Şimdi Ara

Hibrit Ekran Kartı - Driver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meraba Arkadaşlar Konuyu Nereye Açıcağımı Bilemediğimden Buraya Açtım Yanlış Yerde İse Lütfen Silmeyin Taşıyın...

Evet Elimde Amerikadan Alınmış Sony Vaio Markalı VGN-Sz780N Modeline Sahip Bir Laptop Var. Üzerinde Hem İntel , Hemde Nvidia 8400 GS Var[Mış]
    Laptop'un Üzerindeki Bir Tuş İle (Stamina - Speed) Bu 2 Kart Arasında Geçiş Yapılabiliyor. Bilgisayarın Üstünde Vista Business Var İdi Ben Aldığım Gün (2007 Ayını Hatılamıyorum ) Verilen DVD İle Xp Pro'ya Çevirdim. Windows 7 Nin Artık Oturmuş Olduğunu Düşünerek Windows 7 Ultimade Kurdum. Tüm Driverleri Tanıttım Ancak Nvidia Ekran Kartının Sürücüsünü Bir Türlü Yükleyemedim. Şu Anda Üzerindeki Tuş Çalışmıyor. HDD Protection Adlı Sistemde Çalışmıyor.Neyse Nvida Sürücülerini Yüklemeye Çalıştığımda İse Şu Sorunu Aldım ; Nvidia Kurulum Programı Mevcut Donanımınıza Uygun Bir Sürücü Bulamadı Diyor Ve Kapanıyor Şu Anda Sony'nin Verdiği Eski Sürücüyü Kullanıyorum Arada Yanıt Vermeyi Kesiyor Ekran Simsiyah Oluyor
    Bu Sorunları NAsıl Çözebilirim Açıkcası Win7 Den Soğudum Sorunları Aşağıya Yazıyorum Numara Vererek Cevaplıyıcak Arkadaşlar İçin Daha Kolay Olur Lütfen Yardım Edin

1 ; Nvidia Sürücüsü Yüklenemiyor
    2 ; Laptobun Üzerindeki Stamina - Speed Tuşu ve S1 S2 Tuşları Çalışmıyor
    3 ; Eski Sürücü Sürekli Yanıt Vermeyi Kesiyor Gürüntü Gidiyor 10 Sn Sonra Geliyor
    4 ; HDD Protection Programı Olmadığı İçin Korkuyorum Önemli Bilgilerim Var

• Bir De Xp Mode Çalışmıor Virtualization'u Açmam Gerekiyormuş BİOS'da Öyle Bir Ayar Yok
    İşlemci Destekliyor Yada Securable Öyle Zannediyor. Lütfen Yardım Edin
  • Kimse Cevap Vermiyicekmi ? Öyle Olsun.......
  • aynı sony laptondan bende var bende s1 ve s2 driverini bulamadım..ayrıca elinde bu sisteme ait recovery dvd olan varsa bir zahmet kopyalayıp verebilirmi..?
  • En iyisi üretici firmanın sitesine girerek bios güncellemesi yapmak. Bu sayede gerekirse ekran kartlarından birini pasif hele getirip diğerini kullanabiliyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.