Şimdi Ara

Her şey Dahil Max 1500 Bütçe Olmuş mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir dostumuz çocuğuna hediye olarak kasa almak istedi.İlk aşamada oynanacak oyunlar left4,pes 2015, gta san andreas vb.Bende şimdilik iş görecek ileride güncelleyebilecekleri bir kasa toplamak istedim.Bütçe 1500 ve yalnızca vatandan alabilirler şuan.

İleride işlemci i5 4460 gibi seviyelere çekilip ekran kartı yenilenip birde 4 ram eklenirse sorunsuz devam eder diye düşünüyorum.Fikirlerinizi bekliyorum.

• Yukari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

Merhaba,
    Bir dostumuz çocuğuna hediye olarak kasa almak istedi.İlk aşamada oynanacak oyunlar left4,pes 2015, gta san andreas vb.Bende şimdilik iş görecek ileride güncelleyebilecekleri bir kasa toplamak istedim.Bütçe 1500 ve yalnızca vatandan alabilirler şuan.

İleride işlemci i5 4460 gibi seviyelere çekilip ekran kartı yenilenip birde 4 ram eklenirse sorunsuz devam eder diye düşünüyorum.Fikirlerinizi bekliyorum.

Hocam dvd writerı çıkartın bence.
    Anakartı msi h81m p33 yapın
    Hddyi 500 gb yapın
    Artan parayla ekran kartını yükseltin.
    Gtx 750Ti alınabiliyorsa tavsiye ederim

• Vatan şartsa bu bütçe ile bundan fazlası olmaz ama ileride upgrade ile yükseltilebilir bence makul bir sistem.
  • Sensei Splinter kullanıcısına yanıt
    Hocam bütçeyi 1200 den 1400 e anca çıkarabildim maalesef artma şansı yok, 240 yerine 250 olsa en azından dedim o da vatanda mevcut değil.Artık ileride yükseltecekler şuan istedikleri oyunları oynatır diye düşünüyorum.
  • quote:

Hocam bütçeyi 1200 den 1400 e anca çıkarabildim maalesef artma şansı yok, 240 yerine 250 olsa en azından dedim o da vatanda mevcut değil.Artık ileride yükseltecekler şuan istedikleri oyunları oynatır diye düşünüyorum.

hocam bütçe 1500 yazınca ben de öyle demiştim ama yine de 1500 tl olursa bütçe diye şu sistemi öneririm

https://store.donanimhaber.com/e4/a9/1d/e4a91ddc09716aed5b9b7a7652c70b21.PNG

• Sensei Splinter kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam dvd vs olacakmis bende sunu dedim.diler simdi 250 fazla verin 265x veya 750ti alin diler seneye bu karti atip sifir 450 tlye ekran karti alin secim sizin.

• quote:

Sagolun hocam dvd vs olacakmis bende sunu dedim.diler simdi 250 fazla verin 265x veya 750ti alin diler seneye bu karti atip sifir 450 tlye ekran karti alin secim sizin.

Ağzınıza sağlık hocam.En mantıklısı da o zaten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.