Şimdi Ara

heryöne sınırsız TURKCELL de !! - güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
7.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turkcelle sınırsız diğer operatörle tam 10 saat bedava
    65 YTL + öiv karşılığında bundan faydalabilrsiniz. (herşey dahil 78,8 YTL)

teklifi seçenler herkesle 600 paketine geçerek 26 hazirana kadar bu pakketten yararlanabilecekler,
    SINIRSIZ yazıp 2343'e göndermeniz yeterlidir. paket fatura kesiminde aktif oluyor.
    ilk 300bin kişi için geçerlidir.
    son katılım tarihi 6 mart'dır

iphone ve cepbizden'den yararlanıyorsanız bu kampanyadan yararlanamazsınız.
    5000dk'yı geçtiğinde paket aşımı olarak ücretlendirilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakcinar -- 19 Şubat 2009; 8:11:10 >

• hem sınırsız hem de nasıl 10 saat sınırlı ben anlamadım bunu
  • turkcell yine turkcell içi sınırsız yapacak anlaşılan
    avea siler süpürür bu gidişle
    vodafone de bile ceplimitsiz günde 1 ytl ye turkcell bu tarifeyi neden çıkarıyor acaba çok kötü olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevimlican -- 18 Şubat 2009; 17:06:29 >
  • herşey dahil değli, kdv dahil 65 ytl :)

turkcell içi 5000 dk
    her yöne 600 dk

kdv dahil 65,00+öiv

yetişemedi avea ya
  • bakalım vodafone ne çıkaracak
  • Arkadaşlar Avea'nın da sınırsız değil ki. Süre limiti var.
  • 10,000 dk normal insanlar için sınırsız demek O yüzden..

Kullanan olur bal gibde reklam yapar turkcell buna

Ama Avea nın tarifesi tek

Vodafone yine avare avare dolaşıyor köy meydanında...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tksharmely

Arkadaşlar Avea'nın da sınırsız değil ki. Süre limiti var.

10.000 dakika ayda konuşabilirmisin???

açık gözlerinizi avea gibi mert olup çıkartsınlar diğerleride
    ne diye aveaya laf ediyoruz ki adamların yaptığı bir devrimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_(87) -- 18 Şubat 2009; 17:17:43 >
  • Avea günlük her yöne 5,5 saat görüşme hakkı veriyor ki, telefonu telefon olarak kullanan bi insan evladı için hakikaten sınırsız sayılır :)

Turkcell de zaten haftada 2 gün şebeke içi bedava, bu 3840 dk yapıyor. Yani zaten bu kadar görüşme hakkını herkese tanıyabiliyor.

Bu durumda 5000 dk şebeke içi görüşmenin pek bi anlamı yok; Her yöne 600 tarifesini biraz allayıp pullamaktan başka bişey yapmamış
  • Tamam da ben " Avea kötü bir şey yaptı. " demedim ki. Avea gibi sınırsız dediniz ben de Avea'nın da sınırsız değil, süre limiti var dedim. Süre limiti isterse 100.000Dk yazsın. Sonuçta sınırsız değil, bir limiti var yani.
  • Siz de haklısınız :)
  • şaka gibi ya... daha az ödeyip her yöne sınırsız konuşmak varken daha fazla ödeyip şebeke içine mahkum olacağız...mantık neresinde bunun?
  • Tcell baktıki gidiyor aboneler dayanamadı
  • turkcell içi 5000 dakika diyorlar vergiler hariç 65 ytl diyorlar
    vodafone ceplimitsizde sınırsız şebeke içi 30,30 ytl vergiler dahil (10.000 dakika üstü adil kullanım şartıyla)
    içi ne anladım ben turkcellin tarifesinden..
  • AveYA BOMBAYI PATLATIP 10.000 Dk kayı vergiler dahil 68.75 Tl ye verirken Turkcell YAPA YAPA

Şebeke içi sınırsız Her yöne 10 Saat Bedavayı içeren kampanya yaptı Oda vergilar dahil yaklaşı 81,25 Tl

10.000 Dk. Her Yöne 600 Dakika Her yöne Buyrun karşılaştırın
    Not: Avea babamın firması değil-yıllarca 300-500 Yeni, eski veya normal Türklirası para ödedim Avrupa Ve Amerika standartlarının onlarca katı bu fatura larımı ödemememi sağlayan kurumu sevgiyle ve saygıyla Kucaklarım

BU IKI KAMPANYAYI KARSILASTIRDIGIMIZDA AVEA SINIR TANIMIYOR... ARTIK O PAKET BU PAKET BİZ BİZE SİZ SİZE YOK 3 BİLİNMEYENLİ DENKLEM GİBİ ÇÖZÜLMESİ GEREKEN TARİFELERDE OK BEN ALDIM ÇATIR ÇATIR KULLANIYORUM KALİTEDE SÜPERRRRRRRRRRR

I LOVE YOU AVEA

• Bize bize
    Siz size
    Kız kıza

Valla turkclin tarifeleri harbi kafa karıştırıcı boyutta kampanyalarıda öle..

Avea rakipsizsin SInırsız tarifelerde
  • Aynen katılıyorum; bir tanesi 9 yıllık, 2 faturalı Turkcell hattımı sadece aranmak için kullanıyorum artık.

Masamdaki telsiz telefona dahi elim değmemiş sabahtan beri, az önce çaldı da, alıp baktım :)

Avea bu tarife ile bitirdi işi
  • ne b,ç,m tarife bu ya ev telefonuda aranıyormu peki bu 600 dkda çok kötü bir tarife bari diğer operatörü 1000 dk felan yapsaydı veya biraz daha indirim yapsaydı
  • AVEA nın sınırsız tarifesini el bombası farz edip TÜRKCELL den bir dinamit lokumu beklemiştim ama TÜRKCELL naptı ya el bombasının yanında bu kampanya maytap kaldı.
    Olmuyor türkcell olmuyor titre ve kendine gel.
  • neresi her yöne sınırsızmış bu tarifenin
    bildiğimiz herkesle 600 tarifesi
    bir de 3 ay süreyle geçerliymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çok geç -- 18 Şubat 2009; 17:56:20 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.