Şimdi Ara

Honda Civic Sedan FD6 Kasa Orjinal Stepne Orjinal Kriko ve Kriko Köpüğü Bu Fiyata İmkansız!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
6.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yanında Kara jantı, Orjinal Krikosu üç parça halinde, Orjinal Stepne İçi Straforu (Köpük) Hediyedir.

2006 Ve Sonrası İçin Fabrikasyon Honda Civic Continental Stepne Sıfır Kullanılmamıştır. 5x114,3 Bijonlu Tüm Araçlarada Uyum Sağlar. Aracınız Stepnesiz Kalmasın.

Continental yazlık lastik 205x55x16 ebatlarında 27*08 tarihlidir.

Fotoğraflar bizzat tarafımdan çekilmiştir. Şuan bakımı yapılıp poşetlenmiş satışa hazırdır.

Sadece lastiğin piyasa fiyatı 300 TL civarı hediyeleri hiç saymıyorum.

Dileyen 2010-2012 Arası Fd6 Kasa Modeller İçinde Kullanabilir Uyumludur.

Orjinallik Garantisiyle Satıştadır.

12 Taksit İmkanı 205 Tl+Ücretsiz Kargo

Veya

12 Taksit 180 Tl Ya Kargo Aıcıya Ait Olarak Alabilirler.

Not: İlgilenen Arkadaşlar Parçacı,Satıcı Ve Herhangi Bir Esnaflık Dalıyla Alakam Yok Sıfır Alınan Aracımı Fabrika Çıkışlı Modifiye Ederken Honda Marmara Tarafından Bana İade Edilen Orjinal Parçalardır. Boşuna Sıfırına Uçuk Fiyatlar Ödemeyin. Hem Siz Kar Edin Hem Ben Evimdeki Fazlalıktan Kurtulayım. =)

Tel: 0555 385 86 67

Honda Civic Sedan FD6 Kasa Orjinal Stepne Orjinal Kriko ve Kriko Köpüğü Bu Fiyata İmkansız!!!

• Lastiğe ihtiyacım yok, jant ve diğer aletleri ayrı satarsanız alabilirim. Sadece diğer aletler de olabilir.
  • satıldı kilitlenebilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.