Şimdi Ara

Hero Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ben büyüce nişancı felan pek sevmiyorum benim işim dövüşçülerde genelde ad/adc kasıyorum
    örneğin udyr a benim işim dövüşçülerde
    vahşi hydra
    donmuş balyoz
    raundin alameti
    aldımmı ortalıın içine ediyorum

şimdi 11 lv lim oyunu öküz gibi olmasada sanırım baya da bi kaptım
    şuan 4800 rp var hangi hero alacaıma karar veremedim birde yetenek gücü felan kasmama gerek olmicak karakter arıyorum direk saldırı gücü felan
    :) şimdiden teşekkürler

MoKoKoAHO

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet şntrk

Merhaba
    ben büyüce nişancı felan pek sevmiyorum benim işim dövüşçülerde genelde ad/adc kasıyorum
    örneğin udyr a benim işim dövüşçülerde
    vahşi hydra
    donmuş balyoz
    raundin alameti
    aldımmı ortalıın içine ediyorum

şimdi 11 lv lim oyunu öküz gibi olmasada sanırım baya da bi kaptım
    şuan 4800 rp var hangi hero alacaıma karar veremedim birde yetenek gücü felan kasmama gerek olmicak karakter arıyorum direk saldırı gücü felan
    :) şimdiden teşekkürler

MoKoKoAHO

Aklımda fiora felan hecarim gibisinden karakter var ama tam emin değilim
    büyü olarakda buz kraliçesimi ne var şimdi ismi aklıma gelmiyoda o hoşuma gidiyor ne almalıyım acilll

• Yanlış anlamazsan yaşını sormak istiyorum
  • rp ile hero alma, 30 levele kadar standart haftalık bedava şampiyonlarla oyna. Hem böylece heroları öğrenmiş olursun hem de biriken ip'ler ile gerekli rünleri dizmiş olursun. RP ile ile hero almanı tavsiye etmiyorum o da dursun bi köşede yarın bir gün lazım olur.
  • Max 13
    @LaMorel

Bence IP'ye RP diyo arkadaş
    @Wi5rty

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E746846E -- 3 Ocak 2015; 19:08:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaMorel

Yanlış anlamazsan yaşını sormak istiyorum

15
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightspunk

Max 13
    @LaMorel

@Wi5rty

sen daha 13 yaşındayken biz cs oynuoduk yeni lol e başladım bilmiyorum sormak suçmu kardeşim ?
  • quote:

quote:

Max 13
    @LaMorel

@Wi5rty

sen daha 13 yaşındayken biz cs oynuoduk yeni lol e başladım bilmiyorum sormak suçmu kardeşim ?

dostum sormak suç değil ama bilgin olsun senin yaşın kadar CS oynadım ben... Yani boşverin burada yaş maş muhabbeti açmayın gereksiz yere rezil olursunuz. Dediğim sana tavsiyemdir saygımla söyledim saygıyla cevap ver.
  • quote:

quote:

Max 13
    @LaMorel

@Wi5rty

Bazen aptallaşabiliyorum,
    Anlarsın ya

• Zed rengar riven alip tek atmak isteyenlerde bunun gibiler iste.bi bitmediniz yav.metin2ye cevirdiniz oyunu........buyucu nisanciya ne gerek var tek atman önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: jynxmonroe

Zed rengar riven alip tek atmak isteyenlerde bunun gibiler iste.bi bitmediniz yav.metin2ye cevirdiniz oyunu........buyucu nisanciya ne gerek var tek atman önemli

ben zed riven felan kullanmıyorum merak etme
  • 4800 rp ne lan piyango sana mı vurdu?

• Bu arada Master Yi al knk tam senlik feedleyip flame yapmak için en uygun hero

• Fiyong Maokarna

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak arkadaşım rp ile asla şampiyon alma kostüm kutu vs.... aç ad agırlıklı şampiyonlardaysan yöneliş bakımından fiora demeleri normal evet tam bir ad krakteri ama fiora reflex gerektiremyen bir champ seni böyle reflexlerini ve oynayış stili geliştirecek chmaplar lazım mesela Lee Sin insec için w+r combosu hızlılığa dayanıyor yani seni geliştirecek şampiyonlar al fiora daha kolay evet daha kolay win kazanırsın ama dereceli maçlara girmeye başlayınca fiora gibi champların ne kadar gereksiz olduğunu anlarsın o yüzden zorluk dereceleri yüksek şampiyonlar çoğu zaman her zaman değil seni daha çok geliştirir.Ama ad şampiyonlar dersen benim sana tavsiyem solo için:;
    1)Jarvan 4
    2)Riven(Kolay gibi görünür ama q yu nerede kullanman ve nasıl kullanman gerektiğini bilmen lazım)
    3)Jayce
    4)İrelia
    5)Jax olabilir ya aklımda aslında çok iyi sololar var ama sen illa ad olsun diyince :)) bana kalsa ryze,maokai,gragas, vs vs oynamak gelir :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.