Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (987. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.211
Cevap
142
Favori
1.335.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cem_ari

quote:

Orijinalden alıntı: yamtar ankara

quote:

Orijinalden alıntı: cem_ari

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hernan77

quote:

quote:

quote:

2009 accordumu satıp 2012 accord almayı düşünürken ve kafama koymusken
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-turkiyede-tek-uzaktan-calistirmali,kazasiz-degisensiz-boyasiz-209102050/detay/. (ilan no 209102050)
    BMW 2011-2013 bmw 3.16İ Aklımı çeldi.fakat 75-90 bin lik araçlarda ne elektrikli ve hafızalı koltuk nede koltuk ısıtması var.şekli ve şemali güzel,özellikle F30 kasalarının.sizin fikriniz nedir bu konuda.

3.16 i alıp konfor ve donanım eksikliği yaşayacaginiza ya 3.20 d alın yada accordda devam.....benim fikrim.

zaten 3,16i ve 3.20 d ye baktım koltuğuna oturur oturmaz vazgeçtim yeni kasasında bile bu araçlardaki özellikler yok hatta 2008-2009 5.20 d de bile hepsini bulmak mümkün değil gercekten full olanlarda 10 bin TL fark istiyor.çok dolaştım çok araştırdım bmw den vazgeçtim..2012 Accord aldım 77.750-TL ye sedef rengi 70 bin KM de kazasız değişensiz boyasız navigasyonlu.

Kazasız belasız arkadasım..gule gule kullanın en iyisini yapmışsınız...

tesekkürederim daha iyisi sizin olsun..
    2012 accordun bi kaç artı özelliği varmış bunlardan biride kapıyı 1.anahtarla açarsan koltuklar hafıza 1 deki koltuk ayarına geliyor 2. anahtarla acarsan 2.hafızadaki koltuk ayarına geliyor kapıyı açaraçmaz koltuklar o noktaya geliyor çok hoşuma gitti.belki hepsinde öyle vardır ama 2009 accordumda görmediğim için bana yeni geldi.far yıkama ve süzme sistemide güzel.

Aracınız hayırlı olsun. "süzme sistemi" demişsiniz. Nedir o?

tesekkürederim..gece yoldayken karşıda bir araç görene kadar uzun farların yanması aracı gördüğünde kısa fara gecip gittiğinde tekrar uzun farların yanması

Huzme sistemi yani

ben onu süzme biliyordum hüzmemiymiş.kusura bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: selcuk3341

teşekkür ederim navitec önere bilceğiniz bi firma var mı ?

firma olarak bir bilgi veremem netten bulabiliriz ancak.
  • hernan77 H kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, bergamadayım
  • öykü 2012 Ö kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Ben forumun yeni üyesi değilim :)
    3. Accord aracıma sahibim. Şuan ki aracım 2 senedir bende.
    Eski sayfalarda yazılarımı görürsünüz, son zamanlarda sık yazmıyorum sadece.

Boğaz kelebeği temizliği, subap ayarı ve balata dışındaki dediklerinizi zaten 2 hafta önce yaptırdığım için onları yazmadım.
    Balata değişimi, subap ayarı ve kelebek temizliğini de önümüzdeki haftalarda yaptıracağım.

Tavsiyeleriniz için ayrıca teşekkür ederim.

Saygılar..
  • hulusi kullanıcısına yanıt
    direksiyon hortumunu bende aynı satıcıdan almıştım, sorunum çözüldü fakat soğukken çok az ses yapıyor o da pompadan olabilir dediler bende fazla kurcalamadım sızıntı yapmıyor. ikiler hondayı tavsiye ederim oldukça bilgili ustalar var ve fiyatları uygun. ayrıca orj. ebat 205/55/16 siz 17 yaptıysanız 225/45/17 ye denk gelir 50 yanak ebat farkını artırır
  • bennims B kullanıcısına yanıt
    Benim ses olayı az oluyor. O da direksiyon yağı azaldıkça dolduruyorum sık sık ondan olabilir. ama direksiyon çevirmelerde vızlama gibi inceden ses geliyor.
    Yağ kaçırıyor zaten benden önceki kişi orjinalini değiştirmiş sanayide yaptırmış ayar tutmamış :)

225 / 45 / 47 çok tangur tungur oluyor.. konfor çok düşüyor.. sırf o yüzden 17 yanak aldım 16 ya en yakın olan değerler oydu 17 de.
    Falken de umduğumdan iyi çıktı ses azaldı konfor arttı..
  • hulusi kullanıcısına yanıt
    ben nokian aldım memnunum sessiz lastik yol tutuş güzel ama 16 jant bu arabanın hakkı değil yüksek hızlarda güven vermiyor, bu lastikler bitince 17 jant ve spor yay takmayı düşünüyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-turkiyede-tek-uzaktan-calistirmali,kazasiz-degisensiz-boyasiz-209102050/detay/. (ilan no 209102050)
    BMW 2011-2013 bmw 3.16İ Aklımı çeldi.fakat 75-90 bin lik araçlarda ne elektrikli ve hafızalı koltuk nede koltuk ısıtması var.şekli ve şemali güzel,özellikle F30 kasalarının.sizin fikriniz nedir bu konuda.

3.16 i alıp konfor ve donanım eksikliği yaşayacaginiza ya 3.20 d alın yada accordda devam.....benim fikrim.

zaten 3,16i ve 3.20 d ye baktım koltuğuna oturur oturmaz vazgeçtim yeni kasasında bile bu araçlardaki özellikler yok hatta 2008-2009 5.20 d de bile hepsini bulmak mümkün değil gercekten full olanlarda 10 bin TL fark istiyor.çok dolaştım çok araştırdım bmw den vazgeçtim..2012 Accord aldım 77.750-TL ye sedef rengi 70 bin KM de kazasız değişensiz boyasız navigasyonlu.

2012 accordun bi kaç artı özelliği varmış bunlardan biride kapıyı 1.anahtarla açarsan koltuklar hafıza 1 deki koltuk ayarına geliyor 2. anahtarla acarsan 2.hafızadaki koltuk ayarına geliyor kapıyı açaraçmaz koltuklar o noktaya geliyor çok hoşuma gitti.belki hepsinde öyle vardır ama 2009 accordumda görmediğim için bana yeni geldi.far yıkama ve süzme sistemide güzel.

1 nci anahtar derken yedek anahtar ve asıl anahtar mi demek istiyorsunuz.? Koltugü ben de 2 nci konumda birakip açayım bakalim 1 nci konuma geçecek mi? Tekrar Güle Güle kullanın.

• bennims B kullanıcısına yanıt
    Bende orjinal jantı da var şuan depoda.
    Onları kışlık lastiklerle kullanacağım..

Bence 16 dan şaşma eğer ki konfor ve sessizlik istiyorsan..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1 nci anahtar derken yedek anahtar ve asıl anahtar mi demek istiyorsunuz.? Koltugü ben de 2 nci konumda birakip açayım bakalim 1 nci konuma geçecek mi? Tekrar Güle Güle kullanın.

evet yedek anahtar 2. anahtar. 2. anahtarla denemenize gerek yok mevcut anahtar neyse onunlada deneseniz olur koltuğun ayarını değiştirin yani hafızadaki konum dışına cıkarın kapıları kitleyin tekrar açın kapı acılırken hafızadaki konuma geldiğini görürsünüz o sistem varsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamtar ankara -- 22 Haziran 2015; 9:21:12 >

• Honda hayat onda accord tabikide farklı bir araç
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet yedek anahtar 2. anahtar. 2. anahtarla denemenize gerek yok mevcut anahtar neyse onunlada deneseniz olur koltuğun ayarını değiştirin yani hafızadaki konum dışına cıkarın kapıları kitleyin tekrar açın kapı acılırken hafızadaki konuma geldiğini görürsünüz o sistem varsa

Denedim olmadı....;) bu Yüzden satıyorum accordu ;))

• Arkadaşlar 2008 accord 2.0 otomatik aracıma yeni yağ koyduğum. Yağ resetleme Kısayolunu bilen var mı bir türlü bulamadım.
  • arkadaslar accord 2016 da cikacakmi motorlari nasil olacak bilgisi olan varmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokcuuuuu

arkadaslar accord 2016 da cikacakmi motorlari nasil olacak bilgisi olan varmi ?
    Günaydın arkadaşlar,hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum..

Linkteki aracı görünce buradan bilgilendirmek istedim.4 sene önce 100.000 km.de sattığım,geçen sene 200.000 km.de,geçen hafta da 220.000 km.de ilana koyulan bu araç bugün galerici tarafından 164.000 km.de satışa koyulmuş.

Aracımı iyi tanıyorum,satın alan arkadaş plakasını bu şekilde değiştirmişti.Tigem buluşmasına gelen arkadaşlar jantlarından dahi tanıyacaklardır.

Accord düşünen arkadaşların dikkate almalarını öneririm

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2007-model-honda-accord-lpg-li-218789855/detay

• dranov kullanıcısına yanıt
    Ilani verene yazın ve sahibinden ede bildirin km olyini....
  • dranov kullanıcısına yanıt
    Ben lovato lPG'den bildim :)
    Şaka bir yana bende jantlardan tanıdım.
    Sahtekar olmaya gör bu zamanda..
  • scapula31 S kullanıcısına yanıt
    Selam mesajinizi gordum aracim 2.4 accord 113000 km de sol on camurluk ve sag arka camurluk boyali sol kapi hasarsiz ama renk tutsun diye bir karis boya giydirmisler aracin buyuk kazasi yok surtmeye bagli hasarlardı arka koltuguna dahi oturulmamisti ben aldigimda stepne dahi kullanılmıştır. Arac ikiler honda servis bakimli murat ve ferhat usta iyi tanir araci tum aksamlari calisiyor. Ikinci sahibiyim prins vsı 2 lpg var sorunsuz yakitim uzun yolda 120km sabit ile 19-22 kr. Sehir ici en fazla 40kr tur. Fiyatim 38000 tldir. Mtv bana ait. 4 adet iyi durumda goodyear kis lastiklaerinide verecegim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tufan96

Selam mesajinizi gordum aracim 2.4 accord 113000 km de sol on camurluk ve sag arka camurluk boyali sol kapi hasarsiz ama renk tutsun diye bir karis boya giydirmisler aracin buyuk kazasi yok surtmeye bagli hasarlardı arka koltuguna dahi oturulmamisti ben aldigimda stepne dahi kullanılmıştır. Arac ikiler honda servis bakimli murat ve ferhat usta iyi tanir araci tum aksamlari calisiyor. Ikinci sahibiyim prins vsı 2 lpg var sorunsuz yakitim uzun yolda 120km sabit ile 19-22 kr. Sehir ici en fazla 40kr tur. Fiyatim 38000 tldir. Mtv bana ait. 4 adet iyi durumda goodyear kis lastiklaerinide verecegim
    hayirili satışlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: caucass

hayirili satışlar....

Alıntıları Göster
    (ÇÖZÜLDÜ)
    Selam arkadaşlar. 2004 Accord 2.0 Sport aracım var. Aracımda dün itibari ile ilk kalkışta gaz yememe sorunu oluştu. Aracı ancak yavaş yavaş hızlandırıp belirli bir hıza getirip o şekilde kullanabiliyorum. Ani yüklenmelerde gaz yemiyor pır pır edip araç gitmiyor. Benzine aldığımda Çok daha hafif bir şekilde pır pır ediyor ama gaza göre çok rahat bir şekilde hızlanıyor. Aracının başına böyle bir şekilde arıza meydana gelen ve çözümü bulan var mı? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Çözüm: Sorun Bujilerin patlamış olmasıymış. Değiştirdik ve düzeldi. teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korfirak -- 2 Temmuz 2015; 10:52:45 >

• 
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.