Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (990. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.211
Cevap
142
Favori
1.335.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 988989990991992
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • makyajlı kasa(2007) bakıyorum 35 limit var ama ne yazık ki temiz 40 tan aşşağı araç yok
  • Ele7en kullanıcısına yanıt
    kaliteli bir cd kullanin benimki heryeri cizik cdleri bile calistiriyor oda olmadi optigi degistirebiliyorlarsa degistirin oda olmadi teyple birlikte araci benzin dokup yakin

accord guzel arac degerini bilin valla 4 sene oldu satamiyorum araci kiyamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emread

kaliteli bir cd kullanin benimki heryeri cizik cdleri bile calistiriyor oda olmadi optigi degistirebiliyorlarsa degistirin oda olmadi teyple birlikte araci benzin dokup yakin

accord guzel arac degerini bilin valla 4 sene oldu satamiyorum araci kiyamiyorum

optigi degistirmeyi dusunuyorum saolun

aynen 5 yil oldu bende kiyamiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih hocam,
    Anycarlink ile ilgili bir sorum olacak
    Hocam 3,5 mm jakla telefonu bağlamak istiyorum
    Alttaki mic aux üstteki aux yuvalarını denedim ama
    Ses alamadım USB yi çıkarıp ta denedim yine olmadı
    Atladığım bişey var ama yardımcı olabilirmisin? Manuel i de
    Okudum ama çözemedim.
    saygılar

• eaglesalih55 / 2004 / 2400 cc / SİYAH / SAMSUN
  • quote:

Orijinalden alıntı: knggizmo

Fatih hocam,
    Anycarlink ile ilgili bir sorum olacak
    Hocam 3,5 mm jakla telefonu bağlamak istiyorum
    Alttaki mic aux üstteki aux yuvalarını denedim ama
    Ses alamadım USB yi çıkarıp ta denedim yine olmadı
    Atladığım bişey var ama yardımcı olabilirmisin? Manuel i de
    Okudum ama çözemedim.
    saygılar

Hocam selam.

Sanırım REPEAT tuşuydu. Ona bastığın zaman AUX'a geçiş yapıyordu.
    Tavsiyem AUX'tan bir ses girişi yapın ve REPEAT başta olmak üzere mantıksız gelebilecek olan düğmelere basın.

(CD Changer'i simüle ederek çalıştığı için cihaz REPEAT -ya da hangisiyse işte- komutunu alınca input değişikliği yapıyor.)

Selamlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Febr

Hocam akşam tekrar deneyim, Teşekkürler.
    Sonuçları paylaşırım.

Saygılar.
  • acc04 kullanıcısına yanıt
    hayirli satislar valla o kadar dandik araclara sacma sapan fiyatlar cekiyorlarki bu araca bu donanima bu motora az bile. km olayi guzelmis 155 bine inanirdim valla direksiyon tuslari boyasi saglam gozukuyor satarsam 40 bin yazicam bi c4 cordoba civic golf focus saka gibi

• Merhabalar arkadaşlar. Şu canavardan bitane bende almak istiyorum ama accord 2.4 ile mondeo 2.0 TDCİ arasında gidip geliyorum. Accord alirsam lpg de acaba şehir ve şehir dışı içi maximum kaç lt yakar. Mondeolar dizel olmasına rağmen baya yakıyor diye okudum. Yorumları okudum ama bide yakın tarih yorumlarinizi rica ediyorum. Bide butcem. 32-33 civarı ...

• nemtergo N kullanıcısına yanıt
    forumu okuyun derim gayet yararli bilgiler var biraz uzun ama deger

benim kendi aracin degerlerini vereyim

ankara 1.99 lpg (ortalama) yarisi trafik yarisi acik 20-22 kurus sehir disi 120 140 arasi 20 kurus yakar 17 kurusuda gordum dalaman antalya arasi fazla hiz yapamadigim icin dusuk yakmisti. istanbulda 30 kurusa kadar cikiyor en agir trafikte. ha sunuda soyleyim lpgnin markasida onemli

• Emre arkadaşım tşk ederim. Bu değerler 2.4 accord için değil mi? Birde dizel 2006 mondeo ile accord arasında kaldım sizjn kendi fikirlerinizi rica etsem. Birde 32-33 arası bi praya temiz 2.4 bulunurmu acaba? Forumu çok okudum da bi güncel bilgi almak istedim

Şu Sıralar o fiyatlara bulunurmu bilmiyorum zor gibi yüksek km olabilir

tabiki değerler accord için

biri 2,0 dizel biri 2,4 benzinli atmosferik iki ayrı motor dizeller tork canavarı zevki ayrı tabi ama accord 7000 devir 190 beygir var performans anlamında daha iyi performanslı kullanacaksanız benzinliyi yüksek devir kullanmanız lazım ben 4500 nadiren geçiyorum..
    ama şimdiki yeni teknoloji dizellere lafım yok 180 200 beygir yetişemiyorum bazen anca yüksek hızlarda

dizel araç yüksek km daha çok maliyet çıkarır bakımı daha ağır olur

mondeolarda ayrıca o dönem üretilenlerde hararet problemi vardı araştırın derim ayrıca mondeoyu otomatik alacak iseniz iyi baktırın şanzımanına geçmişine dizelin temiz olması şart

accordu neredeyse 4,5 senedir kullanıyorum sorunları çok önemsiz sorun yaşamadım diyebilirim
    2. elde temiz bir accord bulmak zor o yüzden 170-240 bin arası temiz bulursanız kaçırmayın tabi sorun yaşamayacaksınız sorun çıkarmayacak diye birşey yok 2.(3-4 vs) el sonuçta

tabiki bana kalırsa honda accord ama sizin tercihiniz kullanın imkanınız varsa her iki aracıda

zamanında gerekli bakımları yapılmış şanzıman yağı motor yağı düzenli değişmiş bir accord sorun çıkarmaz

• Emre kardeşim ilgin için tşk ederim. Kullanma imkanim ikisinide yok açıkçası. Şuan benim butcem 32-33 maksimum 34 diyebilirim. Benim için şehir içi ve şehir dışı yakıt önemli açıkçası. Şuan accordlarda 2004 170 bin kmde var bi kaç araç. 170 bin çok gibi geliyor bana. İkisi arasında kalmış durumdayım. Birde 2004 accordlarin şuan yıllık vergusi ne durumda onu da bilmiyorum oda ayrı bi dert. Yani D segmentinde biraz performanslı sağlam kalileti bi araç almak istiyorum. Bende opel astra var 2013 model hemde ama açıkçası performanstan memnun değilim. O yüzden satıp uygun d segment bi araç almak istiyorum. Almayı dusugundufum mondeo 2006-2007 TDCİ 2.0 mondeo ya da 2.4 accord LPG lii yada ben LPG takicam. Yakıt konusunda ikiside beni düşündürüyor acikcasi

Eğer öyle bir Accord varsa hemen alın. Lpg ile kullanacaksanız çok ekonomik olur. Ancak aracınızın bütün ayarları mükemmel olmalı...

• Spectakuler ilgin için tşk ederim. 170 binde var bi iki araç ama mm biraz fazla gibi geldi bana bilmiyorum. Bi kaç parça boyada var gerçi ama dediğim gibi 2004 model vergisi ve yakıtı korkutuyor beni acikcasi

• quote:

Orijinalden alıntı: nemtergo

Spectakuler ilgin için tşk ederim. 170 binde var bi iki araç ama mm biraz fazla gibi geldi bana bilmiyorum. Bi kaç parça boyada var gerçi ama dediğim gibi 2004 model vergisi ve yakıtı korkutuyor beni acikcasi

Hocam vergi yıllık 1070 tl, yakıt ortalama 12-14 lt LPG/100 km. Su anki fiyatlarda 27-30 kuruş km de.
    Düşünecek birsey yok, yılda 20.000 km yapıyorsan sana ek maliyeti 1.3 astraya gore 1500 tl civarı olacak. Açıkcası 1500 tl yıllık maliyet icin kendi accordumu satıp astra almam. Fakat senin aklına takilacaksa bu maliyet farkı, hic alma pişman olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exar__Kun -- 26 Ağustos 2015; 22:59:15 >
  • Exar_kun kardeşim ilgin için tşk ederim. Bendeki 1.6 benzinli astra şehir içi 9lt benzin tüketimi var. Yılık vergisi ise 950 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: nemtergo

Exar_kun kardeşim ilgin için tşk ederim. Bendeki 1.6 benzinli astra şehir içi 9lt benzin tüketimi var. Yılık vergisi ise 950 TL.

Hocam o zaman neden yakıt ve vergi korkutuyor ?
    Zaten aynı vergiyi ödüyor, aynı yakıtı harcıyorsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exar__Kun -- 27 Ağustos 2015; 0:50:13 >
  • Exar_ kun yanı yakıt ben daha çok bekliyordum açıkçası. 2400 motor neticede. Az km li bulmak zor ama

• 
Sayfa: önceki 988989990991992
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.