Şimdi Ara

HoA dan her Level 40 üyesine At ve 24 lük Çanta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Heroes of Anatolia(HoA) yaklaşık 2 sene önce bir Guild Wars guildi olarak hayata geçti ve hedefini her zaman yukarılara dikti . Guild Wars gibi guildlerin uzun soluklu olmadı bir oyunda dostluk ve yardımlaşma ortamı sayesinde bugünlere ilk 400 içinde savaşan bir Türk Guildi olmayı becerdi .
    Bugünlerde bu heyecanı yeniden Age of Conan ile PvE YMIR serverında yaşamak için kolları sıvadık . Bu uğurda takım arkadaşlarımızın yüksek levellara daha çabuk ve ekonomilerinin sarsılmadan ulaşmaları en büyük hedefimiz olmuştur.HoA bu nedenle Level 40 a ulaşan bütün arkadaşlarına At ata binmesi için gerekli kitap ve 24 slotluk çanta hediye edicektir. Ekonomisi sarsılmadan daha çabuk level atlıcak arkadaşlarla Raidler daha zevkli Siege Warlarda daha kuvvetli bir guild olucaktır.
    Guild City mizin Tier 1 binaları ve duvarları tamamlanmış Tier 2 binaların inşasına geçilmiştir.
    Gerekli detaylı bilgileri

Sitemizde: Heroes of Anatolia
    Forumumuzdan : Heroes of Anatolia

Guildimize üye olan bütün arkadaşlar guild kurallarını kabul etmiş sayılır.

http://www.heroesofanatolia.com/forum/viewtopic.php?f=52&t=543
    http://www.heroesofanatolia.com/forum/viewtopic.php?f=52&t=621

Üyelik için foruma kendinizi tanıtmanız gerekmektedir

http://www.heroesofanatolia.com/forum/viewtopic.php?f=48&t=513

oyun içinden

Herzoitman Tosun Spinthirteen Caroli Dervishbaba

Arkadaşlara başvurması gerekmektedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosuntheX -- 26 Temmuz 2008; 16:37:41 >

• Başarılar dilerim...
  • hangi server oldugunu yazsaydın iyi olurdu yada benmi görmedim ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: nurerk

hangi server oldugunu yazsaydın iyi olurdu yada benmi görmedim ?

Ymir'de sanırım bu arkadaşlar.Başarılar dilerim.
  • ooo süpermiş. daha başlamadım ama en azından artık başlayacağım serverı biliyorum
  • Yok Yok o kadar aceleci olma dostum benden bi at bi çanta bide üstüne bi at bi çanta daha:D buddy için eğer budy ninde varsa bi buddy si onun içinde bi at bi çanta daha:D...Battlescar a gel sen :D
  • pvp bana göre bişe değil kalsın. içim el vermez oynayan insanlara saldırmak
  • Bence bu tür oyunlarda PvP olmaması cok anlamsız oyunu oynamanın manası kalmıyor o zaman git single player bi oyun oyna degilmi online oyun oynuyorsun aylık para veriyorsun...Ne için ? Sadece görev yapıp lvl atlamak için bana mantıksız geliyoru ama tabiki senin fikrinede saygı duyuyorum....Bunlar benim düşüncelerim
  • sadece level atlanmıyor ki beraber görev yapılıyor, ayrıca şehir kuşatmalırı, alışveriş, binlerce insanla aynı anda oynamak vs... bence mmo sadece pvpden ibaret değil ben çocukluğumdan beri single player oynarım (hiç mmo oynamadım) ama izlediğimde şunu gördüm ki gerçekten pve single playerla çok kıyaslanamaz. pvpnin tadı ayrı olabilir bu zevk meselesi tabi. ama pve içinde de pvp var zaten ve ben anlamzsızca birbirine saldırmak yerine hep beraber görev yapmayı, zaman kalırsa zevk için pvp yapmayı tercih ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: barisbeydag

sadece level atlanmıyor ki beraber görev yapılıyor, ayrıca şehir kuşatmalırı, alışveriş, binlerce insanla aynı anda oynamak vs... bence mmo sadece pvpden ibaret değil ben çocukluğumdan beri single player oynarım (hiç mmo oynamadım) ama izlediğimde şunu gördüm ki gerçekten pve single playerla çok kıyaslanamaz. pvpnin tadı ayrı olabilir bu zevk meselesi tabi. ama pve içinde de pvp var zaten ve ben anlamzsızca birbirine saldırmak yerine hep beraber görev yapmayı, zaman kalırsa zevk için pvp yapmayı tercih ederim.

PvE'de şehir kuşatması yok.Dediğin Guild City ise.
  • quote:

Orjinalden alıntı: heretic1503

quote:

sadece level atlanmıyor ki beraber görev yapılıyor, ayrıca şehir kuşatmalırı, alışveriş, binlerce insanla aynı anda oynamak vs... bence mmo sadece pvpden ibaret değil ben çocukluğumdan beri single player oynarım (hiç mmo oynamadım) ama izlediğimde şunu gördüm ki gerçekten pve single playerla çok kıyaslanamaz. pvpnin tadı ayrı olabilir bu zevk meselesi tabi. ama pve içinde de pvp var zaten ve ben anlamzsızca birbirine saldırmak yerine hep beraber görev yapmayı, zaman kalırsa zevk için pvp yapmayı tercih ederim.

sana hep zıt gidio gibi olcak ama pve de şehir kuşatması var
    Aynı pvp serverdakiler gibi Battlekeepler Border Kingdomda ve savaşlar orda da oluyor

• Selamlar yeniden yazmayı unutmuşum PvE YMIR serverındayız . Öte yandan Border Kingdom da Siege battle oluyor Pvp yapmak istiyenler için 8 e 8 lik pvp oyunlarına giriş imkanı yine var sadece mission yaparken kesilme korkunuz olmuyor Mob lar dışında sizi kesen kimse olmuyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: razz_raziel

quote:

quote:

Aynı pvp serverdakiler gibi Battlekeepler Border Kingdomda ve savaşlar orda da oluyor

Yani PvE'de de iki farklı player city savaşabiliyor mu?Border Kingdom ve mini pvp var zaten de.

Benim bildiğim sadece gelen NPC ile savaşılıyordu.

Ayrıca zıtlıkla ne ilgisi var bilgi paylaşıyoruz
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: razz_raziel

quote:

quote:

Yani PvE'de de iki farklı player city savaşabiliyor mu?Border Kingdom ve mini pvp var zaten de.

Benim bildiğim sadece gelen NPC ile savaşılıyordu.

Ayrıca zıtlıkla ne ilgisi var bilgi paylaşıyoruz

pvp serverlarda olduğu gibi 2 alana şehir kurabiliyorsun..
    1. poitain, swamp ve plains gibi 3 kaynak toplama bölgesinde pve şehri
    2. aynı 3 bölgenin border range kısmında pvp şehri

border kingdom olanın çok az sayıda şehri var ve eğer ordan bi şehir sahibi olmak istiyorsan ya en erken gelişip kaynak toplayan guild olup kapıcaksın(ki artık çok geç) yada kapmış olanlardan alıcaksın..
    bu da zaten doğal olarak pvp yi ve kuşatma savaşlarını doğuruyor..
    Diğeri ise sınırsız sayıda butun guildlerin kaynakları yeterli olduğu sürece alabildikleri normal pve şehirleri var.. ilerde ai onlara karşılık mob city kuracak ve pve olrak onlarla savaşacaksınız..
    Senin soruna gelince 2 pvp yani battle keep sahibi guildin savaşmasına gerek yok çünkü guild pointten başka bir getirisi olmaz, zaten şehirleri var.. he işte anca düşman bi guild ise(bunun pvede olabileceğini pek sanmıyorum zaten birbirinizi kesemiyorsunuz nasıl düşman olacaksınız) onlara zarar verme açısından yada pvp ihtiyacını karşılamak açısından yapılabilir.. ama pvp şehri olmayan her büyük guild mutlaka saldırıp ele geçirmek istiyecektir.
    burda da pve server cromdan bk raid:

http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=74353

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi razzraziel -- 25 Temmuz 2008; 19:09:34 >

• Bunu bilmiyordum iyi oldu öğrendiğim sağol.

Konuda saptı baya ama
  • Tier 2 KEEP Tamamlandı !!

Tek hedefi tüm oyuncularına keyifli vakit geçirtmek olan HoA YMIR server ında büyümeğe ve ilerlemeğe son sürat devam ediyor.HoA bir guildin yanlız bir kaç oyuncu ile degil tüm guildin paylaşımı ve güçlü ekonomisi ile bu günlere gelmiştir. Keep2 ve bundan önceki binaların yapımında emegi geçen bütün Guild arkadaşlarıma teşekkür ederim.

HoA ya katılmak için yeni karakter açmayı düşünenler lütfen önce sitemizden http://www.heroesofanatolia.com dan hengi classlara ihtiyaç olduguna baksınlar.

HoA mevcut karakterleri ile girmek istiyenler foruma kendilerini tanıtmaları gerekmektedir.

http://heroesofanatolia.com/forum/viewtopic.php?f=48&t=513

NOT: Her üyemizin aktif forum takipçisi ve katılımcısı olması için böyle bir yöntem seçtik.

• Oyunu daha bugün aldım Pve serverında oynamayı planlıyorum ortamınız iyi ise aranıza katılmak isterim full online olacağım özellikle bu boş yaz ayında online deneyimlerim 2 yıl wow 1 yıl gw 1 yılda cabal oynamışlığım var arasırada sroyuda takıldım bu arada Pve serverında değil mi ? sizin guild yani pvpde şimdilik oymayı planlamıyorum kasarken durmadan gank yemek istemiyorum çünkü.
  • Emegi geçen ve Katkıda bulunan bütün guild arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Library Tier 2

Temple Tier 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosuntheX -- 27 Ağustos 2008; 14:56:29 >

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.