Şimdi Ara

HESABINI BİLEN KAMULUYA HESABI BELLİ VINN!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
8.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mobil interneti iyice kullanmaya başladık ama bir de işin diğer tarafı var, yani sağlık. sizin de bildiğiniz gibi cep telefonu sinyallerinin insanlar üzerinde olumsuz etkileri var. artık biz de şaşırdık doğrusu, bi yandan soyguncu ttnet, diğer yandan alternatif bulma çabaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoopi -- 25 Ocak 2011; 2:30:53 >
  • Turkcelli olmayan kamulular bu kampanyadan faydalanır mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: amanhem
    4 GB kotadan sonra 5 kbps ye hız düşüyormuş. heh bana yaramaz bu, ben aylık 300 GB trafik tüketiyorum
    beklemeye devam

Fatura 30u geçmiyor ışte burada iyi. Yalnız aciliyeti olan birşey ise örneğin bilet almak. Burada sak diye net giderse sıkıntı olur.
  • saniyede 512 byte bile olmuyor hiz düşünce kullanamasınız yani. İşte limit dolunca kapatıyoruz demeye getiriyor. (EDGE düşme olmasa 256 kbps ile bağlanıla bilir.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

4 GB kotadan sonra 5 kbps ye hız düşüyormuş. heh bana yaramaz bu, ben aylık 300 GB trafik tüketiyorum
    beklemeye devam

Fatura 30u geçmiyor ışte burada iyi. Yalnız aciliyeti olan birşey ise örneğin bilet almak. Burada sak diye net giderse sıkıntı olur.

Kota bitmeye yakin %80 ve %100 kullanimda size bir uyari SMSi geliyor. Bu SMS ten sonra isterseniz ek paket alabiliyorsunuz 1 GB, 4GB veya 8 GB.
  • an itibariyle köylerde, ilçelerde yada şehir merkezinde yalnız yaşayan öğretmen ve diğer memur arkadaşların hızla geçeceğini düşündüğüm tarifedir..
  • valla ben 1.5 yıldır vınn kullanıyorum inanın kalite olarak gerçekten iyi..ısparta gibi bir yerde hızım 6.5 mbleri rahat görüyor...ama kota olayıda hıza bağlı çabuk gidiyor işte bi tek sıkıntı bu...aslında kotada değişikliğe gidilse çok tutar bu 3g olayı ...şahsen ben çok memnundum hızından ve hizmetinden
  • Bence öyle değil vodafon 3g konusunda çok çok daha iyi burada, turkcell3g sadce ilmerkezinde ve büyük ilçelerde varken(ODA VERİMLİ DEĞİL), vodafone,bütün köylerde 3g ye geçti...( AYDIN İLİ) NOT:tecrübem :3 operatöründe 3g sini 2yıldır yoğun olarak kullanıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: falls

Bence öyle değil vodafon 3g konusunda çok çok daha iyi burada, turkcell3g sadce ilmerkezinde ve büyük ilçelerde varken(ODA VERİMLİ DEĞİL), vodafone,bütün köylerde 3g ye geçti...( AYDIN İLİ) NOT:tecrübem :3 operatöründe 3g sini 2yıldır yoğun olarak kullanıyorum...

hocam ben genel olarak fikir verdim hani türkcell bu işi çok iyi yapıyor anlamında değil...tabiki vodafone daha büyük bir firma ona göre de hizmet ağı daha geniştir...benim söylemek istediğim operatörlerin sunduğu hizmette gayet iyi...en azından benim açımdan gayet yeterliydi vınn
  • quote:

Orijinalden alıntı: elkun

quote:

Orijinalden alıntı: falls

Bence öyle değil vodafon 3g konusunda çok çok daha iyi burada, turkcell3g sadce ilmerkezinde ve büyük ilçelerde varken(ODA VERİMLİ DEĞİL), vodafone,bütün köylerde 3g ye geçti...( AYDIN İLİ) NOT:tecrübem :3 operatöründe 3g sini 2yıldır yoğun olarak kullanıyorum...

hocam ben genel olarak fikir verdim hani türkcell bu işi çok iyi yapıyor anlamında değil...tabiki vodafone daha büyük bir firma ona göre de hizmet ağı daha geniştir...benim söylemek istediğim operatörlerin sunduğu hizmette gayet iyi...en azından benim açımdan gayet yeterliydi vınn

ben genel olarak yorum yaptım, size istinaden değil...

• quote:

Turkcelli olmayan kamulular bu kampanyadan faydalanır mi

Gerekli evrakları götüren herkes faydalanabiliyor. Turkcell'li olmak gerekmiyor.

Kampanyaya girince zaten Turkcell'li oluyosun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptooth

quote:

Turkcelli olmayan kamulular bu kampanyadan faydalanır mi

Gerekli evrakları götüren herkes faydalanabiliyor. Turkcell'li olmak gerekmiyor.

Kampanyaya girince zaten Turkcell'li oluyosun :)

• Babam kamu turkcelli ama köyde. Ama kardeşim aveali öğretmen. Babama uzak olduğundan aldıramam. Kardeşim alabilir. Peki hattı aldığımız tarihten diyelim ki 16 şubat. Fatura kesim direk 16 mi olacak yoksa 25 i mi olacak burada 20 gün güme gitmesin diye soruyorum
  • quote:

beklemeye devam

Arkadaşım, aylık 300 GB kota tüketiyorsan, boşuna buralarda dolaşma sen... Gerek yok yani...
  • quote:

beklemeye devam

Siz daha cok bekleyeceksiniz o halde..
  • Daha önce ttnet 4gb kotalı tarifesini kullanıyordum.Kasımda 3 aylık vınna geçtim.
    Pişman değilim fakat video izlemiyorum,resim indirmiyorum,müzik dinlemiyorum,facebok mok da yok fakat kota çabuk doluyor.Geçecekler video izlemeyi unutsun.Onun dışında idare eder.
  • 24 aylık kontratım agustos ayında bitiyor arkadaslar ben suan kullandığım vınn paketini yeni 1 yllık kamulu imzalayarak devam eder miyim. öyle 50-60 ödeyecegime böyle 30 öderim daha hesaplı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnr_ksk

24 aylık kontratım agustos ayında bitiyor arkadaslar ben suan kullandığım vınn paketini yeni 1 yllık kamulu imzalayarak devam eder miyim. öyle 50-60 ödeyecegime böyle 30 öderim daha hesaplı.

olmuyor maalesef.
  • 5 kbps demek internet yok demek arkadaşlar. sakın olaki kotayı aşıncada internetim devam edecek sanmayın..
  • arkadaşlar turkcell şöyle bir uyanıklık yapıyor.
    4gb hesaplanırken, hesaplama download üzerinden değil download+upload üzerinden yapılıyor.
    Bu yüzden kota hızlı aşılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.