Şimdi Ara

HİKMET KARAMAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • maçtan sonra.. 8 nisandaki 3 0 beşiktaş galibiyetini tweetlemiş..

• Yakışmış, keşke silmeseydi...
  • ben anlamıyorum nedir bu ? ne bu çekememezlik..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedersiz

ben anlamıyorum nedir bu ? ne bu çekememezlik..?

Kovdular ya bunu. Bu da şimdi benim zamanımda böyleydi şimdi böyle oldu gibisine atmış.
  • Karamanın bıraktığı enkazları konuşmak lazım. Çok ayıp etmiş...
  • vojvodina yi unutmus sanirim. 50 60 yasindaki ergen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Karamanın bıraktığı enkazları konuşmak lazım. Çok ayıp etmiş...

+1
  • Top bizde de konuşuluyor merak ettim .. Hikmet Karaman , Yılmaz Vural paragöz ve satıcıdır.
    Ayrıca Hikmet Karaman Adanaspor'da abimi yiyen adamdır hala takıma çağıracak ..

Taktik , Dortmund diyor takımın arkasından sallıyor. Sonra Türk Hocalara değer verilmiyor diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semblance

Top bizde de konuşuluyor merak ettim .. Hikmet Karaman , Yılmaz Vural paragöz ve satıcıdır.

Taktik , Dortmund diyor takımın arkasından sallıyor. Sonra Türk Hocalara değer verilmiyor diyor.

Dünya kupasında yorumculuk yapıyordu .. bu böyle olmalı bunu yaparsak bu sonuc olur vs.. laf çok icraat yok hocam cok dogru demissiniz.

abimi yiyen adam derken anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedersiz

quote:

Orijinalden alıntı: semblance

Top bizde de konuşuluyor merak ettim .. Hikmet Karaman , Yılmaz Vural paragöz ve satıcıdır.

Dünya kupasında yorumculuk yapıyordu .. bu böyle olmalı bunu yaparsak bu sonuc olur vs.. laf çok icraat yok hocam cok dogru demissiniz.

abimi yiyen adam derken anlamadım

Hocam Abim Adanaspor'da stoper oynuyordu en geç yetenekler listesindeydi.. Kahramanmaraşspor'a 1 trilyon'a yakın transfer ücreti ile gidecekti ama yolunu kesti raporu vermedi .. Sonra tutacağım dedi takımda yanlış taktikle abimi , arkadaşlarını yedi.. Yine çekip gitti..

Taktik bilgisi çoktur fakat oyun okuması yoktur. :D Böyle soyunma odalarına garip garip yazılar asar A4'e basar.. Atasözleri , gaza getirici sözler vs..

Ben altyapıdaydım soyunma odasında yazıları okurdum sürekli..

Haftasonları medya ile geldi tribüne oturdu işte altyapıyı izliyor vs yanımıza geldi :D sen neden sol açık oynuyrsun dedi bana "mevkim dedim". Futbolcunun mevkisi yoktur dedi . Komedi ya :D neyse..

• bu adam Bursaspor'a niye geldi anlamamıştım. Fazla uzamadan gönderildi o yüzden sevinçliyim.
  • Bu adam harbi ergen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam haklı. Bi adamı sen sezonun 2.resmi maçından sonra yolluyorsan bu adam da bunları gayet yapar.
  • Bunun gibiler ancak Tv'den ahkam keser. Sonra türk antrenörü bilmem ne deyip ağlarlar. Çakma Fatih Teim...
    İtibar edilmeyecek adamlardan biri.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.