Şimdi Ara

HOMEND %50 İNDİRİM KUPONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
14
Favori
33.774
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ONLİNE YARDIM YERİNE SORDUM İNDİRİM KODU VERDİLER DİREK MÜZİK YAZIYORSUN %50 İNDİRİM VERİYOR 250 TL YE ÜTÜ 125TLYE GELİYOR EN UCUZ YERE BAKTIM BU KADAR UCUZ DEĞİL TABİ BİRDE KENDİ SİTESİNDEN ALMA GÜVENCESİ VAR TAVSİYE ORANI YÜKSEK VE LOGİTECH TEKNİK SERVİS KIVAMINDA BİR SERVİSİ VARMIŞ HEMEN ALACAĞIM BİR KAÇ ÜRÜN.. HOMEND %50 İNDİRİM KUPONU HOMEND %50 İNDİRİM KUPONU
     HOMEND %50 İNDİRİM KUPONU HOMEND %50 İNDİRİM KUPONU

• Teşekkürler iyiymiş ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • online alışverişte mi geçerli acaba bu?
  • MEMNUNUM kodunu da kullanabilirsiniz.

• Bu markanın ürün kalitesini kullanan arkadaşlar paylaşabilir mi??

• quote:

Orijinalden alıntı: koko69

Bu markanın ürün kalitesini kullanan arkadaşlar paylaşabilir mi??

bende meyve sıkacağı ve cam kettle'ı var. Ürünler oldukça kaliteli. Servis konusunda da çok iddialılar. Ürünü satın aldığında websitesinden kayıt ettiriyorsun daha sonra bir problem çıkması durumunda garanti belgesi vs istemiyor.
    sonuç olarak ben memnun kaldım.
  • Sürekli %50 indirim var zaten sitelerinde. Fiyatları iki katına çıkardıkları için normal fiyata almış oluyorsunuz. Bunların pazarlama taktiği de bu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

Sürekli %50 indirim var zaten sitelerinde. Fiyatları iki katına çıkardıkları için normal fiyata almış oluyorsunuz. Bunların pazarlama taktiği de bu .

Bi kaç ürün karşılaştırması yaptım akakçeden vs bu %50 indirim en sıcağı hocam şu an bana göre .

Kalitesini bilemiyorum almaya düşündüğüm bir kaç şey var, bir çok yerde görüyordum ancak dandik bir marka zannediyordum bir arkadaş küçük ev aletlerinde çok iyi olduğunu söyledi o nedenle almayı düşünüyorum.

• ysnd Y kullanıcısına yanıt
    KALİTE KONUSUNDA ARAŞTIRMA YAPTIM DH FORUMUNDA HERKES ÇOK İYİ DİYOR ALMAN FİRMASI VE SATIŞ SONRASI HİZMETİNDE DE İDDİALI ÇALIŞANI FALAN DEĞİLİM ANNEME ÜTÜ ALMAK İÇİN ARAŞTIRMAMIN SONUÇU
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkantokgoz

KALİTE KONUSUNDA ARAŞTIRMA YAPTIM DH FORUMUNDA HERKES ÇOK İYİ DİYOR ALMAN FİRMASI VE SATIŞ SONRASI HİZMETİNDE DE İDDİALI ÇALIŞANI FALAN DEĞİLİM ANNEME ÜTÜ ALMAK İÇİN ARAŞTIRMAMIN SONUÇU

Alman firması değil yalnız yerli bir firma. Bazı ürünlerde Alman firmalarla filan çalışıyorlarmış. Bilgisayar dağıtım işi yapan Index Grubun markası Homend.

• ysnd Y kullanıcısına yanıt
    HAKLISINDIR BEN O KONUYU ARAŞTIRMADIM YAZILANLARI SÖYLEDİM DİREK HOMEND ALMAN ADI GİBİ ONA KANDIM BİRAZ
  • teacher30 kullanıcısına yanıt
    SADECE ONLİNE
  • Bende bu koddan yararlanarak 1108 ütü aldım kutusundan bile kalite kendini belli ediyor tam bir teknoloji harikası ütü yağ gibi kayıyor hiç ayar düğmesi yok herşey dijital ve dokunmatik buharı çok güçlü ütüyü tuttuğunuzda otomatik buhar vermeye başlıyor 125 lira bu fiyata kesinlikle tavsiye ederim

• Siteleri acaip mi yavaş yoksa, inanılmaz mı yavaş karar veremedim.

Ayrıca sayfa ssl desteği vermesine rağmen http:// url çağırması da ilginç geldi.

Edit:
    Sitelerinde ki durum ve eksisozluk, sikayetvar'ı ekleyince çok beğendiğim cam ızgara ve saç kurutma makinesini almaktan vazgeçtim. İlk söylenenlere hemen inanmayın arkadaşlar karar vermek için biraz araştırın bence.

Edit 2: En büyük fiyasko "HOMEND 1401GRILLIANT ELEKTRİKLİ IZGARA" ürün kendi sitelerinde 697TL indirim kodu ile 348,50TL bu ürün diğer sitelerde 338,43 TL nakit, 341,92 TL kredi kartı fiyatı var. Fena fiyasko bence Homend için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jlozde -- 23 Nisan 2014; 2:22:54 >

• Jlozde kullanıcısına yanıt
     HOMEND %50 İNDİRİM KUPONU bende https olarak çıktı valla bende daha sipariş vermedim şüphe ettim baktım bende normal

• Arkadaşlar fiyatları şişirmişler. İndirim koduyla piyasa fiyatına denk yada 10tl falan aşağısına geliyor.

https://www.homend.com.tr/s3tableblender4901.asp

Ben bu blenderi 180 tl ye almıştım. Liste fiyatına 347 tl yazmışlar. 175 e falan gelir yani.

Ürüne gelirsek smoothie vs buzlu içecekler hazırlamak için harika bir alet bir senedir kullanıyorum en ufak bir sorun yaşamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

http://www.gold.com.tr/homend-1110-flowmotion-2200-w-buharli-utu_u

.
    Kendi sitesinde 187 TL, Gold'da 59.90 TL. Etik olmayan bir pazarlama taktiği bu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vincentvega -- 23 Nisan 2014; 10:28:02 >

• Dustbreak 1223 süpürge siparişi verdim, filtreleri ve genel olarak parçaları da websitesinden satılıyor olması hoşuma gitti, çok sayıda model var, bu doğru bir satış politikası değil bence.
    Hepa filtre piyasada bulmak oldukça zor ve inanılmaz paralar isteniyor. Milletin hiç filtre değiştirmemesi sorununa bu firma belli ölçüde çözüm üretmiş bence. 7 gün 24 saat destek hattı var ve siparişimi verdiğim 23 nisan tatilinde dahi yanıt veriyorlar. Seçtiğim yeni bir model olduğu için hepa filtresini henüz satışa koymamışlar, sanırım model 1201 ile aynı filtredir ya.
    bakalım izlenimlerimi yazarım. %50 kodu iyiymiş, fiyat arama sitesi sonuçları ile karşılaştırınca bayağı bir avantajı var gibime geldi...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.