Şimdi Ara

Honda jazz mı polo gti mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar araba almayı düşünüyorum büyük arabalar hoşuma gitmiyor polo gti ile honda jazz arasında kaldım

• alperenkadir A kullanıcısına yanıt
    polo gtı
  • Polo gti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki Gti

• Neden normal bir polo değil de gti?

Ve madem performans önemliyse neden gti'ye alternatif olarak başka bir markanın performanslı bir modeli değil de Honda'nın (gti araçlara göre) vasat performans ve yol tutuşu olan 1.4 atmosferik motorlu aile aracı Jazz modeli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Neden normal bir polo değil de gti?

Ve madem performans önemliyse neden gti'ye alternatif olarak başka bir markanın performanslı bir modeli değil de Honda'nın (gti araçlara göre) vasat performans ve yol tutuşu olan 1.4 atmosferik motorlu aile aracı Jazz modeli?

Senin Megane ne oldu abi bosver gti'i simdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

Klavyende ş harfi olmadığına göre hala gavuristanda mısın Janjancım?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

Klavyende ş harfi olmadığına göre hala gavuristanda mısın Janjancım?

Yok abi doneli oldu bir sure ama direk tatile gectim, ankaraya 2 gun once geldim daha

musait olursan goruselim bir ara

• Hafta ortası gibi müsait olacağım Janjancım.

Sen tatil modunda öğlene kadar uyursun diye öğleden sonra görüşelim hatta. :)
  • gti

• Soru Polo Gti ve F154SC şeklinde olsaydı cevaplaması daha güzel olurdu...
    Elma ile armut kıyaslaması gibi olmuş sanki.
  • jazz
  • Aynı sınıfta olmaları dışında çokda benzer yönü olmayan arabalar.

İki aracada sahip oldum zamanında illaki ikisi arasında seçim yapılcaksa Polo GTİ + 2 yıl garanti uzatma şeklinde olur.
  • Gti cok sorunlu eger tum sorunlarini kabul ederim diyorsaniz gti tabii ki. Tokat manyagi yaparsiniz herkesi

• Jazz sakin kullanımlı, performans beklentisi olmayanlar için, düşük tüketimli sorunsuz aile aracı. GTI ise ufak tefek, tek kapılı, yüksek performanslı, aileden ziyade gençler ve biraz da yarış severler için bir araç.

Yani farklı kitlelere hitap eden araçlar.

Dolayısıyla sorunuzun cevabı sizde.
  • Polo GTI alinacaksa kesinlikle Full Life garanti uzatimi yapilmali, aracin garantisi toplam 4 seneye cikartilmalidir.
  • Yaşım itibariyle tek kapı seçtim performans o kadar önemli değil benim için fiyat yüzünden karşılaştırma yaptım gönlüm polo gtidan yana zaten boyum yüzünden koltuğu en geriye yasladığımda zaten arkada kimse oturamıyor babamda yeni kasa kangoo var onda koltuk en geriye gitse bile rahat edemiyorum dayımın sciroccosu çok güzeldi yatarak kullandım otomatik vites olduğu için çok keyif aldım polo da aynı olduğunu düşündüğüm içinde polo dedim poloyu incelemedim gerçi inceliycem gönlüm scirocco istiyor ama hem fiyatı hemde altı alçak olduğu için istemiyorum
  • 2. el temiz mazda rx-8 nasıl tavsiye edermisiniz bunlara 50 binlara vericeğime bu daha mantıklı geldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.