Şimdi Ara

Höeah.. Rogue..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Arkadaslar.. 2 karakterden sonra Sonra birde Rogue Açtım. Merakımdan..
    Su an level 13.
    Ve Zevkli geldi. Diğer 1 karekter 60 olunca buna gececem.(bu 1 ayımı alır sanırım)

Rogue'da Talentlerimi Assasination ve Subt. Dizmeyi Planlıyorum. Sizce Kaça Kaç vereyim Nelere vereyim?
    Yada sizin Aklınızda Daha cesitli Talent ağacı varmı.
    Silah olarak ne kullanayım veya püf noktalar var mı Tavisye edebieceğiniz?
    Rogue ile ilk oynayısım. Acemiyim bu yuzden. Kendimde Keşvedebilirdim ama Uzun sürerdi.. Üşengeçlik yaptım işte :D

• Benim Görüşüm Bence Sen Talentlerin Özeliklerini Oku Ve Ona Göre Ver Burdan İyi Bir Yazilim Alman İmkansız Gibi Çünki Okarekter İle sen Oynayacaksın Senin İşe Hangiler Yarıyor İse Ona Ver
  • ya FrostBlade nasıl bir ayda 60 yapıyorsun benim mage'm var level 30 ne yapacam ben ya
  • Ben diğer Rogueların büyük kısmının aksine Combat ağırlığını tercih ettim her zaman. Neden dersen de PvP'de Casterlara karşı üstün olmanın yanında Warrior ve Shaman gibi classlara da üstün olmanın yolu combattır. Bir dagger iyi bir warrior'a kaşıntı gibi geliyor, e tabii dagger kullanan biri assassination bölümünü seçmeli direk. Bu yüzden sword Rogue'u olmak bazı konularda avantajlı. Ama bizde de dagger roguelarının casterlara karşı sahip olduğu büyük üstünlük yok, "Adrenaline Rush" ile 3saniye tabii gene de bir Grand Marshal Mage
  • Assasin Özellikleri seviyorum. Birazda ordan kaynaklanıyor. Stealth, Git çak vur.. Gibisinden. Yoksa Combat Talentlerine Bakınca benimde Oraya veresim geliyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Indigo

ya FrostBlade nasıl bir ayda 60 yapıyorsun benim mage'm var level 30 ne yapacam ben ya

Kasacaksın arkadaşım başka çaren yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: FrostBLade

Assasin Özellikleri seviyorum. Birazda ordan kaynaklanıyor. Stealth, Git çak vur.. Gibisinden. Yoksa Combat Talentlerine Bakınca benimde Oraya veresim geliyor..

bence de combat ol, çünkü dagger kullanırsan backstap falan yapman gerekicek ki 300++ latency'i de oynuyorsun :) bırak backstap'ı bazen önünde olan adama cheap shot atmak bile zor geliyor :D
  • Herkez Combatta Hem fikir mi simdi ?
  • quote:

ya FrostBlade nasıl bir ayda 60 yapıyorsun benim mage'm var level 30 ne yapacam ben ya

bı kere level 60 yapana kadar mekanlar questler canını cıkarır...alır oldurur.. ama ılk 60 charından sora serıye baglarsın 60 ları...yerlerı bılırsın patır patır gıdersın...2 gunde en az 8 9 saat oynamak sartı ve yanına 60 alarak level 30 olanları bılıyorum...kı mekanları bıldıkten sora ve bos zamamnın sabrın olduktan sora yaparsın... tek basına bıle 3 haftada 60 yaparsın...(gunde mın 8 saat oyun sartı ıle)
  • Evet bana Arkadasların Cok yardımı oldu... Ben ikinci Karakterimi 60 yaptım.
    İlk karakterim 56 Da duruyo. :D

Ee Combat mı yani simdi :D
  • roguenin zevki pvp dir !! ki roguede pvp = ilk el dagger ikinci el sword bence haa 60 a kadar iki sword kullan çok rahat oluo ama 60 olduunda talentlerde assassine ve sub ver ki pvp de üstünlük kurabilesin bi kere sub da gerekli yerlere verirsen seni göremiolar ve arkadan ambushu vs. yi koymak manyak oluo ambush dan sora direk stun daha sora da dier saldırıların stun bitince zaten gouge var o da vurunca bozuluo ama beklersin stun ın cooldawn ı biraz dolar ya da kaçmak için idealdir benim fikrim 60 a kadar istediini yap iki sw idealdir talentte de combat a verebilirsin amaaa 60 olduunda eer pvp istiosan ilk ele dagger ikinci ele sw al ve talentde assassin-sub a ver

• ben frosta güzel pvp master bi build yaptım siz korkmayın emin ellerde o
  • quote:

Şu sıralar Shaman kasıyom bende çalışmasam 60 yapmam 2 haftayı bulmaz :D

3 Gün oynadım lvl 25 şu anda.
  • Bende ilk karakterimi 60 yapana kadar kan ağladım ama ilk 60 dan sonra 2 tane daha 60 ım oldu yani sadece sabır ve cooler ın dediği gibi 8-9 saat oyun ......
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.