Şimdi Ara

Heyecan yapiyorum surekli

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba , iyi geceler , lise 2'ye gidiyorum benim sikintim surekli moralim bozuk oluyor , sizlerdende oneri almak istiyorum mesela bunlarin en basinda okul geliyor okulda tahtaya kalkmak beni asiri heyecanlandiriyor ve bu son 3senedir neredeyse var sosyal fobi diyenler oldu arastirdim ama sadece toplum karsisinda konusma fobim oldugu cikti ve bu olay benim canimi baya skyor hani hayatin her yerinde gereken birsey olarak dusunuyorum baskasi yapinca acaba ben yapsam ne olur diyerek heyecana kapiliyorum , ve o kisiyi dusununce bile heyecanlaniyorum sebebi belli toplum karsisinda asiri heyecanlanma ama nasil gecicek cidden bilmiyorum he bu arada mesela yuzum kizaribiliyor yada elim titriyor konusma yaparken, yazimi okuyup cevaplayan herkese tesekkurler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Karşındakilerde senin gibi insan ne farkları var senden.Tahtaya hazırlıklı çıkabilirsin ayrıca.Hadi çıkmadın işler yolunda gitmedi en kötü hata yaparsın iki üç gülüp geçerler.Bundan 2 veya 1 hafta sonra tahtaya çıktığını bile kimse hatırlamaz...Çok fazla takılma dalgana bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.