Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.188
Cevap
26
Favori
76.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bazı arkadaşlar spoiler konusunda iyice saçmalıyor, bebeğin Broody'e benzediğini söylemek dizinin sürprizini mi bozuyor, otu b.u spoiler butonuna almaya gerek yok.

daha geriden gelen carrienın çocuk beklediğini nerden bilecek neyse öğrendi artık

Kardeş Allah aşkına Carrie'nin hamile olmasının ne önemi var dizide insanların merak ettiği şey Carrie'nin hamile olup olmaması mı?

• BS sürümünde ilk bölüm altyazı bir türlü açılmıyor 2.bölüm açılıyor fakat 1.bölüm açılmıyor kafayı yiyeceğim varmı böyle sorunu olan?

• Arkadaşlar 3-4 tane dizi izleyeceğim bu sene hangileri karar veremedim
    birisi Walking Dead birisi Person of Interest birisi de Arrow.
    4. de Gotham-Homeland-Flash arasında kaldım.

Brody öldükten sonra aslında hiç izleyesim gelmiyor.
    İlk 2 bölüm nasıldı Brody'nin yokluğunu aratıyor mu?

• 4*1-2

Olaylar devam etmiyor da yeni bir konuya girmişler. Güzel mi? Pek sayılmaz. İzlenir mi? 3-4 bölüm sonra anlayacağız.

Brody'nin yokluğu hissediliyor. Remake gibi bi hal almaz umarım dizi.

Her şey bir yana cast ekibi harika çalışmış. Bebek resmen Brody'ye benziyor şaka gibi.

• aslında bordy geçen sezon da pek yoktu. dizinin olayı amerikalı bir askerin ülkesine ihaneti üzerine kuruluydu. bunu çıkarınca geriye klasik casusluk olayları falan kalıyor. karar vermek için erken ama bana pek iyi olmayacak gibi geliyor.
  • Biraz erken olacak ama bu sezon dediğiniz gibi tutmayacağa benziyor.
  • olmamış.hiç keyif vermeyen 2 bölüm.geçen sene olsa her saniyesi heyecandı
    neden gittin be brody
  • Bu dizinin özelliği,her bölüm tempoyu yükseltmesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

BS sürümünde ilk bölüm altyazı bir türlü açılmıyor 2.bölüm açılıyor fakat 1.bölüm açılmıyor kafayı yiyeceğim varmı böyle sorunu olan?

Aynı sıkıntı VLC ile bende de çıktı. Bir türlü çözemedim. Sonra bir yerden 1 ve 2. bölümün birden altyazısını bulup hallettim.
  • Kemal kullanıcısına yanıt
    evet,bende öyle çözmek zorunda kaldım .vlc,kmplayer sökmedi.nedenini anlayamadım.
  • ilk iki bölüm fos çıkmıştı ama bu hepsini unutturdu dizi yine ajanlık oyununa döndü.olaylar gelişiyor..Eleştirilerimi yedirtti bana
    brody'i hatırlayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7ADF8CF23 -- 13 Ekim 2014; 21:45:49 >

• Brody'nin ölümü sonrası bu dizi izlenmez, Carrie karakterinden zaten nefret ediyordum. Başlamadım 4. sezona, hiç içimden gelmiyor izlemek
  • 4 e başlıyalım mı hocam ne diyosun ?
  • last_uk kullanıcısına yanıt
    başlayın ilk 2 bölüm sıkabilir hatta nefret ettirebilir fakat 3.bölümle kıvamı yakalayınca rahatlıyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Homeland (2011-2020)

Cast ekibini tebrik ediyorum. Küçük brody yi çok iyi seçmişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk versiyonu çekilecekmiş konusuda işidin serbest bıraktığı Türk askeri olur herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 2 bölüme nazaran bu bölüm beklentilerimi yükseltti.
  • Vay be iki bölüm yayınlanmış bile, hemen bakayım.
  • House of cards ve homeland üzerine spoiler!

Yeni 1-2 ve 3. bölümü izledim nasıl kafam karıştıysa katledilen Amerikalı House of cards'daki millet vekili adayı mı ne işte bunun ne işi var burada ölmemiş miydi gıcık alıyorum nasıl cia ye gelmiş diyorum. House of card ve homeland farklı diziler olduğunu idrak etmem baya süre aldı.
  • Diziye başlayayım mı arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.