Şimdi Ara

HONDA MI,OPEL Mİ,FORD MU MITSUBISHI Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2004 ile 2006 model
    civic vtec,
    astra yeni kasa hb,
    focus,
    lancer
    modellerinden hangilerini öneririsiniz.
    Araç 1.6 LİTRE 100 ile 110 beygir arasında benzinli olacak. En iyi fiyat şimdilik lancer da ama onunda piyasası pek yok galiba. Siz hangisini öneririsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum.

• +++
  • ford focusla civic vtec arasında seçim yap. Bana kalırsa focus
  • peki neden focus sebebini de yazarsan sevinirim. lancer için ne dersiniz?
  • kesinlikle civic. Su an aracım 110 binde ve sorunsuz. 10 bin km de bir ozelde 90tl ye bakım yaptırıyorum haricibde servis derdi yok. Az yakıyor, cok seri.

Bence lancer la arasında baya bi kalite farkı var
  • bu dedikleriniz arasından bu fiyata alabileceğiniz en genç araç sizinde fark ettiğiniz üzere lancer olacaktır.

saydığınız hiç bir araçtan kalite farkı yoktur. siz yazılanlara bakmayın. lpg ye de son derece uyumlu bir motoru var.

o kasa lancer rusya da yıllarca en çok satılan ithal araba seçildi.

zira o sert iklim şartlarına bir moskovichler bir de lancer dayanabilmekte idi.

son makyajlı versiyonunu almanızı öneririm ufak tefek bir kaç değişiklik olmuştu.

hayırlı günler.
  • focus yada astra öneririm
  • Focus ve Astra öncelikli tercihiniz olsun..
  • Bende honda ve lancer diyorum ama babamı ikna etmem biraz zor galiba. O klasik Türk mantığı ford iyidir diyor.
    Peki bu araclardan hangisi en az yakar?
    Hangisinin yedek parçası daha ucuzdur?
    Hangisi işçilik ve malzeme kalitesi olarak daha iyidir size göre.
    Bana hep japon araçları daha özenli yapılmış daha az sorun çıkaran araçlarmış gibi geliyo.
  • Lancer yol sesini ve motor sesini civic e gore daha fazla içeri alır.

Civic in her turlu cıkma ve yan sanayı parcasını bulursun. ama lancer piyasa az oldugu için yan sanayisi cok az gelir Turkiyeye. Aksaraya ugrarsan nedediğimi anlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: oukanns64

Bende honda ve lancer diyorum ama babamı ikna etmem biraz zor galiba. O klasik Türk mantığı ford iyidir diyor.
    Peki bu araclardan hangisi en az yakar?
    Hangisinin yedek parçası daha ucuzdur?
    Hangisi işçilik ve malzeme kalitesi olarak daha iyidir size göre.
    Bana hep japon araçları daha özenli yapılmış daha az sorun çıkaran araçlarmış gibi geliyo.

Tek tek cevaplayım sorularını..Öncelikle baban doğru söylüyor yerinde olsam dinlerdim,Focus aldırtırsan seninde kullanabileceğin spor bir aracın olur.

1-Bu araçların hemen hemen hepsi aynı yakar arada oynayacağı max yarım litredir.
    2-Yedek parça bakımından Fordun piyasası herzaman daha ucuzdur.
    3-Focus 1 lerden bahsediyorsan sert deri kaplama görünümündeki kaplama gayet hoş duruyor,Focus 2 de aynı şekilde yumuşak plastik kullanılıyor ikiside tok araölardır,Opelde yine aynı şekilde.. Fakat honda ve mitsubishi için aynı şeyleri söyleyemiycem kapıları çat çut diye kapanıyor klasik japon otomobilleri.
    4-Yok öyle birşey,Uzak doğu hep avrupayı taklit etmiştir.. Honda,Toyota vb. sahipleri alınmayın size değil japonlara söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 17 Temmuz 2010; 22:36:57 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.