Şimdi Ara

Hızlıal da kullanılmış 2. el ürün gönderiyorsa, nerden alışveriş yapalım?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürünü kutusundan çıkardım, bir baktım kutusu açılmı, onu geçtim birileri kullanmış ve bozuk diye iade etmiş :) toz içinde ürün, hızlıalda çalışıyor diye heralde birilerine kaktırırım diyor :) müşteri hizmetlerini aradım, iade edin yenisini göndeririz diyo :) la bunu bizim mahalledeki her esnaf yapar, bu kadar kolay mı kurumsal olmak, nerede müşteri memnuniyeti? Para iadesi isticem ve dahada alışveriş yapmam oradan, sizde yapmayın ahali!
     Hızlıal da kullanılmış 2. el ürün gönderiyorsa,    nerden alışveriş yapalım?! Hızlıal da kullanılmış 2. el ürün gönderiyorsa,    nerden alışveriş yapalım?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikoli88 -- 6 Temmuz 2015; 22:37:31 >

• FİYATINIDA 2.EL ALSIN O ZAMAN yada belirttsin ne oldugunu resmen bırıne itelerim mantıgı
  • Hizlial tabi ki haksiz ama su da var online alisverislerde keyfi iadeler arttikca bu tarz durumlara daha cok raslanabilir, Adam aliyor cihazi kullaniyor 7gun dolmadan diyor benim hakkim haydi iade ediyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hey

Hizlial tabi ki haksiz ama su da var online alisverislerde keyfi iadeler arttikca bu tarz durumlara daha cok raslanabilir, Adam aliyor cihazi kullaniyor 7gun dolmadan diyor benim hakkim haydi iade ediyorum..

Ayıplı mal ise iade edebilir, ürün açıldı ise keyfi iade olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mikoli88

quote:

Hizlial tabi ki haksiz ama su da var online alisverislerde keyfi iadeler arttikca bu tarz durumlara daha cok raslanabilir, Adam aliyor cihazi kullaniyor 7gun dolmadan diyor benim hakkim haydi iade ediyorum..

online alıverişte hiçbir gerekçe göstermeksizin iade edebilir.
  • O zaman gidim bi ps4 gta5 alam 2 gune bitirip iade ederim ne sacma is la

• Seninki yine iyi, bizim bi arkadas tablet almisti hiyar cikti icinden..guvenemiyom yani sonucta

• Amazon amazon amazonnn

• quote:

Orijinalden alıntı: Filtre Zeka

quote:

quote:

Kullanmamak şartıyla değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiyar da cikabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Filtre Zeka

quote:

quote:

Kullanmamak şartıyla değil mi?

1) Cayma hakkı
    (1) Mesafeli sözleşmelerde tüketici, ondört gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içinde yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmesi yeterlidir.

hiçbir gerekçe diyor ama en allta tekrar satılabilir özelliği kaybetmemesi lazımmış.telefon playstation vs koruma bandı çıkarılmamış olması gerekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogecoin -- 7 Temmuz 2015; 0:14:36 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.