Şimdi Ara

Honda 2003 Civic LS

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir süredir araç arıyorum ve öncelikle Toyota bakıyordum ancak inceledikçe başka markalara da bakınmaya başladım. Adana da yaşadığım için çeşit olanağı istanbul yada ankara gibi değil...
    Bugün nette bir adet Honda Civic 2003 LS model buldum. İES modelinden farkı nelerdir bilmiyorum bu konuda aydınlatabilirseniz sevinirim.
    Fiyat 18500, yanlış hatırlamıyorsam 70000'de. Araç galeride ve yarın gidip bir bakacağım... Bu araç alınabilir mi? Nelre dikkat etmem gerekli? yedek parçada sorun yaşyabilir miyim? ve tabiki Km de yakıt tüketimi ne olur? LPG takılırsa hangi markayı tercih etmeliyim???

Teşekkürler...

Limitim 18000 YTL...

• http://www.araba.com/1312040.html

galiba araç bu . arkadaşım galericilere güven olmaz burda 3-4 parça boya var yazarlar gider bakarsın tavan hariç boyalı çıkar. zaten adamda 3-4 parça demiş kesin olarak bilmiyormu kaç parça boyası olduğunu.

aracın ls ve es si var diye biliyorum 2003 lerde ies varmı onu bilmiyorum.
    ls düşük es yüksek donanımlı modelidir.es de fazladan çift hava yastığı,arka disk fren,cd çalar, çelik jant ,sunroof vs gibi ek donanımlar bulunur.
  • araba diri görünüyor, ama galeriye ne kadar güvenilebilinir?..
  • Night_33 evet haklısın araç o...

Galeri konusunda da haklısın, ancak adana daki servis te birilerini bulursam gerçekleri öğrenebilirim tabi ki... şu anda da oradan birilerini bulmaya çalışıyorum...
    Bugün gittim gördüm arabayı ama zamanım olmadığı için sadece bir kaç yerine bakabildim... Tampon değişmiş geldi gözüme ama tam anlamadığım için sadece ton farkından yakalayabildim onu da ...
    Diğer yerleri için bir fikrim yok...

Cem
  • quote:

Orjinalden alıntı: ometoh

Night_33 evet haklısın araç o...

Galeri konusunda da haklısın, ancak adana daki servis te birilerini bulursam gerçekleri öğrenebilirim tabi ki... şu anda da oradan birilerini bulmaya çalışıyorum...
    Bugün gittim gördüm arabayı ama zamanım olmadığı için sadece bir kaç yerine bakabildim... Tampon değişmiş geldi gözüme ama tam anlamadığım için sadece ton farkından yakalayabildim onu da ...
    Diğer yerleri için bir fikrim yok...

Cem

yani olacağı o galericiler aynen öyle yapar önce 3-4 parça gidersin araçta değişenleri bulursun. ben mersinde bir opel astra görmüştüm galeride adam 3-4 parçada var dedi biniciysen birşey olmaz felan filan baya bir övdü aracı sonra internette araştırıken araca rastladım meğerse komple boyalı imiş yani güvenilmiyor.

valla tekbaşlar ın sahibimi müdürümü neyi bilmiyorum ama amcamın arkadaşı sana yardımcı olmayı çok isterdim ama kendi aracım için bile söylemedim . zaten aracımı hatayın honda bayinden almıştım gerek görmedim.

şimdiden kolay gelsin.

araç seni üzmez bundan emin ol toyota ile kıyaslayacak olursak yedek parça olarak biraz daha pahalı olduğunu biliyorum ama biraz mış.toyota dan daha performanslı, daha sportif bana göre, düşük devirde şehir dışında 6 lt gibi bir rakam yakaladım kendi aracımla (3000 deviri geçmeden),aracı alırken benimde aklımda lpg vardı ancak yılda 10000 km yi zar zor gördüğüm için gerek görmedim. o yüzden hangi marka daha iyidir bilmiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.