Şimdi Ara

Her yöne 250 Dakika, 5000 SMS ve 500 MB İnternet 19 TL (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
509
Cevap
8
Favori
40.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: man utd

Vodafone dan geçişlerde telsiz kullanım ücreti kesiliyor mu?

vodafonedan aveaya geçişi soruyorsanız geçtiğiniz yıl içinde alınmıyor

bugün geçerseniz 2014 ocakta telsiz kullanma ücreti kesilmeye başlanır!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

quote:

Hocam avea öyle de bimcell de aynen bu şekilde mi uyguluyor?
    Eğer tk keserse 20.5 tl ye civarı geliyor,avea 3lü paket daha avantajlı oluyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

quote:

Hocam avea öyle de bimcell de aynen bu şekilde mi uyguluyor?
    Eğer tk keserse 20.5 tl ye civarı geliyor,avea 3lü paket daha avantajlı oluyor.

tam olarak bilmiyorum

ama mantık yürütürsek bimcell, turkcell, avea ya da vodafone gibi bir operatör olmadığına göre, aveanın sanal bir operatörü olduğuna göre, bimcellden aveaya geçişte bimcell farklı bir operatör değil de avea gibi kabul ediliyorsa, avea faturalıdan bimcelle geçerken 30 TL. alınıyorsa telsiz kullanım ücretinin de avea şartlarına tabi olması gerekiyor

çünkü bimcelle geçen biri neticede aveaya geçmiş oluyor

bimcell kullanmanın ön şartı avealı olmak!!!

• faturalı mı bu ? En önemli şey yazılmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

faturalı mı bu ? En önemli şey yazılmamış.

faturasiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

faturasiz

Faturalı bimcell yokmu peki.
    Vodafone faturalı hattımı bimcell'e taşımayı düşünüyorum.Sonra tekrar faturalı bir tarife yada operatöre dönmek istersem bunun ücreti var mı?
  • valla ben de bir hattı aveadan bimcelle taşıdım 32 tl sabit ücretli faturalı tarifeye 65 tl fatura geldi. 14 tlsi de faturasız hatta geçiş ücreti!
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

faturasiz

Faturalı bimcell yokmu peki.
    Vodafone faturalı hattımı bimcell'e taşımayı düşünüyorum.Sonra tekrar faturalı bir tarife yada operatöre dönmek istersem bunun ücreti var mı?

bimcell de zaten faturalı bir tarife yok, hepsi faturasız

önce faturasıza sonra faturalıya geçerseniz ek ücret olmaz

ama önce faturalıya sonra faturasıza geçerseniz ek ücret olabilir ( en azından avea alıyor, turkcell + vodafone alıyor mu bilmiyorum!!!)

• konuyu açan arkadaş saolsun, (turkcellden) biz de geçtik Bimcell e haydi bakalım hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scalper -- 11 Mart 2013; 21:40:09 >
  • Aveadan geçişte ücret aliniyor mu? Fatura olarak 19 mu ödeniyor yoksa telsiz melsiz derken extra oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: royals

Aveadan geçişte ücret aliniyor mu? Fatura olarak 19 mu ödeniyor yoksa telsiz melsiz derken extra oluyor mu?

Hangi hattan numara taşırsanız taşıyın ücret alınmaz.

Fatura yok. 20 yükleyip 19 tl ye bu kampanyaya dahil oluyorsunuz. Bunun haricinde bir masraf yok.

Şu an kullanıyorum süper, konuyu açıp beni haberdar etmiş olan arkadaşa da Teşekkürler.
  • vodafoneun 19tl ye 500dk + 1000sms + 1gb paketinden sonra bimcellden karşı atak bekliyoruz...

• quote:

Orijinalden alıntı: use2000

Arkadaşlar,

Aylık 19 TL’ye yurt içi her yöne 250 Dakika, 5000 SMS ve cepten 500 MB internet süper bir tarifeymiş bence. Bimcell'e güven olur mu bilmiyorum, kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

http://www.bimcell.com.tr/uclu-paket.html

Kardeş ben kullanıyorum ve gayet de memnunum. Konuşma sürem biterse 10 lira yükleyip bir de 250 Dk. paketi yapıyorum, süper oluyor!

• quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

vodafoneun 19tl ye 500dk + 1000sms + 1gb paketinden sonra bimcellden karşı atak bekliyoruz...

Kardeş vodafonda, türkselde, aveada oyun bitmez. Ama bimcell gayet insani ve net. Katakulli yok yani. Hem, dakikaların da saniye hesabıyla tükeniyor, dakika hesabıyla değil. Bence bu da çok önemli ;)
  • Arkadşlar paketteki internet bitince hız düşüp sınırsız mı oluyor yoksa ücretli devam mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Arkadşlar paketteki internet bitince hız düşüp sınırsız mı oluyor yoksa ücretli devam mı

Onu iyi ayarlamak lazım, kota bitiminde epey yüksek ücretten hesaplama oluyor.KALANUCLU 4551 sürekli takip etmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkas

quote:

Arkadşlar paketteki internet bitince hız düşüp sınırsız mı oluyor yoksa ücretli devam mı

Onu iyi ayarlamak lazım, kota bitiminde epey yüksek ücretten hesaplama oluyor.KALANUCLU 4551 sürekli takip etmek lazım.

Bizim hatunu geçirmiştik bu tarifeye de. Mesaj gelmiş internet paketi bitti diye hatta TL de SIFIR. Whatsapp tan mesaj atabiliyor da ona şaşırdık
  • quote:

internet sınırsız değil. kotayı aşarsan MB başına 50 kuruş alıyor.

http://www.bimcell.com.tr/bimcell/Categories/228/uclu_paket.aspx
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arkas

quote:

Bizim hatunu geçirmiştik bu tarifeye de. Mesaj gelmiş internet paketi bitti diye hatta TL de SIFIR. Whatsapp tan mesaj atabiliyor da ona şaşırdık

Bi ara wahstap ücretsiz felan diyolardı başkalarıda giriyor öyle

• ben bu tarifeye geçmek istiyorum :):) tavsiye eder misiniz yada sakın bulaşma mı dersiniz benim için önemli olan sms ve dakika internet çeksede olur çekmesede pek problem değil yorumlarını bekliyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.