Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.188
Cevap
26
Favori
76.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • altyazı gelmiş. hobaa diyelim ve bu güzel diziyi izleme koyulalım
  • Biraz önce izledim 2. bölümüde biraz durağan bir bölümdü ama son dakikada patlattılar bombayı 3. bölümü merakla bekliyorum bu sezonun açık en iyi dizisi hala başlamayan varsa hiç düşünmesin derim.
  • İlk bölümü yeni izledim ve tek kelimeyle harika diyorum.Bu seneye damgasını vurur bu dizi cidden.İkinci bölümü sabah izleyeceğim.

Elemanın kamera karşısına geçtiğinde parmaklarıyla verdiği mesaj olayını çözmesi sanırım kullandığı hapın etkisi.

Ayrıca Saul'da da bir şey olabilir mi?
  • yeni sezonun açık ara en iyi dizisi
  • izlicem

• Namaz
    sahnesi cidden şok etti.
  • hemen indiriyorum.yorumlar çok iyi kaçırmamak gerek.
  • Aklıma deli manyak bir fikir geldi. Bizim eleman neden
    namazı gidip garajda kıldı. Evde başka odalarda var bunu yapabileceği. Neden tek izlenemeyen yerde gidip kıldı namazı. Acaba izlendiğini biliyor mu?
    Sizce de mantıklı bir tez değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Aklıma deli manyak bir fikir geldi. Bizim eleman neden
    namazı gidip garajda kıldı. Evde başka odalarda var bunu yapabileceği. Neden tek izlenemeyen yerde gidip kıldı namazı. Acaba izlendiğini biliyor mu?
    Sizce de mantıklı bir tez değil mi?

bence izlendiğini biliyor. bu herifçioğlu evde çömüp 5 saat depresif takılıyor ama karısı geldiğinde yüzü felan değişiyor anında. namazı da evde herkes yatarken gidip garajda kılıyorsa izlendiğinin farkında veya izlendiğini düşünerek hareket ediyor. adam yıllarca kayıp kahraman olarak bir geliyor abdeze namaza neyim başlamış. böyük bit yeniği var bu işin içinde

• Yorumlara bakılırsa başlamak gerek.1-2 hafta daha biriksinde sonra başlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 13 Ekim 2011; 20:52:32 >
  • Yorumları okudum ve ilk bölüme başlıyacam birazdan

• lan. yokse bizim hero'nun çözmeye çalıştıkları ritmik el hareketleri de tesbih çekme olmasın. millet kod gönderiyor sanıyor ama namazında niyazında olduğu için tespih çekiyor diyorum ben var öyle eliyle çekenler felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 14 Ekim 2011; 2:26:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Yorumlara bakılırsa başlamak gerek.1-2 hafta daha biriksinde sonra başlarım.

Çok bekleme spoiler yersin sonra Allah muhafaza.
  • yine amerikada bununda reklamını gördüm hatta dexter 6. sezon + bunun reklamını nedense bir arada verdiler hızlıca dedim ulan dexter ırakta mı geçicek ?

ama başlamak lazım bu diziyede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Yorumlara bakılırsa başlamak gerek.1-2 hafta daha biriksinde sonra başlarım.

Çok bekleme spoiler yersin sonra Allah muhafaza.

Haklısın aslında.Diğer dizilerimin izlenmemiş bölümlerini izleyip buna başlıyayım en iyisi.

• konu üstlerde dursun da insanlar izlesin. bol bol teori üretmeye açık bir dizi. ilk 2 bölümü ikişer defa izledim. 24 gibi heyecanın yanında bizim elemanın psikoanalizini de yapacak gibi çünkü adamın her hareketi, büründüğü ruh halleri teori üretmeye çok açık. izleyin olm işte çiçek gibi dizi. gidip terra nova neyim izleyip adamı hasta itmeyin.

• Elini yıkamaya başladığı an çaktım köfteyi

Dizi çok iyi bu arada..
  • up

la oğlum izlesenize. geçen seneki dandik the event'a, ondan önceki dandik flashforward'a bile dünya ilgi gösterdiniz. homeland çok sağlam, izleyin izletin

• adama işkence yapıyorlar adam onların tarafına geçiyor bu işde bişey var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.