Şimdi Ara

Her yöne 250 Dakika, 5000 SMS ve 500 MB İnternet 19 TL (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
509
Cevap
8
Favori
40.546
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EPICA

quote:

Orijinalden alıntı: TÜRKO
    EVET

Teşekkürler,bu evet iki soru için de geçerli sanırım?

O halde önce başka bir faturasıza geçeyim,geçişin tamamlandığı gün ise Bimcell'e başvururum.

evet ikisi için de geçerli. sonraki fatura dönemine geçmeden numaranız taşınmış olmalı. fakat yine de 1 yıl içerisinde arada sırada aveayı arayıp fatura sorunuz.
  • arkadaşlar aveadan bimcell e geçtim fakat avea sim kartımdaki noları bimcell kartıma nasıl geçireceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  • bimcell'de microsim kart var mı ?
    bazı yerlerde yok diye okudum...
  • Bildiğim kadarıyla yok kestirmeniz gerekiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lapacı35

arkadaşlar aveadan bimcell e geçtim fakat avea sim kartımdaki noları bimcell kartıma nasıl geçireceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Telefonuna kopyala, sonra yeni sim kartı tak, telefondakini sime kopyala.
  • Yılın sorusunu soruyorum arkadaşlar
    -Telefonun sol üst köşesinde BIMCELL mi yazıyor
    Edit tüh benden önce sormuşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In Time -- 13 Şubat 2013; 20:15:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßeyaßan

Selam,

Diğer konulara da mesaj attım halen istediğim cevabı bulamadım ve kimse sormamış, sorsalar bile cevap alınmamış. Hat bildiğimiz avea 4. sanal operatör olsa bile. Avea'dan gelen sms ve aramalar her yöne mi olarak ücretlendirilecek..

Allahını seven bu soruya cevap verebilir mi ?

Avea'dan gelen sms ve aramalar her yöne mi olarak ücretlendirilecek..

aramalar kesinlikle her yöne değil avea ve avea dklarından gidiyor. sms de yüzde 99 aynıdır ama gönderen kişi online işlemlerden bakarsa en sağlamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: In Time

Yılın sorusunu soruyorum arkadaşlar
    -Telefonun sol üst köşesinde BIMCELL mi yazıyor
    Edit tüh benden önce sormuşlar

dostum eğer öyle düşünüyorsan 532 ile başlayan bir hat kullanmalı ve sol üst köşede turkcell yazmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

HY 500 DK AVEayla 2500 dk 2 gb internet 30 tl ye alıyorsam bu kampanya tırt...Kamu hattı bu arada

Hocam bu şeklide hangi tarife yada paket aldınız. bende geçebilirim buna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yufat

quote:

HY 500 DK AVEayla 2500 dk 2 gb internet 30 tl ye alıyorsam bu kampanya tırt...Kamu hattı bu arada

Kimi kamu hattıyla karşılaştırır, kimi öğrencilere özel hatla karşılaştırır

Kardeşler, hiçbir şart olmadan, numara değiştirme şartı olmadan. her gelenin geçebileceği, bundan daha iyi bir kampanya var mı? varsa söyleyin ben de geçeyim...

• quote:

Orijinalden alıntı: cemka2012

quote:

quote:

Kardeşler, hiçbir şart olmadan, numara değiştirme şartı olmadan. her gelenin geçebileceği, bundan daha iyi bir kampanya var mı? varsa söyleyin ben de geçeyim...

+1907

• avea da şu anda her yöne 200dk 500sms 500 mb internet 19 tl avea ya seç paketi tavsiye ederim benim abim baz istasyonları kuruyor avea nın projeleri hemen hemen hiç yok bende avea lıyım o ayrı sadece internet paketi için geçtim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemka2012

quote:

quote:

+1

Tarife bitmedi evet biteceğini de sanmam.Gayet iyidir kalitesi avea altyapısını kullanıyor ama hiçbir konuda avea ile bir ilgisi olmuyor tarife için sayılma vb. sadece numara taşırken daha hızlı oluyor sanırım işlemler.Evet bende de sol üstte BIMcell yazıyor ama genelde 3g açık olduğunda avea yazıyor çok sorun değil

• Ne kadar sacma sapan yorumlar var bimcell yazarsa almazmis, sen parana bak arkadasim kerizlikten baska bir sey degil isim icin daha fazla para vermek
  • metroda 720 gr heinz ketçap ve 5550 veya450 gr mayonez 5 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8888LİVERPOOL8888

Ne kadar sacma sapan yorumlar var bimcell yazarsa almazmis, sen parana bak arkadasim kerizlikten baska bir sey degil isim icin daha fazla para vermek

oyle deme hacım ip5 al sen 2000 tl ver kenarında bımcell yazsın hıc hos olmaz ha 3310 falan kullanıyosan neysede bımcell sıkıntı ya 3-5 fazla ama karızmadan odun verme

ha " le'cell " falan yazsa ınan daha afıllı olur fransız hattı hesbına :D
  • Sizin havanız bozulmasın gençler.Biz memnunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgkn -- 17 Şubat 2013; 12:53:39 >
  • operatör ismi değiştirmece vardı bi ara :)
  • iphone da jb olmadan bile operatör logosu ve yazısı değiştirilebiliyor. forumda ilgili kategoride konu var. ben bimcell i avea yaptım :)
    napalım dalga geçen harbiden var çevreden. aslında biz en f/p hattı kullanıyoruz, onlar dalga geçilmeye layıkta neyse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2y

napalım dalga geçen harbiden var çevreden. aslında biz en f/p hattı kullanıyoruz, onlar dalga geçilmeye layıkta neyse...

+1
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.