Şimdi Ara

Hi-Fi ses sistemi için yardım bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 yıl kadar önce ses sistemi kurmak amacıyla tamamen amatörce,AKAİ AM-A301 amfi (güç trafosu 240W), QUADRAL AS-2250 üç yollu kule tip hoparlör,SONY PS-242 turntable,MTO 7 kollu EQ ve ARÇELİK 5000-DVD-MP3-CD çalar ve SAMSUNG KASET DECK'den oluşan bir set yaptım.Ancak bir müddet sonra beni tatmin etmemeye başladı.Özellikle quadral için,bunlar hifi değil,ev cineması için üretilmişlerdir diyorlar.
    Genel olarak hafif ve klasik müzik dinlerim (apartman koşullarında). gerçek bir müzik zevkine varabilmek için hangi marka ve tip speeker ve amfi kullanmalıyım? İkinci el olacak tabii!
    Tiz ve bas sesleri dengeli olarak verebilen hoparlörlerin markalarını ve bunlara uyum sağlayan amfi cinslerini verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• Bence hiç uğraşma git Edifier S730 al. (Her bir şey ayrı para.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepblue47

5 yıl kadar önce ses sistemi kurmak amacıyla tamamen amatörce,AKAİ AM-A301 amfi (güç trafosu 240W), QUADRAL AS-2250 üç yollu kule tip hoparlör,SONY PS-242 turntable,MTO 7 kollu EQ ve ARÇELİK 5000-DVD-MP3-CD çalar ve SAMSUNG KASET DECK'den oluşan bir set yaptım.Ancak bir müddet sonra beni tatmin etmemeye başladı.Özellikle quadral için,bunlar hifi değil,ev cineması için üretilmişlerdir diyorlar.
    Genel olarak hafif ve klasik müzik dinlerim (apartman koşullarında). gerçek bir müzik zevkine varabilmek için hangi marka ve tip speeker ve amfi kullanmalıyım? İkinci el olacak tabii!
    Tiz ve bas sesleri dengeli olarak verebilen hoparlörlerin markalarını ve bunlara uyum sağlayan amfi cinslerini verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

bütçe yazabilirsen ona göre yönlendirilebilirsin klasik derken ne tarz klasik

klasik rock ,klasik batı müziği (mozart gibi), klasik türk musikisi, bunlardan hangisi eğer çok sesli olanı dinliyorsan hop tipi biraz değişir de o yüzden sordum

• Audioengine a5,musical fidelity vdac,technics sl 1200.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.