Şimdi Ara

Hırsız Türk Telekom paramı geri ver!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Data paketim olmasına rağmen kullanımlarımı bakiyemden düşen hırsız operatör paramı geri ver!
    Hırsız Türk Telekom paramı geri ver!

• Bİ vaka daha

buraya yazdıklarını

Twitter destekten telekom sayfasına yazın ilgilensinler
    https://twitter.com/ttdestek

mesaj atın
  • Yazdım. Bizde hata yok deyip kestirip attılar. #hırsızvar
  • bosphorusf B kullanıcısına yanıt
    Data paketinin olduğu ekle beraber yaz bu data paketi ne işe yarıyor kullanmak için neyi bekliyor demediniz mi ?bir daha yolla hatta btk ya da yaz
  • Bana bu ay talebim olmadan SMS paketi tanımaladilar. En son btk üzerinden şikayet ettim 5 gün oldu henüz cevap yok. Sözde online işlemler uygulaması üzerinden ben almışım. Pop-up yöntemi ile bildirim gelen oluyor mu uygulamadan?
  • Türk Telekom genel merkezinden aradığını söyleyen biri aradı. Twitter’dan yazmıştım. Data kotam olduğunu fakat paralel hızlı indirme yaptınız ve ücret alındı diye birşeyler saçmaladı. İade yapamayız iyi günler dedi kapadı. #hırsızvar
    Paralel hızlı indirme ne oluyormuş ki?

Paralel evren gibi birşeymi acaba
  • Hotspot açık değil. LTE çekmediği için 3G bağlantı var oda bulunduğum bölgede yavaş. Bitaraflarından bahane uydurup haklı çıkmaya çalışan karaktersizler sürüsü! 🤬🤬🤬
    Açık olsa ne yazar öyle bişi olsa bana yazar
    btk ya yazmadınız mı dediğim gibi sikayetvar.com a ?

paralel hızlı indirmenin açıklamasını versinler onlara
  • Aynısı zamanında bana oldu tt bakıyemı geriyükledi
  • Benim anlamadığım bir şey var. Lafım sadece size değil benzer sorunu yaşayan herkese. Bu sorun için önce müşteri hizmetlerini aradınız mı? Aradıysanız yardımcı olamayız mı dediler? Niye gelip buraya bu konuları açıyorsunuz merak ediyorum. Zira bir kaç sene önce benzer bir şey başıma geldiğinde müşteri hizmetlerini arayıp paramı geri almıştım uğraştırılmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 17 Aralık 2019; 19:52:24 >
  • Bir kaç ay önce aynı konudan başlık açtım takip eden biliyordur tüketici hakem heyetine başvurdum sonuç bekliyorum.
    https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-kazigi-kullanmayin-kullandirmayin--140167711#140167711

Hata olan tek şey ucuz diye tercih etmek.
  • Paranizi almak icin tüm mercilere baavurun alin ve cikin bu operatörden. Son zamanlarda borclari kapamak icin yapiyorlar habire böyle seyleri.
  • _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    Bak hatırlattın konuya baktım ordada mesajlarım silinmiş
  • BTK’ya, sikayetvar.com’a, Twitter’a yazdım ama bir sonuç yok.
  • Yaklaşık bir ay önce 2 yıl taahhüt vererek ayda 85 tl ye TürkTelekom evde internet almıştık. Dün itibariyle başka bir operatöre geçiş yaptık. Cayma bedelini de karşılıyorlar. Yaklaşık 60 tl. Kısacası TürkTelekom benden 19 tl çaldın ama bende de sana 24x85=2040 tl yok. 👋 👋 👋
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.