Şimdi Ara

Hitachi en hızlı asansör rekorunu kırmak istiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: travers

Yhtler için mi sordunuz yoksa diğer elektrikli lokomotifler için mi?

İkisi de :) Siz tcdd de mi çalışıyorsunuz? Yoksa raylı sistemler mi okudunuz?
  • Zaten asansörden tırsarım, buna binsem ne olur artık bilemem.
  • Raylı sistemler okudum Tcdd de çalışıyorum. Yht asenkron elektrik motoruyla çalışıyor ve baştaki ile sondaki vagon(motris) hariç her vagonda elektrik motoru bulunur üstüne binen yük ton açısından da düşük olduğu için pek yüke girmez 6500 hp net güç vardır Yht'de. Birde Yhtde dinamik fren olayı var tren fren yapınca elektrik motorları elektrik üreterek hatta geri basar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun adamlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metabolism -- 24 Nisan 2014; 23:30:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu asansörlere koltuk ve emniyet kemeri konmaları lazım.

şaka bi yana zaten bu asansörler ara katlarda çalışmazlar. zemin ve çatı katlar arasıdır. bu 45 sn sürenin 30 saniyesi kalkış,hızlanma,yavaşlama ve durma dır. sadece 15 saniye 70 km hızda gider.

• Çok yakar bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok yakar bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam Asansör Sektöründe Çalışıyorum,Emniyet Devrelerinin Çok Sağlıklı Çalışacağından Şüphelerim Var,Ayrıca Regletör Fren Terdibatının Frenleme Anı Nasıl Devreye Giriyor O Hızda Bir Mekanizmayı Hem Dikey Konumda Tonlarca Yük Esnasında Nasıl Ani Durma Yapar..??

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.