Şimdi Ara

Hero Online clan guild aranıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya bi türk clanı yok mu hepimizi bi bayrak altında toplasa :D yoksa kuralım çok iyi olur

hero online
    isim:hadden
    level:3 dan 0 kyu

CLAN ARIYORUM

acil cevaplarınızı bekliyorum

• aynen katılıyorum açmanın yolu ne acaba biz acabilirmiyiz
  • Bende npcleri kurcalerken shao diye bişey seçtim o ne oluyor, unknown-novice yazor bu nedemek bilen varmı, türk kılanı olursa bende girmek isterim.

Lvl:2 dan 5 kyu (%90)
    Name:kultigin
  • var heraldee turk clanı alırlarmı bılmem lvl yuksekyaa bılmıyorum hanı
  • arkadaşım guılde alıyozda oyuna girmeyen adamı guıldde ne yapayım ben avg power denen bişey var
    çok fazla düşük lwlli adam aldınızmı oda düşüyo al haddeni aldık 2 gün gördüm dahada yok
  • Eğerki bi guild kurma gibi bi düşünceniz varsa bende gelirim her akşam 21:00'den sonra online'ım.
    Jowanni
  • Bende arıom guild 2 dan 'ım ..
  • arkadaslar bende guild ariyorum 2dan 5kyu yum ve hergun girerim oyuna ( hanim kizsada :P ) boyle birsey olursa sevinirim iyi olur ...
  • walla ben de arıyorum türk guildi
    şuan lwl im 2 dan ama hızla ilerliyor
  • yardım almak için bi guilde gircekseniz crazy nin guildine girmeyin bende ordaydım yardım yok die çıktım hbriniz olsun
  • neeenki kardeş bana yardım edioalr saolsunlar...

kastılar kaç kere o kdr pot harcadılar...
  • Ben kaç gündür crazymaho'ların guildindeyim daha beni kırıcı yada yardım etmeyiz tarzında bir tutum görmedim.60'lı levellerde bir playerın level kasması ve yazılarla cevap vermesi sırasındaki ölümlerden doğan experience kaybı hakkında bilgin yok sanırım silov."Yardımsever insanlardan oluşan bir guild" buna bütün kalbimle katılıyorum.Herkese yanlış tanıtımlarda bulunmayalım.Ben memnunum.Başkaları hakkında yorum yaparken onlarında durumlarını(empati kurarak) göz önünde bulundurmanızı dilerim.
  • aslında bizim clanda bu kadar yardımlaşma yok 2 gündür oyuna topla3 kişi girdi clanda adam kalmdı kimse yok bizim clan ın adı:immortaltr güzelde bizim clan yani bilmiyorum ben tek kasıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: JeanValjean

Ben kaç gündür crazymaho'ların guildindeyim daha beni kırıcı yada yardım etmeyiz tarzında bir tutum görmedim.60'lı levellerde bir playerın level kasması ve yazılarla cevap vermesi sırasındaki ölümlerden doğan experience kaybı hakkında bilgin yok sanırım silov."Yardımsever insanlardan oluşan bir guild" buna bütün kalbimle katılıyorum.Herkese yanlış tanıtımlarda bulunmayalım.Ben memnunum.Başkaları hakkında yorum yaparken onlarında durumlarını(empati kurarak) göz önünde bulundurmanızı dilerim.

arkadaşım
    1. si ben crazymaho nun yani madeinturkey deydim G tuşuna bastııında çıkan yazıda şu yazıordu başta şimdi deiştirdiler biliorum ama eskiden herkese yardım edilir lvl farketmes türk olsun yeter yazıodu gene guildden bi arkadaş aynı guildden 4 kişi lvlleri 20-25 civarıydı bunlar yardım istediklerinde hep işleri olduuunu sölüyolardı ki kedilerini kasıolar hoş görmek lasım ama onların kestikleri yaratıklar southern plains deki panterler genelde southern de oluolardı şimdi arkadaşım sana soruorum crazy 25lik adamı southern de kassa zararı olumuydu olmasdı ama adamın lvl i ne duruma gelirdi
    2. olarak bu 4 arakdaşa yardıım edilmediii için bende crazy le konuştum madem yardım etcez lvl fark etmes fln yazmışsınız o saman nie etmiosunuz dedim ve guildden ayrıldım anlata biliomuyum
    ve sen daha yeni girmişsin o guilde eskilerden hbrin olmas tamm mı arkadaşım
    ayrıca benim bişey yazarken ölenlerden hbrim var bilmeden konuşuyosunben de dedimki cvp veriolar vermeseler bişi demicem cvp veriolar ve her seferlerinde işlerii oluo dedim tamm mı???

• Mrhb arkadaşlar ben heroda yeniyim 3 gün oldu başlıyalı...Az çok bişeyler öğrendim şuan ki lvl im (türkçe deyimi ilen 21^^)bende bir guild arıyorum her gün onlineyim umarım alırsınız cevapların bekliyom...
  • arkadaşlar zannedersem clan açmak için 20 milyon para olması gerekiyormuş.bu parayı toplayalım aramızda bi banka kuralım.king10300 nikim bu konuda yorumları bekliyorum.msn ahmetmermi@hotmail.com
  • kuralim o zman ..
  • ar
    quote:

Orjinalden alıntı: NinJaFu

kuralim o zman ..
    kadaşlar guild kurmak için lvl 40 olmanız lasım ve 10mil paranızın olması lasım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.