Şimdi Ara

Hidden&Dangerous 2 oynayan varmı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu oyunu nasıl bilirsiniz? Beğendiniz mi? Bu oyunu netten oynadınız mı? server varmı? Ben orjinalini aldım ama daha kurup ta netten denemedim..Yitip gitti kral gibi oyun..sanıyorum çogu arkadaş denememiştir bile..oysa piyasadaki birçok oyundan daha kaliteli bir yapımdır kendileri..

• ooo o oyun çok güzel hard'da 1 ayda bitirdim eklentisinide geçensene bitirdim çok kaliteli güzel bi oyun ilk serisinide pc de oynadım bitirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blendw -- 16 Ekim 2005, 0:25:54 >
  • ya manyak bug ı olan bir oyun ilk 4 görevden sonra bıktım gereksiz yere aptal aptal şeyler koymuşlar deli oldum sildim
  • quote:

Orjinalden alıntı: cool2hate

ya manyak bug ı olan bir oyun ilk 4 görevden sonra bıktım gereksiz yere aptal aptal şeyler koymuşlar deli oldum sildim

Tabi canım yurdum insanı patch denen şeyden habersizdir..Orjinal olmadıgı için patch de kuramaz..Kursa bile anca ya half life a kurar ya da battlefield'a..Tövbe tövbeee
  • cok onceleri oynadım bitirmiştim..o zamanlar için cok iyi baba bi oyundu..ek pakidinide oynayıp bitirmiştim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.