Şimdi Ara

Herkese Selamlar Yeni Oyun Kanalım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese selamlar saygılar arkadaşlar uzun süredir bir oyun kanalı açma düşüncem vardı ve bu iş için gerekli altyapıyı kurup özgüven depolayıp bu işe giriştim en sonunda . Adım Emre 23 yaşındayım ve 14 senedir aktif olarak hemen hemen her tür oyunla iç içeyim artık bir yerden oyun dünyasının içine giriş yapmam gerektiğini hissedip bu işe kalkıştım. Şuan elimden geldiğince kanalda videolar çekip paylaşmaya çalışıyorum ancak 15 taneden fazla video paylaşmama rağmen şuan için yeterli ilgiyi toplayamamış durumdayım. Biliyorum bu işi yapan bir çok kanal var ancak ben kendime güveniyorum gelişmeye de devam edeceğime eminim. Şuan için kanalımda haftanın her günü video paylaşabilmek için düzenli bir alt yapı oluşturmayı tamamlamış durumdayım. Kanalımda Pazartesi günleri Mod tanıtımları Salı günleri Let's Play videoları Çarşamba günleri Oyun İncelemeleri Perşembe günleri teknoloji ve oyun haberleri cuma günleri Let's Play videoları cumartesi günü bilgilendirici rehberler ve pazar günleri oyuncuların sevecekleri değişik konularda v-loglar yayınlayacağım. Şuan için her birini yaptığım söylenemez ancak bu düzen en geç 3 ağustosta oturacak. Kanalıma girip bir şans verirseniz çok sevinirim eğer beğenirseniz abone olup paylaşırsanız bana çok büyük bir destekte bulunmuş olursunuz.Neyse ben lafı çok uzattım linki veriyorum eksiklerimide her zaman sevgi ve saygı çerçevesinde olduğu sürece söylerseniz sevinirim bu benim gelişimimi hızlandıracaktır;

İşte kanalımın linki;http://www.youtube.com/user/crowsgamerchannel

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.