Şimdi Ara

HI FI SES SİSTEMİ TAVSİYESİ ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba laptopumdan kaliteli muzik dinlemek istiyorum. Butcem 2400- 3000 tl arası.ses kartım kotu realtek high definition audio . hoparlor sistemim yok.onu da almam gerek. bendeki muzilklerin cogunlugu 24 bit 192khz. ama cok sayıda dsd 64 um var 2.8 mhz 24 bit. sacd lerimi sony dsf ye cevirdim bayagı cok var. cogunlukla 5+1 e uygun. Cogunlukla klasik muzik dinleyecegim.once harici bir ses kartımı almalıyım? yalnız hic kayıt yapmıyacagım. yani muzik aleti veya mikser veya mikrofon girislerine ihtiyacım yok. yoksa dac alsam ses kartı almasam olur mu?asus un gormustum bir tane . onerilerinize gore alacagım ses kartı veya dac a hoparlor sistemi baglıyacagım. ses kartı veya dac ve hoparlor sistemini birlikte alacagım. nasıl bir sistem kurmalıyım? ne almalıyım?alacaklarım harici ses kartı veya dac ve hoparlor sistemi. laptopumun islemcisi iyi intel i7 2670QM 2.2 Ghz 8 cekirdekli. bilgisayarım 64 tabanlı . foobar kullanıyorum ve tum muzilkerimi harici hardiskten dinliyorum. yani cd im yok denecek kadar az.Bu yapacagım ses sistemi evimdeki tek ses sistemi olacak. baska ses sistemim yok. oda 14 m2. pioneer htp 332 ev sinema sistemi gormustum .
    ONERİLERİNİZİ BEKLİYORUM. SAYGILARIMLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunalpk -- 27 Mayıs 2016; 15:10:21 >

• Digital-->analog çeviricisi iyi olan bir ses kartı alın derim. Benim önerim RME markasıdır.
    Ardından 2 kanal için uygun fiyatlı M-Audio BX8, machie v.s aktif powered stereo koparlör alabilirsiniz. 1-2 metre mesafeden çok kaliteli klasik müzik dinlersiniz.

Bu işin tek bir doğrusu yok elbet fakat ben kendi sistemimi direk size önerdim.
  • USB Dac + Monitör Hoparlör
  • gunalpk G kullanıcısına yanıt
    Laptop
    Jriver yazlim
    Supra Usb kablo
    M2 tech young dsd
    Supra interconet
    Citronic st-6 aktif hop

Sistemi yönetmek içinde bir telefon Yada İpad

Bir sehba ve bir bardak kahve

Bu sistemi kur sok geçirirsin bu paraya 6000 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    eray bey zamanında bana yardımcı olmustunuz son durumdan sizi haberdar edeyim dedim.
    ben pioneer vsx 430 anfi ve pioneer s-es3tb hoparlor takımında n olusan bir set aldım. ona hama nın en kalın kablolarıyla donattım bilgisayardan cıkısı ise hama nın 4k uyumlu hdmi kablosuyla yaptım.
    saygılarımla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.