Şimdi Ara

HESAPLI GIDA - AFYON SUCUK BURADA... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.367
Cevap
53
Favori
89.164
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lezzet iyi fakat ufak kıkırdak parçaları bana da denk geldi dişim acıdı dikkat etmek lazım. F/P güzel kıkırdak olmasa başka sucuk almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutavcı

Lezzet iyi fakat ufak kıkırdak parçaları bana da denk geldi dişim acıdı dikkat etmek lazım. F/P güzel kıkırdak olmasa başka sucuk almam.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 KG aldık bakalım anlık indirim ile
  • Sucuk güzel. Klasik Afyon sucuğu. Satıcı da ilgiliydi. Ben memnun kaldım. Güvendiğim için tartma ihtiyacı duymadım. Kıkırdak falan da çıkmadı. Ayrıca yeni sucuk, öyle kuru da değil. Bir de yağlı değil sucuk. En güzel tarafı da o .
  • bu sucuklarda 50 100gr oynuyor kuruma payı. hele köfteciler felaket 200gr eksik çıkmıştı bir satıcıda. bidaha almadım. 2kg da 100gr neyse fazlası için eksik göndermişsiniz derim.
    onun dışında sucukta sorun yoksa sucuk parasını hakediyor bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Riven_ kullanıcısına yanıt
    hocam sucuklar o kadar yaşkı inanın kesmek için bıçak deymez
    lazerle dogramak lazım
    benım 3 kğ en az %10-15 fire olacagını düşünüyorum.
    indirim kulllanarak alsam hadı neyse dıyecem onunda kullanmadan satış fıyatından ödedım.

+fatura fiş dedim kargoda çıkmadı unutulmuş :S
    mail adresı istedı yolladım ses seda yok.

++ Önemli Gelişme : Az önce mail'lime adıma kesilmiş fatura gönderdi firma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mnr980 -- 18 Nisan 2015; 16:05:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

hocam sucuklar o kadar yaşkı inanın kesmek için bıçak deymez
    lazerle dogramak lazım
    benım 3 kğ en az %10-15 fire olacagını düşünüyorum.
    indirim kulllanarak alsam hadı neyse dıyecem onunda kullanmadan satış fıyatından ödedım.

+fatura fiş dedim kargoda çıkmadı unutulmuş :S
    mail adresı istedı yolladım ses seda yok.

Münür bey merhaba eleştiriniz için de teşekkür ederim, faturanız mail adresinize gönderildi. Size yoğunluktan unutulduğu bilgisini vermiştim. Sağlıcakla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alikevicius

Sucuk güzel. Klasik Afyon sucuğu. Satıcı da ilgiliydi. Ben memnun kaldım. Güvendiğim için tartma ihtiyacı duymadım. Kıkırdak falan da çıkmadı. Ayrıca yeni sucuk, öyle kuru da değil. Bir de yağlı değil sucuk. En güzel tarafı da o .

Çok teşekkürler, afiyet olsun.
  • Afyon 16 ton kaçak et haberi

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/28768645.asp
  • Hocam teşekkürler.
    Burası donanımhaber plartformmu
    Ben buradaki yorumlara istınadan sipariş verdım verirkende sıze ısrarla söyledım fiş veya faturamı istıyorum diye...
    unuttunuz.
    daha dikkatli olunmasını gerekirdi.
    Ben halen sucugun tadına bakamadım
    yaş kesemiyorum dagılıyor

• Arkadaslar kargo ile sucugu nasil aliyorsunuz? Soguk zincir yok bir kere. Bazi arkadaslar sucugun cok islak oldugunu soyluyor. Bu da bana ısıl işlem yapilmadigini düşündürüyor ki bu daha tehlikeli.
    Bir de ısıl işlem görmüş sucukta nem orani max %50 olmali. Market fiyatlariyla kiyaslarken bunu da goz onune alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar fatura için mutlaka vatandaşlık numarası gereklidir. Sanalpazar'dan alışveriş yaparken mutlaka fatura formunu doldurunuz, yazmadığınız zaman ürününüz kargolanıyor ama içinde fatura olmuyor. sonra fatura kesip maille gönderiyoruz ama yanlış anlaşılmalara sebep olmamak için lütfen yazınız!

ALICI: Pazartesi sipariş veriyor, bir bakıyoruz t.c. yok sonra alıcıya ulaşmaya çalışıyoruz ama her zaman geri dönüş hızlı olmuyor, bizde gecikme olmasın diye kargoyu gönderiyoruz. Sonra alıcı kargodan fatura çıkmadı diyebiliyor, Ama baktığımız zaman iletişim bilgiler yok. Lütfen yardımcı olun teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARGEN83

Arkadaşlar fatura için mutlaka vatandaşlık numarası gereklidir. Sanalpazar'dan alışveriş yaparken mutlaka fatura formunu doldurunuz, yazmadığınız zaman ürününüz kargolanıyor ama içinde fatura olmuyor. sonra fatura kesip maille gönderiyoruz ama yanlış anlaşılmalara sebep olmamak için lütfen yazınız!

ALICI: Pazartesi sipariş veriyor, bir bakıyoruz t.c. yok sonra alıcıya ulaşmaya çalışıyoruz ama her zaman geri dönüş hızlı olmuyor, bizde gecikme olmasın diye kargoyu gönderiyoruz. Sonra alıcı kargodan fatura çıkmadı diyebiliyor, Ama baktığımız zaman iletişim bilgiler yok. Lütfen yardımcı olun teşekkürler.

Hocam açmış oldugun ilana bunları yazsana

• quote:

Orijinalden alıntı: CHARGEN83

Arkadaşlar fatura için mutlaka vatandaşlık numarası gereklidir. Sanalpazar'dan alışveriş yaparken mutlaka fatura formunu doldurunuz, yazmadığınız zaman ürününüz kargolanıyor ama içinde fatura olmuyor. sonra fatura kesip maille gönderiyoruz ama yanlış anlaşılmalara sebep olmamak için lütfen yazınız!

http://www.sanalpazar.com/yardim_detay.php?start=10&cat_id=35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi publicengineer -- 18 Nisan 2015; 16:49:38 >

• Market sucuklarından bıkmışız ürün çok lezzetli arkadaşlar tavsiye ederim. 2kg aldım bugün geldi paketim.
    Satıcı arkadaşta çok ilgili biri.
  • ah hocam birde helal sertifikasi alsaniz mukemmel olur.bence sipariş yetistiremezsiniz. ilgi baya cok olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 kg da kaç kangal oluyo beyler

• Önder kullanıcısına yanıt
    3 kangal hocam

(benim sucuklar normal kıvamında geldi .bıçakla çok rahat ince ince doğranabilecek şekilde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 18 Nisan 2015; 23:31:09 >
  • Arkadaşlar görüyorum ki ürünler yaş ve eksik yollanıyor. Konu ilk açıldığında soru sormuştum yanıt alamadığım için bu şekilde satılan bir ürüne asla güvenemedim ve almadım. İyiki de almamışım. Bu satış değildir, kusura bakmayın, eksik ürün yollamak veya oldukça yaş ürünleri yollamak kul hakkıdır. Sorumu görmek isteyenler aşağıdaki linkten görebilir, ilk sayfada cevaplanmamış halde beklemekte..

http://forum.donanimhaber.com/m_104729257/tm.htm#msglink_104736373
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

Afyon 16 ton kaçak et haberi

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/28768645.asp

bu haberi tv de izledikten sonra bi an soğudum afyon sucuklarından :)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.