Şimdi Ara

honda cbr 125 alacağım acil bakin lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar motor almak üzereyim hatta pazarlığı bitmiştir. honda cbr125 2005 model . 31000 km de . değişen parçası filan yok orjinal. kasası yok serviste baktırdım. 2500 tl ye alıyorum sizce nasıl bu fiyata ? acil cvp bekliyorum

• Fiyatı güzel arkadaşım ortalamanın altında fakat bayağı km yapmış makine sağlam bir ustaya göstermeden teslm alma...
  • 31.000'deki 125lik bir makineye (2T olmadığı sürece) 2000 liradan 1 lira daha fazla vermem!
    Bence sende verme..
  • bahsettiginiz makina ankarada sahibinden comda satılık olan repsol modelmidir?
  • aracı almış durumdayım artık sıra geldi ehliyete . otoparkta yatıyor makina. yok ankaradaki repsol değil. aracı gösterdim hıc bir kazası olmadığını söylediler servisinde. eğer bunu almasaydım 1500 tl ye çin malı motora binecektim sıfır alacaktım. umarım doğru bir tercih yapmışımdır. kask alacağım önümüzdeki hafta ve motor ceketlerinden alacağım korumalıklı
  • ılk once kask al mont al eldıven al ıyı bır egıtım al motosıkletının lastıklerını muhakkak degıstır aklımda olan bır motordu ama ybr 125 te karar kıldım kazasız bealsız ıyı gunlerde kullan motorunu hıc bır zaman gaza gelme :)
  • cbr 125 ler saglam motordur ama fıyat konusunda senın alıcagın motora yrınde olsam2200 den fazla vermezdım
  • dostum bnde alıcam tavsiye ederimm çok şahane bişe ama tabi şehiriçinde kullancaksan çünkü o motor uzak yola gelmessss
  • quote:

Orjinalden alıntı: kral_memo

dostum bnde alıcam tavsiye ederimm çok şahane bişe ama tabi şehiriçinde kullancaksan çünkü o motor uzak yola gelmessss

Vallahi arkadaşımla 80km yolu tek molasız geldik,motorun harareti bırakın soğukçana olduğunu bile söyleyebilirim,yakıt deseniz oldukça iyi konfor konusu eh 5 üstünden 3 alır,bence uzun yola da gelir.120km/h sabit hızla gidebiliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: reason666

quote:

Orjinalden alıntı: kral_memo

dostum bnde alıcam tavsiye ederimm çok şahane bişe ama tabi şehiriçinde kullancaksan çünkü o motor uzak yola gelmessss

Vallahi arkadaşımla 80km yolu tek molasız geldik,motorun harareti bırakın soğukçana olduğunu bile söyleyebilirim,yakıt deseniz oldukça iyi konfor konusu eh 5 üstünden 3 alır,bence uzun yola da gelir.120km/h sabit hızla gidebiliyor.

Oturuş tarzı ve güçsüz motoru nedeniyle uzun yola uygun olmadığını belirtmiş arkadaş...
    80 km uzun yolmu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.