Şimdi Ara

HI END kulaklık tavsiyesi (Bütçe : 700-1000 TL arası)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hi-End kafaüstü kulaklık arayışındayım bütçem 700 ile 1000 TL arasında ama 1000 TL yi az biraz daha geçebilirim
    istediğim kulaklık DJ kulaklıklarından değil , studio kulaklıklarından bakıyorum
    sorun şu : Görüp deneyip alabileceğim bir mağaza , bir satış noktası nerede var ? Beats Audio markasına karşı oldum olası bi antipatim var.
    Sennheiser , AKG veya Audio Technica olabilir.
    Bass sesleri güçlü ve derinden hissetmek isterim. kulaklık kulağın üstüne gelmeyecek , kulağı içine alacak.
    Belirttiğim bütçenin dışında beni her ne kadar kassa da amfi ve-veya DAC için ayrıca bi bütçe açabilirim.

müzik equalizer ayarım aşağıdakine yakındır. R&B , pop , dans , elektronik müzik , house müzik tarzımdır belki fikirleriniz için yardımcı olabilir...

• Compel'in yerine gidip Ultrasone modellerini deneebilirsiniz. Hfi 580 başlangıç için yetse de, gerisini siz bilirsiniz.
  • ilginiz için teşekkür ederim , sanırım kafamda bir modele karar verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ConnorMcLeod

ilginiz için teşekkür ederim , sanırım kafamda bir modele karar verdim

Bütçem o kadar değil ama isteklerimiz yakın. Merak ettim düşündüğünüz kulaklığı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Audio Technica A700 düşünüyordum 750 TL yaklaşık fiyatı ama içimden geçirmiyor değilim bi kulaklık için bu fiyatlara çıkmak biraz delilik.
    Audio Technica ATH-PRO5MK2 hafiften dikkatimi çekti. 350 TL dolaylarında.
    eski modellerden Sony MDR-V700DJ modelini kullanma şansım oldu bi amfi yardımıyla mükemmel ses veriyor.
    işin özü biraz gel-git duerumdayım ne alacağıma tam karar veremedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ConnorMcLeod

Audio Technica A700 düşünüyordum 750 TL yaklaşık fiyatı ama içimden geçirmiyor değilim bi kulaklık için bu fiyatlara çıkmak biraz delilik.
    Audio Technica ATH-PRO5MK2 hafiften dikkatimi çekti. 350 TL dolaylarında.
    eski modellerden Sony MDR-V700DJ modelini kullanma şansım oldu bi amfi yardımıyla mükemmel ses veriyor.
    işin özü biraz gel-git duerumdayım ne alacağıma tam karar veremedim..

EBay' da a700x vergisiyle 350 TL civarı...
  • aynen dostum TR fiyatları çok pahalı. ürünün kendisi kadar vergi alıyor devletimiz.
    ebay ve amazon fiyatları çok makul.
    benim en büyük derdim görmeden denemeden alamamam. "istediğim performansı alabilirmiyim"endişesi var bende..
  • Birde mdr-1 deneyin sony den. İyi bir amfi ile coşuyor kulaklık. Kulak yastıkları kulağı olduğu gibi içine alıyor ve sarsıntı yapmıyor denemenizi tavsiye ederim teknosa ve media markt larda vardı teşhiri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.