Şimdi Ara

Heroes Sezon 5 2015'te (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.588
Cevap
3
Favori
187.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

NE kötü planlarımız var onunla

O GECELERİ beyin kesecek

BEN Söğüşçü açıp satış yapacğaım

Ortak olacağız. İyi para kazanmayı planlıyoruz.

Eğer isterse yanan adam matt de ızgara olarak iş görebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: omarr35

SYLAR ULAAAN SONUNA KADAR SYLAR

NE kötü planlarımız var onunla

O GECELERİ beyin kesecek

BEN Söğüşçü açıp satış yapacğaım

Ortak olacağız. İyi para kazanmayı planlıyoruz.

Eğer isterse yanan adam matt de ızgara olarak iş görebilir

• 85 kişi oy kullanmış 7 kişi üye
  • arkadaşlar beni de ekleyin oraya ama imza işi tam olarak nasıl oluyor. şimdi ben imza koymayı biliyorum ama oraya heroes fun club yazınca başkası oraya tıkladığında nasıl bu sayfa açılacak? umarım anlatabilmişimdir
  • quote:

Orjinalden alıntı: lejyonerx

arkadaşlar beni de ekleyin oraya ama imza işi tam olarak nasıl oluyor. şimdi ben imza koymayı biliyorum ama oraya heroes fun club yazınca başkası oraya tıkladığında nasıl bu sayfa açılacak? umarım anlatabilmişimdir

ekledim kardeş. sen sadece ilk msjımdaki imzalardan beğendiğin birini seç ve imza paneline kopyala. başka birşey yapmana gerek yok
  • benide eklersen sevinirm..
  • isteyenhttp://heroestr.wordpress.com adresine girebilir güzel bi site(ben editörüm sorunuz varsa sorun)
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Wolverine*

isteyenhttp://heroestr.wordpress.com adresine girebilir güzel bi site(ben editörüm sorunuz varsa sorun)

öncelikle siteniz çok güzel bunun için tebrik ediyorum sizi. zaten ilk sayfada sizin siteden bir kaç link var
  • bu pazar yazlıkta olucam orda cnbc-e yok indirip izlicem 22. bölümü ama kota dolu
  • sezon finaline 2 bölüm.
  • ya arkadaşlar ben hayla filmle altyazıyı birleştiremedim.film mp4.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mohican

ya arkadaşlar ben hayla filmle altyazıyı birleştiremedim.film mp4.

mohican divx şeklinde satılıyor heroes git onlardan al sorunsuz dertsiz izle. 1.sezon(23 bölüm) burda 10 lira
  • leonidasss nerde 10 lira orjinal kutu adam 60-70 diyo bi sezon için. heroes i 10 liraya bulabilsem 1 saniye beklemem nerde satıyorlar ya?

leonidass internetten izleyebileceğim bi link verebilr misin? indirme işi yaş kota malum

imzada hata bulunamadı diyor tmm a basınca oldu dedim bi daha girdim yine önceki imza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskiekşiyazarı -- 25 Temmuz 2007; 14:05:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leonidasss

quote:

ya arkadaşlar ben hayla filmle altyazıyı birleştiremedim.film mp4.

mohican divx şeklinde satılıyor heroes git onlardan al sorunsuz dertsiz izle. 1.sezon(23 bölüm) burda 10 lira

İmzaların hatrına bana göndersene kargoyla(kargo parası senden).

• quote:

leonidasss nerde 10 lira orjinal kutu adam 60-70 diyo bi sezon için. heroes i 10 liraya bulabilsem 1 saniye beklemem nerde satıyorlar ya?

leonidass internetten izleyebileceğim bi link verebilr misin? indirme işi yaş kota malum

imzada hata bulunamadı diyor tmm a basınca oldu dedim bi daha girdim yine önceki imza

ya benim dediğim orjinal değil adam netten indirip satıo ama problem yok walla ben ilk 12 bölümü aldım 5 liraya divx şeklinde, pcden izledim. lejyonerx kardeş netten izlemek zor ve problemli ve de türkçe altyazılı bulmak zor. sana istersen link verim hd kalitesinde ilk sezonun hepsi var 23 bölüm kotana göre indirirsin boş kaldıkça

@beyaz piy10

• tmm link ver süper olur saolasın leonidasss kardeş
  • quote:

tmm link ver süper olur saolasın leonidasss kardeş

pm
  • Heroes ne be ilk defa duyuyorum adını
  • nerde 10 lira. isim ver. bursa da mı??
  • quote:

nerde 10 lira. isim ver. bursa da mı??

mersin ilk sezon 10 lira
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.