Şimdi Ara

honda civic yorum yaparmısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • honda civic 2002 1.6 vtec es hakkında yorum yapabilirmisiniz 70.000 km de birtane buldum 19.750 diyor lpg yok benzinde şehir içi ne yakar
    sizce fiyatı uygunmu araba nasıl

• hocam 2002 model araca çok değil mi 19.750 lpg de yok ama kmsi düşükmüş eğer doğruysa şayet. kaç kuruş yaktığını bilmiyorum ama 0.25 kuruş tan aşşağısına imkan yok onu biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasher -- 24 Şubat 2010; 0:32:53 >
  • ist ş.içi 2004 es otomatik cıvıc 100/km 10 litre yakıyor ortalama olarak
  • Benzin ile şehirçi ortalama tüketim manuel de 8-9lt arası.

Ek olarak lpg taktırmayı düşünüyor iseniz ş.içi 16krş ş.dışı 12-13krş civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak9006 -- 24 Şubat 2010; 1:03:14 >
  • fiyat uçuk. 10gün önce arkadaşım 2006model ls modeli 77bin kmde 2parçada boya vardı 20.750tl aldı
  • '02 model Civic ES Vtec sahibiyim.Aracı kazalı aldık,topladık.2 yıldır da keyifle biniyorum,sarf parçalar dışında hiçbir bakım masrafı açmadı araba.Şu anda 125 ya da 126 bin km'ye geldi.Aşağı yukarı aldığımızdan beri 27 bin km yapmışız.

Araç kesinlikle sınıfında motorundan ötürü performanslı araçlar arasında.Bilhassa yakıtı da güzel.Ben her gece ş.içi'nde 40-50 km'den az olmamak üzere dolaşıyordum.Buna rağmen işimi çok fazla basarsam en fazla 20 TL'lik benzin görüyor.Yani arabayı ş.içi'nde dahi performanslı kullanımda gördüğüm rakam rakam km'de en fazla 26-28 Krş.Bunun haricinde çok sefer uzun yolda daha düşükdeğerler görme fırsatına eriştim.

Aracın konforu benim için yetiyor ama çoğu arkadaşım için yetmiyor.Mesela 2007 Astra'sı olan vardı,Polo'su olan var şu anda;açıkçası bence de yalıtım olarak Polo'yla eşdeğer gibi,Astra'dan ise kötü gibi..Yol sesini bariz alıyor içeri.Bu var.
    Ek olarak frenlemesi de sınıfındaki birkaç araca göre kötü denilebilir.Keza yol tutuş ta öyle ama aracın da sınırlarını bilince bir sorun yaşamıyorsun.En azından yaşamadım Allah'a şükür.

Otomatik klima,yol bilgisayarı filan yok.İçi bej döşeme benimkinin.Ama o eksik olan opsiyonları da aramıyorum doğrusu.

Kısaca araç bu diyebilirim.Alırsan seveceğin bir araç diyebilirim.Tavsiye ederim.Km'si de normal yaşına göre.Fiyatı da.Benim aracım kazalı olmasına rağmen hâlen daha bu sene filan 18 verenler oldu vermedik aracı.2 sene önce 21-20 görmüştü;vermemiştim.Pişman da değilim açıkçası,çünkü uygun fiyata güzel bir araç sahibi oldum.

Çok olur 250-500 daha kırdırıp almaya bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bucakli -- 24 Şubat 2010; 1:34:54 >

• 2004-2006 makyajlı kasa ls bulursun o fiyata, es ile fazla bir donanım farkı yok, jantları da kafana göre yaptırırsın.
  • fiyatı fazla
    19bine 2004 model makyajlı kasa rahat bulunabilir biraz araştırmak lazım
  • 2002 model aracta 70000 km gayet normal,bu yastaki arabada daha dusuk kilometreler icin suphelenmek gerekir diye dusunuyorum,km dusurme olayi gayet yaygin bitekim.
    Yine de arac alinmadan onc mutlaka yetkili servisine goturulup baktirilmali diye dusunuyorum.
  • Valla kusura bakmayında km ne kadar iyi olursa olsun o fiyatlara daha geçnlerini bulabilirsiniz.
  • 2.el isi bu,daha iyi durumda olan araclar kadar daha kotu durumda olanlar da olacaktir.Onemli olan cok arastirma ve yeteri kadar sabir ile tabir-i caizse turnayi gozunden vurmak.
    Sahsi fikrim 70000 km de iyi bakilmis araci,50000 km deki hirpalanmis araca tavslye ederim.
    Saygilar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.