Şimdi Ara

Hesabım Çalındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1 seneye yakın bir süre önce bir hesap satın almıştım.Bu konuda beni elbet yargılayanlar olacaktır ama bana fikirlerinizi ciddi olarak söyleyin lütfen rica ediyorum sizlerden.Hesabı bugün gümüş 1 yaptım 2-3 saat kadar çıktım sonra tekrar girmeye çalıştığımda şifre yanlış diyordu.Maile vs bakayım dedim lolün siteden baktım oda değişmiş.Fakat benim kayıtlı mailimde herhangi bir şifre değişimi maili vs yoktu.Adam prof hırsız mı nedir anlamadım nasıl çalınıyor bu hesap çözemedim.Riot'a mail attım mailde kredi kartım ile aldığım son rpleri vs belirttim her detayıyla.Sizce durum nedir ne olur ? Hesabımda aldığım o kadar kostüme üzülüyorum sadece ve son bir haftadır kendi kendime gümüş 1 e çıktım bir şekilde mutlu olmuştum çok canım sıkıldı.Umarım okursunuz.

• Hocam arkadaş neden 1 yıl sonra çalıyor onu anlamadım. Eğer bunu o yaptıysa hesap hakkında bildiklerini söyleyip hesabı almış olabilir.
  • Yok yanlış anladınız hocam onun çaldığını kastetmedim sadece 1 yıl önce aldım dedim.Kimin çaldığını bilmiyorum ama şimdi hesaba bakim dedim arkadaştan girip ben birkaç ay önce batıya geçmiştim adam batıdaki hesabımın nicki ile oyuna girmiş sanırım batıya geçirmiş hesabımı anlayamadım.
  • Ben çaldım vermiyom
  • Kardeşim gereksiz post kasma veya espiri yapmaya çalışma amacını saygıla karşılıyorum ama azıcık insanlığa davet ediyorum seni veya senin gibileri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infinityy

Ben çaldım vermiyom

Blok

(Günlük blok konusu)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabı satın aldığın belli olursa hesap perma ban yer. Gizli soruları cevaplayan hesabı kazanır diyeyim. Hesabın gizli sorularını bilmiyorsan şansın yok denebilir. Birde iş işten geçmiş ama o kadar para yatırdım diyorsunuz, o kadar emek harcadım diyorsunuz, peki bunları nasıl internet üzerinden muhtemelen hiçbir referansı olmayan bir satıcıdan aldığınız hesaba yapıyorsunuz anlamıyorum. Yeni bir hesap açsanız ve o kadar kostüm alacağınıza xp boost alarak hesabı 30 yapsanız ve düzgünce oynayıp kostümünüzü şampiyonunuzu size ait olan hesaba alsanız çok daha mantıklı ve güzel olurdu. Geçmiş olsun.
  • The Rainmaker kullanıcısına yanıt
    Üstelik ikiside soruları bilirse hesap yine perma yer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen şuanda mağdur durumda olan arkadaşın rp satın alma geçmişi dışında hiçbir soruya cevap verebileceğini sanmıyorum.
  • The Rainmaker kullanıcısına yanıt
    Umarım hesabı alırken gizli sorularla birlikte almıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabı çalacak olan adamın gizli soruları vereceğini pek sanmıyorum. Büyük ihtimalle çalacağını planlayarak satmıştır hesabı. Kostüm ve şampiyonlar arttığı birde ligi yükseldiği zaman çalmayı planladığına eminim satan kişinin. Buna benzer çok olay var.
  • Gelen maili silmek zor değil. Hemen prof. hırsız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satın aldığıma dair bilgileri sunsam hesabı banlarlar mı ? Hesabı geri alamazsam o şeref yoksununada yar etmicem
  • Riot hesap çalınması gibi durumlarda en son erişim tarihini de sormaktadır. Eğer sen 1 yıl önce bir hesap satın aldıysan, sahibine "neden bir yıldır iletişime geçmeyip şimdi hesabım çalındı diyorsunuz?" diye bir soru sorarlar. Kısacası size satan kişinin bu hesabı tekrar geri alabileceğini düşünmüyorum. Sizin hesabınız bir başkası tarafından çalınmış. Eğer bununla ilgili prosedürü biliyorsanız hesabınızı çok büyük ihtimal ile geri alırsınız. Riotun size cevap vermesini bekleyin. 21 soru cevabı isteyecekler. O soruların cevabına göre hesabı size geri verecekler
  • Wisrty kullanıcısına yanıt
    Hocam çoğu soruyu cevapladım zaten hediye ettiğim kostüm vs vardı arkadaşıma.aldığım rplerin kredi kart nosu ref nosu mail falan herşeyi yazdım.adam batı serverına geçirmiş direk hesabı.görebiliyorum çünkü 3 ay kadar önceden ben geçirmiştim nickim bile aynı şuanda.çalan kişinin mailinin son kısmını gördüm d35@gmail.... gibisindendi.satan arkadaşı buldum tel nosu vs yazdım bakalım döncekmi.35 izmir çocuukta izmirdendi ordan belki odur dedim.başka kimsenin çalma ihtimali yok yani hem mail şifremi bulcak hem hesap şifremi.iyice kafam karıştı riotta mail atmadı hala bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bibooo

Hocam çoğu soruyu cevapladım zaten hediye ettiğim kostüm vs vardı arkadaşıma.aldığım rplerin kredi kart nosu ref nosu mail falan herşeyi yazdım.adam batı serverına geçirmiş direk hesabı.görebiliyorum çünkü 3 ay kadar önceden ben geçirmiştim nickim bile aynı şuanda.çalan kişinin mailinin son kısmını gördüm d35@gmail.... gibisindendi.satan arkadaşı buldum tel nosu vs yazdım bakalım döncekmi.35 izmir çocuukta izmirdendi ordan belki odur dedim.başka kimsenin çalma ihtimali yok yani hem mail şifremi bulcak hem hesap şifremi.iyice kafam karıştı riotta mail atmadı hala bekliyorum...

Eğer o sorulardan çoğunluğunu cevapladıysanız ve kredi kartı bilgilerini eklediyseniz çok rahatlıkla geri alırsınız hesabınızı. Eğer hesabınızı geri vermez de satıştan dolayı perm ban atarlarsa emin olun ki size satan kişi yüzündendir.

• Wisrty kullanıcısına yanıt
    Riottan klasik kopyala yapıştır cevap geldi.Adamlar hesap satışı yasak vs yapıştırmış etmiş.Ya hesabım çalındı diyorum westte diyorum herif oynuyor madem ban atın diye yazdım yazıştırdım.Bu kadar müşteriye alakasız bir sistem olamaz ya kahretsin.
  • quote:

Riottan klasik kopyala yapıştır cevap geldi.Adamlar hesap satışı yasak vs yapıştırmış etmiş.Ya hesabım çalındı diyorum westte diyorum herif oynuyor madem ban atın diye yazdım yazıştırdım.Bu kadar müşteriye alakasız bir sistem olamaz ya kahretsin.

Riot Tr ne yazık ki böyle, geçmiş olsun

• Elinizde belge varsa bilisime gidin. Bu bir suctur.

• quote:

Satın aldığıma dair bilgileri sunsam hesabı banlarlar mı ? Hesabı geri alamazsam o şeref yoksununada yar etmicem

Birisine mesaj yazarken o kişinin yazdığı cümlenin yanındaki alıntıla seçeneğine basını, yoksa mesaj attığınızı göremezler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.