Şimdi Ara

Hizlial.com Tedarik süreci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar dün gece geç saatlerde hizlial.com'dan aldığım a4-tech X750BF mouse için Tedarik sürecinde yazıyor fakat tedarik süreci nedir? kaç gün sürer ? hizlial.com dan sormadan danışmadan forumdan gördüğüm reklam ile aldım ürünü fakat siz önerir misiniz ?

• ürünü tedarikçi firmadan bekliyolar anlamına geliyo dostum, normal şartlarda en fazla 1-2 gün sürer tedarik edilmesi, sonra da kargolarlar ertesi günü de senin elinde. Hızlıal dan baya alışveriş yaptım güvenilir bi sitedir, için rahat olsun
  • x750bf aldım aldığıma pişman oldum. Kablosu çok kalın ve sert. mausun haraketini zorlaştırıyor.

Önceki mausum x718 idi. onun kablosu ince ve yumuşaktı. sanki kablosuz mause gibi çok rahat hareket ediyordu.. keşke aynısından alsaymışım.
  • Arkadaşlar cidden hizlial.com muş şimdi inandım ismine.saat 02:51 de şipariş ettiğim ürün saat 11:25 itibari ile kargoya verilmiş.

quote:

x750bf aldım aldığıma pişman oldum. Kablosu çok kalın ve sert. mausun haraketini zorlaştırıyor.

Önceki mausum x718 idi. onun kablosu ince ve yumuşaktı. sanki kablosuz mause gibi çok rahat hareket ediyordu.. keşke aynısından alsaymışım.

arkadaşım gözünü sevem böyle konuşma parayı verdim içime oturmasın şimdi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phesimist -- 24 Eylül 2009; 11:38:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.