Şimdi Ara

Hi Leveli duyduk biliriz diyenler içeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    49-55 inç civarı led tv bakınıyoruz. Aslında smart özelliğinı çok kullanmayacağız fakat hepsi smart artık. Öncelik fiyat uygunluğu. Anladığım kadarıyla 4 5 binlik markalı bir ürünle hı level axen veya dijitsunün panelleri arasında uçurum yok. Film izlenmeyecek ps4 bağlanmayacak. %90 dahili uydu alıcıdan tv izlenecek. Şimdi gi leveli bilenlerden yardım talep ediyorum.
    1- açılış hızı çok yavaş mı. Fiş takılı. Açma tuşuna bastım. Ne kadar beklerim.
    2- kanal geçişleri nasıl. Çok yavaş mı.
    3- ekran kalitesi nasıl tv izlerken. Ulan nerden de bunu aldım dediğiniz durumlar neler.
    4- tv yi annem babam kullanacak. Tv açıldığında smart sekmesi mi açılıyor yoksa direk kanallar mı açılıyor.
    5- beğenmediğiniz yönler neler.

Sonuçta ne kadar ekmek o kadar köfte. Normal bi kullanıcıyız. Buna göre yorum yaparsanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden

• Birincisi Vestel üretimi olmasına dikkat edin.
    İkincisi bu konu hakkında %100 doğru bilgiyi tavsiye forumdan alabilirsiniz.
    Servisleri vs. o forumda.
  • Güncel
  • 2-3 sene önce bir akrabama 50 inç olan bir hi level tv almıştık.
    ilk aldığımızda bendeki samsung 46c6000 ile kıyaslayıp "iyi değil" demiştim.
    o günden beri kullanıyorlar. her gittiğimde yine incelerim. alıştık gittik. ama yine de benim 46c6000 kadar güzel değil.
    yalnız ben 46c6000 yı 9 sene önce 3000 liraya almıştım. bu 3 sene önce 1300 liraya alınmıştı. yani fiyat olarak birbirleriyle kıyaslanacak ürün değil.
    bu ürün fiyatına göre idare eder yinede...
    -vestel üretimi olduğu için menu vb şeyler vestel e çok benziyor. ayrıca açılış, kanal geçişleri de vestel gibi.
    -bizim aldığımız ekran sert plastikten yapılmıştı galiba. çok hafifti. görüntü kalitesi 5 üzerinden 2. bu fiyata da 5 üzerinden 5 olması imkansız.
    -smart olmadığı için normal açılıyor. smart sekmesi olmuyor.smartı bilemem.
  • Peki tv izlerken çok sırıtıyor mu ekran yoksa alışınca iyi mi geliyor
  • Yarın a101 e gelen model nasıl ki üretimi vestel mi paneli nasıl ki geçen gelenler vestel üretimiydi ama hiç bir yerde bulamamıştım.
  • i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Ben de almayı düşünüyorum vestel üretimi olandan ama kullanıcılar bi yardımcı olsa...
  • emin_uslu E kullanıcısına yanıt
    İnternette model numarası yok sadece 49 yazmış ama üretim sunny sanırım eğer vestel olsaydı şimdiye kadar konusu açılırdı şuan dh de konusu bile yok.
  • Güncel
  • maalesef vestel üretimi değil a101 deki bekleyeceğiz gibi
  • Aynen sunaymış. Ben de almadım görünce
    yeni gelecek ürün vestel üretimi,
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/144005271

konuya yazdım bende,sizde takip edebilirsiniz.
    https://www.a101.com.tr/elektronik/hi-level-49uhl650-49-ultra-hd-smart-led-tv/

hocam bak gelmiş vestel üretimi
  • A101 marketlerinden alacaklar garantisine bakıp ne üretimi olduğunu anlayabilirler. Garantisinde Vestel yazıyorsa Vestel üretimi Sunny yazıyorsa Sunny üretimidir. Ucuz televizyon takip edilecekse A101 marketinden Toshiba markasını takip etmek daha akıllıca olur. Toshiba markalı üretilenler 3 yıl garantili ve tamamı Vestel üretimli. Toshiba yazanların paneli genelde daha iyi panel oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.