Şimdi Ara

hizlial para iade talebi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşalar. daha önce hızlıal'dan herhangi bir şikayetim olmadığı için termosifon aldım, ancak bana farklı bir ürün geldi iade için gönderdim ürünü teslim aldılar ancak hiç bir işlem yapmadan aynı ürünü bana tekrar gönderdiler, kargoyu teslim almadım tekrar hızlıala gitti taşıma sırasında hasar gördüğü için hızlıal kargoyu teslim almamış ve kargo şirketinden tazmin istemiş, para iadesini tazmin sonuçlandıktan sonra yapacaklarını söylediler. şimdi ben tazmin sonucunu beklemelimiyim ne zaman sonuçlanır, yoksa tüketici hakem heyetine dilekçe vereyim mi?

• dılekçenı ver, kargoda ne olmus senı ılgılendırır mı ? , sen hızlıal ıle saglam 1 malı almak uzere anlastın ve yasal cayma surende gerı ıade ettın urunu,
  • elinden geleni ardına koyma ilk başta korkut onları olmazsa gerçek şikayet et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum bende daha önce bir kez ürün iade ettim sorun olmadı hizlial ile irtibata geçebilirsen problemini çözerler eğer aradığında ulaşamıyorsan sosyal ağları dene derim sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: keta35

elinden geleni ardına koyma ilk başta korkut onları olmazsa gerçek şikayet et

Gercek sikayet ne ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hızlıal ile görüştüm zaten, para iadesini tazmin sonuçlandıktan sonra yapacaklarını söylediler
  • İnşaallah olumlu sonuç alırsın dostum.

İlk defa Hızlıal'dan alışveriş yaptım. 3 gündür sitesinde ürünün kargoya verildiği ve kargo firmasından takip numarası beklendiği yazıyor. Sadece MNG Kargo seçeneği vardı ve ben de onu seçmiştim. MNG Kargo'yu aradım ve adıma Hızlıal'dan kargo olmadığını söylediler. Tekrar mesaj gönderdim. Olmazsa telefonla arayıp ağzıma geleni söyleyeceğim artık. 3 gün boyunca kargo firmasından takip numarası mı beklenir? Büyük ihtimalle ürünü kargoya vermediler daha.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.