Şimdi Ara

Hesabımda para olduğu halde havale yapamıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
26.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ing bankda hesabım var.Bir arkadaşın ibanına havale yapıcam fakat bakiye yetersiz diyor para olduğu halde neden olabilir acaba?

• ya bankanın sitesinde bir sorun vardır ya da bir alacak için paranın hepsini ya da bir kısmını banka bloke etmiştir,ancak henüz işlemi gerçekleştirmemiştir.ha birde banka havale parası alıyor ve hesabınız bunu karşılamıyorsa o yüzden de yetersiz bakiye uyarısı verebilir.parayı 1-2 tl eksik göndermeye çalışın denemek için.
  • gönderi ücreti kadar eksik yolla
  • Sağolun arkadaşlar ama hesapta baya para var.Havale ücreti ile ilgili olduğunu sanmıyorum.
    Benim bankam ing bank ya.Şimdi garanti bankasında hesabı olan adamın iban numarasına havale yapamıyorum.Iban hatalı diyor anlamadım gitti yahu deki olacam
  • iban hatalı diyorsa hatalıdır o zaman hocam, sorun o demek ki. ibanı tekrar kontrol etmen lazım.ya da hesap numarasından yolla.
  • başka bankaya havale olmaz eft yapmalısın
  • Eğer başka bankaya ve sadece bugün yaptıysa EFT yapılamadığı için olabilir ileri tarihe EFT seçeneği ile yarına tarih girip tekrar dene.. Eğer aynı bankaysa IBAN'daysa hata aynı bankadan aynı bankaya halen hesap no ile havale yapılabiliyor birde öyle dene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.