Şimdi Ara

Honda Özel Servisi Tarafından Kazıklanıyorum Galiba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar vaktiniz varsa şurayla bilikte değerlendirirseniz sevinirim:
    http://forum.donanimhaber.com/m_108767419/f_//tm.htm#108777914

O kadar arızadan sonra asıl değişmesi gerekenin porye bilyesi olduğuna karar verdiler. Parça fiyatı 350+işçilik 50=400 TL daha bayıldık. Google'dan bu parçanın fiyatına baktım. 150 TL'den fazla değil. Ne dersiniz?

• Hocam firmaların para kazandıkları asıl şey servis zaten bunu bilmeyen yok. En büyük karı servisten elde ediyorlar. Bu sebeptendir ki herkes (bazı otomotivden anlayan arkadaşlar hariç) garanti süresi boyunca servise, bittiği günün ertesi günü özel servislere (sanayiye) gidiyor. Aracınız garantiliyse yapacak birşey yok biraz el mahkum. Şuanda Honda'dan geliyorum ben de arka ön sensör taktırdım arka 250 ön 350 aldılar işçilik dahil. Hatta fatura 211 lira sensör takımının tanesi ikisi 422 lira + 84 lira işçilik + %18 kdv ile toplamda 600'e gelmiş. Kazık mı? Evet kazık sensör takımını gg gibi sitelerden 50 liraya rahatlıkla bulabilirsin, 100 lira da bir ustaya taktırabilirsin. Ama ben arabam konusunda ve garanti konusunda çok "takıntılı" olduğum için yapılacak birşey yok maalesef.
  • sercanhcoban kullanıcısına yanıt
    Ama burası Özel Servis. Yetkili Servis değil. Maslak'ta dediğiniz gibi güvenilir ve ucuz bir özel servis bulamadım gitti.
  • O zaman kötü olmuş hocam, eş dosttan sanayide bir usta bulamadınız mı ?
  • sercanhcoban kullanıcısına yanıt
    Buldum. Bundan öncekini de eş dost tavsiye etti. Bunu da. İkisinin de fiyatı aynıydı. Honda Özel servisi olarak bunlara ulaştım. Başka yerlerde arkadaşlarım var ama anlamayız diyor onlarda.
  • Piyasa o yönde demek ki hocam, sonuçta internette parça fiyatı alıyoruz ama, servisler de ona yakın bir ücrete alsa, kdv'si karı derken satış fiyatı artar, e işçilik de var.
  • her yer servis dolu bence servisinizi değiştirin
  • Maslak'ta güvenilir ve uygun servis bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bordod -- 5 Ağustos 2015; 19:28:02 >
  • işi bilmiyorlardır önünden geçmeyin
  • valla az önce d.bakır kardeleni aradık(yetkili servis) 2011 fd6 kasa civic 50.000 bakımı için balatalar dahil 550 lira 6 taksit fiyat aldık...

herkes kazık felan diyor da bana uygun geldi...

ne bilim yani sanayi de de balatalar atrı yağ değişimi filtre değişimi felan derken 300 tl alır heralde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bordod

Buldum. Bundan öncekini de eş dost tavsiye etti. Bunu da. İkisinin de fiyatı aynıydı. Honda Özel servisi olarak bunlara ulaştım. Başka yerlerde arkadaşlarım var ama anlamayız diyor onlarda.

Eş dost tavsiye edince daha pis kazıklıyor esnaf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen forumdan biri demişti sadece civic sattıklarından servislerde öpüyorlarmış uzak durmak lazım bildiğiniz ustalara götürmek de fayda var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.