Şimdi Ara

Herkes hakettiği ligdedir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tr'de oynuyorum. Gümüş 2'yim. Takım 4 kişi olmadığı zamanlarda genelde taşıyorum mid rolü kalırsa. Ama genelde her oyun 1 afk oluyor. Bazen 2 afk da olıyor. Oluyor yani.

Haketmediğim bir ligde olduğumu düşünüyorum. Karşıma gelenlerin 2 katı farm yapıyorum. Kda'm ise ss lerde görülüyor. Ama hala oyun kazanamıyorum. Tavsiye istiyorum.

Herkes hakettiği ligdedir. Herkes hakettiği ligdedir. Herkes hakettiği ligdedir.

• Herkes hakettiği ligdedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

Herkes hakettiği ligdedir.
    her oyun 1 afk geliyormuş yav he he
  • Daha fazla oyun at
  • Daha az önce Kayle ile 9-2 oynayıp kaybettim :) Normal yani, bu oyun şans işi alışman gerek buna takma kafana
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ver knk?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bütçe Belli Knk

Tavsiye ver knk?

Seviye 1 : Teemo öğren

Seviye 2 : MF öğren
  • quote:

Tavsiye ver knk?

onun yerine ben vereyim : MF öğren

aynen bunu diyecekti.

ohaaaaaaaaaa :^D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-77293B3E8 -- 29 Temmuz 2015; 22:42:55 >
  • %90 şans
    %10 yetenek iş bu.

Bugün jungle oynuyordum rankedda. Bota gank attım ve karşı jungler da oradaydı. 1 kill morgana 1 kill ben ve 1 kill graves aldı. Graves frog falan kesmeye başladı adamların jungleda. Sonra riven 10 dakika afk kaldi graves hem jungle dönüyo hem de sövüyor. Karşı malzahar da 5 0 dakika 10 bile değil. Hem afk var hem gravesin hali belli hem de mazlahar gibi op bir hero daha 10. Dakikaya gelmeden 5 0 gidiyor. Graves tflerde kule filan alıyordu. Sonra bizim graves inhi filan açmış sonra buna bir double bir triple saldık bu akıllandı. Riven da geldi 10 dakika sonra. Karşıdaki adamlar lowdu (malzahar ve fiora dışında). Biz de çevirdik bugün ümidimi kaybetmemeyi öğrendim.
  • Kalista oynuyorum early de takım cok ama cok batirmadigi surece late de oyun benim kimse alamaz net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shineon25 -- 29 Temmuz 2015; 22:54:46 >
  • Oxi izle kap birşeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: shineon25

Kalista oynuyorum early de takım cok ama cok batirmadigi surece late de oyun benim kimse alamaz net.
    Sezon 2 den beri oynuyorum master ligine çıkabilmiş bir oyuncuyum.

ilk sezonu bronz sonra altın sonra master bitirebilme fırsatı elime geçti ve westteki hesabımda hiç oynamıyordum türkiyeye geçirmek istedim.

Ne mi oldu gümüş5e 9. gün +2 w/lden +30 w/lye çıkarıp plata koydum onu da çıkarıyorum.

Yani herşey senin oyunculuğuna bakıyor ne kadar iyiysen karşı veya kendi takımın seni ilgilendirmez taşırsın.
  • Oyun taşıyormuş, sincaba bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıllar Dökümü v99

Oxi izle kap birşeyler
    Demek ki birşeyi yanlıs yapıyorsun veya yapman gereken birşeyi yapmıyorsun . İyi forumlar
  • İyi de knklar herkes ne yaptığını yazmış. Bana taktik lazım. Lane alıyorum, roam atıyorum. Jungler a drake almamız için baskı yapıyorum. Yapabileceğim her şeyi yapıyorum. Ama lose alıyorum hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

quote:

Tavsiye ver knk?

Seviye 1 : Teemo öğren

Seviye 2 : MF öğren

ap mf oynarsan arkadaşın demediği gibi genelde free win alırsın
  • Bu şekilde oynamaya devam edersen zaten hakettiğin yere geliceksindir. O afk ve feederler sadece senin hakettiğin lige ulaşmanı geciktirecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobra94

Bu şekilde oynamaya devam edersen zaten hakettiğin yere geliceksindir. O afk ve feederler sadece senin hakettiğin lige ulaşmanı geciktirecektir.
    duo gırebılırız bende mid oynarım genelde ama top mid adc mid jung mid tarzı seyler yapabılırız nıckımı atarım bakarsın kda lere :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkblade36

duo gırebılırız bende mid oynarım genelde ama top mid adc mid jung mid tarzı seyler yapabılırız nıckımı atarım bakarsın kda lere :D

Alıntıları Göster
    hep afq gelio yoksa plattın sen kesin
    Herkes hakettiği ligdedir aksini iddaa eden silver veya bronzda ağlıyanlardır.
  • Okumadım ama kesin qq
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.