Şimdi Ara

Hesabımı Sildim(kamu spotu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 yıl önce başlamış olduğum bu oyun benim hayatımı tamamen etkiledi. Lise 3de başlamıştım lole. Ygs lys puanımı ve okul puanımı etkiledi dolayısıyla istediğim okula yerleşemedim(daü hukuktayım) dedim bursta var okulda Türkiye'ye kıyasla çoğu okuldan basit yatarak geçerim lole devam. Ortalamam 2.55 alttan 2 ders alıyorum şuan finaller hala devam ediyor ve hiçbir sınavım iyi geçmedi. 2 gün önce hesabımı sildim ve şuan bile fark var artık sabahlarken lol değil ders var.
    Gençler bahsetmek istediğim zararın neresinden dönerseniz kardır.
    Ayrıca lol her şeyinizi etkiliyor ilişkinizi-çalışmanızı-maddi durumunuzu..
    Lol oynarken kız arkadaşınız sinirlenecek bu kesin sırf ben buna çözüm için bot kurdum ya ciddiyim.(bot game attırdım sadece milletin oyununu etkilemedim.)
    3 ortalamayla mezun olmak ilerde size +lar katabilir ama artık bu benim için imkansız.
    Ayrıca internet biliyorsunuzdur belki Türkiye'de olduğundan daha pahalı ve daha yavaş. Siz şükredenin Türkiye'deki internete. İlaveten 5-6 saatinizi lol ile geçirirsiniz bir paket sigaranız biter.
    Eklemek istediğim daha çok şey var ama okunmayacağını biliyorum. Scriptte buna dahil.. Script kullanan o kadar çok var ki farkında değilsiniz. Script kullananlara söylüyorum kullanmayın ne zevki var Zaten kendiniz oynarsanız daha başarılı olursunuz anca bronzda falan iş yapar o.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bırakabildiysen ne mutlu sana ama sınavlar bitince yine bir boşluğa düşeceksin, uğraşacak birşeyler arayacaksın. Lol hayatının bu kadar önemli bir kısmını kaplıyorsa tabiki oynama ama bir oyunun insanın hayatını etkilemesine anlam verebilmiş değilim. Dersini çalış vaktin varsa git 2 oyun oyna sonra yine ders calış tercih yapmak zorunda değilsinizki.

Bu arada anladığım kadarıyla 2. sınıftasın. Hukuk fakültesinde 3. ve 4. sınıf çok önemlidir. Usul,icra ve cezayı burada öğreniyorsun ve işe ilk başladığında bu bilgiler çok önemli, ne kadar iyi öğrenirsen o kadar rahat edersin.Ortalamana kimse bakmaz sen öğrenmene bak, bilgiyi diplomayla değil masada satıyorsun.
  • hELAL asÜpER
  • Okumayın LoL yüzünden hayatı kararan genç.

• an4cond4 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten bağımlılık başka bir şey değil. Boş bir saatin olduğunda ilk aklıma lol geliyordu ama hesap silmek kurtardı en azından şimdi kim uğraşacak derdindeyim.
    Not ortalaması sorunsalı hem tatmin için hem de ilerde karşıma çıkabilecek engeller için. Avukatlığı pek düşünmüyorum.
    Ayrıca dikkate alıp okuduğun cevapladığın için teşekkür ederim. Forum bu haldeyken bile yardımcı olmak istiyorum.

• Adam haklı geyler

• Hesabını nasıl siliyorsun
  • Tamamen aksini iddia ediyorum. Canım sıkıldığı zaman ve hayatta mola vermek istediğim zaman arkadaşlarımla lol oynuyorum. E-sporcu olucam diyip saatlerce basindan kalkmamazlik yapmiyorum. Calismam gereken zamanlarda calisiyorum geziyorum dolasiyorum dedigim gibi lol hayatimin kucuk bir parcasi. Bazen arkadaslarimla kafeye gidip 5v5 falan atiyoruz ve gayet eglenceli oluyor. Lolu hayatiniza fazla sokmazsaniz bence hic bir mahsuru yok. Diger tum oyunlar icin gecerli.

• Tamamen aksini iddia ediyorum. Canım sıkıldığı zaman ve hayatta mola vermek istediğim zaman arkadaşlarımla lol oynuyorum. E-sporcu olucam diyip saatlerce basindan kalkmamazlik yapmiyorum. Calismam gereken zamanlarda calisiyorum geziyorum dolasiyorum dedigim gibi lol hayatimin kucuk bir parcasi. Bazen arkadaslarimla kafeye gidip 5v5 falan atiyoruz ve gayet eglenceli oluyor. Lolu hayatiniza fazla sokmazsaniz bence hic bir mahsuru yok. Diger tum oyunlar icin gecerli.

• Trolleyen gençler sizin farkınız varsa söyleyin varsa başka yolu onu da söyleyin ancak bu oyuna 1000 saate yakın çoğunuzun harcamışlığı vardır. İşiniz gücünüz vardır benden büyüksünüzdür oturmuştur hayatınız oynayın tamam da ben yaşıtlarıma sesleniyorum şurada. Benim kadar bu derece sevdalısı olanın tek kurtuluş yolu hesabını silmesi. 1-2 saat oynayıp bir daha aklına gelmeyenlere helal olsun derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

Hesabını nasıl siliyorsun

Desteğe ticket atarak sildirebiliyorsun ya da deaktif ettirebiliyorsun

• En uygunu senin yaptığın sanırım. Ara sıra arkadaşlarla oynamak en eğlencelisi. Zaten beni çıldırtan solo oynamaktı. Arkadaşlarla ayda yılda bir buluşup lol atarız yine de.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.