Şimdi Ara

Hıng Kong'dan iphone 4 ve ipad

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oradaki iphone 4'ler sim kilitsiz diye laflar dolaşıyor, acaba doğru mudur ? Bir de ipad ve iphone fiyatlarını oradaki bilen var mıdır ?

• En ucuz iphone4 hong kong da diye biliyorum.

Hıng Kong'dan iphone 4 ve ipad
  • Singapur da Hong Kong a rakip bi ülke..
  • almayadada artık simkilitsiz olarak alınabiliyor, en az 12 arkadaşım geçen haftalarda 558€ ya aldılar(taxfree olarak) hemen hemen hepsi elimden geçti, ve hepside 4.1 di, rahatlıkla jb yaptım :)
  • Hing kong diye bi ulke mi vardi hocam
  • Evet Hong Kong dan sim kilitisz alabiilrsin.
    Benim iPhone 4 ordan alındı ve sim kilit yok updateini falan da yaptım gayet sağlıklı.
    fiyat olarak yaklaşık 6000$ verdim. 1150TL civarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fleischman

Evet Hong Kong dan sim kilitisz alabiilrsin.
    Benim iPhone 4 ordan alındı ve sim kilit yok updateini falan da yaptım gayet sağlıklı.
    fiyat olarak yaklaşık 6000$ verdim. 1150TL civarı.

naptın hacı
  • Benim cihazda Hong Kong dan alınma simkilitsiz.
  • Arkadaşım Hong Kong Apple Storedan geçen ay getirdi. 16 GB simkilitsiz iphone4 653 USD... APPLE firması Hong Kong a özel telefonları unlock olarak gönderiyor... Fiyatıda oldukça uygun. Önemli olan Hong Kong a gidecek bir yakın bulmakta Arkadaşım birlikte gittikleri arkadaşının tam 10 tane aldığını söylemişti.... iphone işini kesin çözmek için Hong Konga a bir giden lazım Gerisi hikaye...

Edit: Fiyata KDV eklenmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurxman -- 17 Aralık 2010; 17:13:23 >
  • Benim iPhone 4'um de Hong kong dan ve sim kilitsiz yanliz hong kong un apple sitesindeki fiyat 600 kusur dolar ama orada 800 dolara alabildim ben ucuz sanmayin yani ama Turkiye den ucuz :)
  • yukardaki fiyatlar kesinmi şuan kesin bir fiyat verebilecek kişi varmı

hongkonga bir tanıdık gidiyorda
  • Cok tesekkurler yardimci olan herkese
  • benim arkadaşım orada şuan ve ellerinde bulunmadığını sölemiş biçok yer bakalım yarında bakacak ...
    yoksa ipodmu olacak bizim iş

birde hong kong applestore herhalde 1 tane orasının adresi teli bulamadım ben orada varsa vardır tahminim
    alanlar aldıkları yerin adresi teli verebilirlerse sevinirim yarına kadar tabii :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arctura -- 17 Aralık 2010; 19:05:31 >
  • Kesin söylüyorum HKG'da sim kilitsiz, 16GB 640 usd civarı yapıyor. Fakat yakın zamanda stoklarında yoktu, ellerinde az kaldığı için onları fahiş fiyata, karaborsa olarak satmaktaydılar 750-850 usd arası. Yani parti mal giderse normal fiyatına döner.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.