Şimdi Ara

HGS Hakkında Acil Bir Sorum Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Pazartesi sabah Allah kısmet ederse yola çıkıcam. Karadeniz'den İstanbul'a.. Yalnız şöyle bir sorunum var. HGS bağlı olan kredi kartımı ve hesaplarımı bankaya kızıp kapattırmıştım. Uygulamadan baktığımda HGS halen duruyor ve içerisinde 95 tl bakiye mevcut. Pazartesi sabah yola çıkmak istediğim için iptal ettirip yeni açtırma şansım da yok. Bu mevcut HGS yi kullansam nasıl olur? HGS geçişlerde borç kaydediyor mu? Sonrasında şubeye gidip yatırabiliyor muyuz? Uygulamanda hesap açtır diyenler olabilir onu denedim açılmıyor.

• bazi yollar (yeni ozeller, hepsi mi bilmiyorum) bakiye ya da bagli hesap yoksa kabul etmiyor. Bariyer yoksa zaten kacak gecip sonra odeyebilirsiniz.

• edevlet üzerinden hgs bakiye sorgulama linkinden sahip olduğunuz araca tanımlı hgs hesaplarını görebilirsiniz. Burada açık olan hgs hesabı varsa, herhangi bir şey yapmanıza gerek yok kullanmaya devam edersiniz.Bakiye eksildiğinde ptt şubelerinden "hgs hesap no" veya plaka üzerinden bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

HGS Hakkında Acil Bir Sorum Varwww.turkiye.gov.tr
    Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) Hesap Bilgileri Sorgulama (Gerçek Kişi)
    https://www.turkiye.gov.tr/ptt-hizli-gecis-sistemi-hgs-hesap-bilgileri-sorgulama

• hgs programı var yükle onu, içerisinden kartla bakiye yüklenebiliyor ve talimat da verilebiliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.