Şimdi Ara

Honda, Avrupa'da satışa sunacağı ilk elektrikli otomobilin teaser görselini yayınladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Golfün 20 sene önceki hali gibi. Çok kötü. Elektrik diyince niye tasarımda saçmalıyor çoğu firma anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C sütunu göçmesinde :)... Honda göçük onda...

• Uzak doğu kültürü bizimkinden çok farklı olduğu için beğenilmemesi normal. Zaten dünya çapında yaygın satışı olmayacaktır, bu tip araçlar japonyada kalıyor hep. Daihatsu copen de benzer tarzdaydı, türkiyeye getirdiler zamanında ama tutmadı.

• sanırım aracı bi tek ben beğendim :D

• Otomobilden bihaber üyeler Golf demiş.
    Civic o tasarımı Golf daha ortaya çıkmadan Avrupaya, Amerikaya ihraç ediyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olabilir bilmiyor olabiliriz ve bu utanılacak birşey değil.Ne bize ne de kendinize birşey kantılamak mecburiyetinde değilsiniz.Biliyosun anladık.Kasmayın.
    Fazla şeyetmeyin yani öyle.Golf daha çok biliniyor o yüzden herkes Golfe benzetti sebep çok basit aslında.Aynştayda olmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 25 Ocak 2019; 20:31:18 >
  • Bende değendim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence müthiş olmuş. Kabul edilebilir bir menzil sunarsa harika bir şehir içi aracı olur. Tasarım özellikle dışardan efsane duruyor. Gençlerin gözdesi olur umarım.
  • Bu ne alüminyum tipe gel.

• Honda, Avrupa'da satışa sunacağı ilk elektrikli otomobilin teaser görselini yayınladı

aynı golf 2 ye benzetmişler. ya bu kadar kompelalık olmaz.
  • Bir şeyler eksik gibi sanki ama bilemedim...
  • PurposeLess sinan P kullanıcısına yanıt
    Bu araç Japon tasarımı olamaz. Honda jet uçağı yaptı deniliyor örneğin, fabrika ABD Kuzey Karolina eyaletinde. Var bi işler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.