Şimdi Ara

Her Renk Her Araç İçin Rötuş Boyası (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
54
Favori
25.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benım motorda da ufak cızıkler var yamaha xmax 250 abs 2014 model mat gri olarak geçiyor renk kodunu bılmıyorum ornek ılan atıyorum buradakı renk kodunu nasıl ogrenırım plastık camurluk ıcınde rötuş yapılıyor mu ? zamanla yıkanınca cıkar mı ?

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-xmax-250-2010-2013-on-camurluk-mat-gri-37p-f1511-orj-241185590/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

benım motorda da ufak cızıkler var yamaha xmax 250 abs 2014 model mat gri olarak geçiyor renk kodunu bılmıyorum ornek ılan atıyorum buradakı renk kodunu nasıl ogrenırım plastık camurluk ıcınde rötuş yapılıyor mu ? zamanla yıkanınca cıkar mı ?

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-xmax-250-2010-2013-on-camurluk-mat-gri-37p-f1511-orj-241185590/detay

Merhabalar,,

Sele altında renk kodu yazacaktır,

Renk kodu ile hazırlayabilirim

Plastik ve metal akşamda kullanabilirsiniz, akrilik boya olduğu için çıkmayacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Renk tutma konusu benim kafamı karıştırıyor. Şimdi anladığım kadarıyla boyaları sipariş üzerine hazırlıyorsunuz. Peki bu kadar az miktar olunca renk tutma konusunda bir sıkıntı olmuyor mu? Yani sonuçta boyayı karıştıran makinanın belli bir hassasiyeti vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi_master

Renk tutma konusu benim kafamı karıştırıyor. Şimdi anladığım kadarıyla boyaları sipariş üzerine hazırlıyorsunuz. Peki bu kadar az miktar olunca renk tutma konusunda bir sıkıntı olmuyor mu? Yani sonuçta boyayı karıştıran makinanın belli bir hassasiyeti vardır.

Merhabalar,

Aracınızın renk koduna özel olarak hazırlanıyor. Birebir tutacaktır sıkıntı olmaz, makinenin hazırlayabileceği ölçülerde boyalar üretiliyor.

• snan1910 S kullanıcısına yanıt
    Şişeler kaç ml? İlan konusunda bunu da belirtirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum.
    Bir de vernik ya da sertleştirici vs gerekmiyor değil mi? Direk kullanabiliyoruz boyayı.
    Aracım Renault. Sanırım renk kodu B66 (Duman Gri). Arka kapıdaki parçada TEB66 yazıyor.
    Eğer bugün ya da yarın gönderim imkanınız varsa sipariş geçeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi_master

Şişeler kaç ml? İlan konusunda bunu da belirtirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum.
    Bir de vernik ya da sertleştirici vs gerekmiyor değil mi? Direk kullanabiliyoruz boyayı.
    Aracım Renault. Sanırım renk kodu B66 (Duman Gri). Arka kapıdaki parçada TEB66 yazıyor.
    Eğer bugün ya da yarın gönderim imkanınız varsa sipariş geçeyim.

Merhabalar

Şişeler ortalama 20gr boya almaktadır,
    Boyalar kullanıma hazırdır, vernik , sertlestirici veya başka bir şey karıştirmaniza gerek yoktur.

Gönderim için PM atıyorum

• Selamlar,

Resimdeki alfa romeo renk kodundan hazırlamanız mümkün mü acaba?

Her Renk Her Araç İçin Rötuş Boyası
  • quote:

Orijinalden alıntı: coder61

Selamlar,

Resimdeki alfa romeo renk kodundan hazırlamanız mümkün mü acaba?

Merhabalar

Tabi ki,

PM atıyorum

• Satıcıdan 2 adet boya aldım. Satış öncesinde de sonrasında da gayet ilgili ve dürüst bir şekilde yaklaştı.
    Tavsiye ediyorum.
  • Süper kesinlikle tavsiye ederim. Beyaz sedef zor bir renk ama cuk diye oturdu hiç supheniz olmasın benim gibi pinpirikli biri denedi onayladı ;)

• Boya ile ilgili sıkıntım oldu satıcıyla iletişime geçip düzelttik satıcı sattığı ürünün arkasında duruyor kendisine çok teşekkür ederim boyanın rengi arabanın rengiyle uyumludur
    Uygulama şeklini ben böyle denedim
    1. rötuş yapacagin yer kuru ve temiz olmalı
    2.rötuş yapılacak yere boyayı ince katlar halinde katlar arası 1-2 saat sonra uygula ve attığın son kat boya arabanın orjinal boyasının biraz üstünde olsun
    3. Rötuş bittikten sonra 1 hafta boyayının iyice kurumasını bekle
    4. Şimdi sıra attığın boyanın arabanın orjinal boyası seviyesine getirmek. Bunun için en incelerden su zımparası yardımıyla attigin boyayı su yardımıyla zımparalayarak uygun seviyeye getirmek
    5. Zımparaladığın yer mat bir görüntü alacağı için cila yardımıyla parlatabilirsin

Benim işim tam olarak bitmedi ama önce ve sonra bir fotoğraf atıyorum alacak kişiler için kafasında soru işareti kalmasın
    Önce

Sonra [ işlem tam olarak tamamlanmadı]

• Hocam bu duruma ürününüzle müdahale edilebilir mi. İşlem sırası ne olmalı, başka malzeme gerekli mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malicinar -- 21 Eylül 2016; 11:12:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malicinar

Hocam bu duruma ürününüzle müdahale edilebilir mi. İşlem sırası ne olmalı, başka malzeme gerekli mi.

Merhabalar

Bu bölümun önce pasta ile temizlenmesi gerekir. Sonrasında rötuş yapabilirsiniz

Veya

Önce zımpara ile duzleyip, maskeleyip astar boyası atıp sonrasında sprey ile uygulama yapabilirsiniz.

Peki pasta ile sanırım bölgeyi incelteceğiz sonra beyaz yerleri rötüş boyası ile dolduracağız. pastasız rötüşlesem işe yarar mı. Boyayı pasta veya zımpara ile inceltmek istemiyorum,
  • quote:

Peki pasta ile sanırım bölgeyi incelteceğiz sonra beyaz yerleri rötüş boyası ile dolduracağız. pastasız rötüşlesem işe yarar mı. Boyayı pasta veya zımpara ile inceltmek istemiyorum,

Pasta ile inceltmek değilde o bölgeyi temizlemenizi öneririm

Peki ödeme ve sipariş nasıl olacak.
  • quote:

Peki ödeme ve sipariş nasıl olacak.

İsim soyisim adres ve telefon bilgilerinizle gönderim yapabilirim

Odeme için ziraat bankası veya enpara uzerinden eft havale yapabilirsiniz

• Fiat egea-beyaz,renk kodu 249 sipariş vermek istiyorum.Ama nasıl ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sati38

Fiat egea-beyaz,renk kodu 249 sipariş vermek istiyorum.Ama nasıl ?

Merhabalar,

İsim soyisim adres ve telefon bilgilerinizle gönderim yapabilirim

PM atıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: snan1910

quote:

Hocam bu duruma ürününüzle müdahale edilebilir mi. İşlem sırası ne olmalı, başka malzeme gerekli mi.

Merhabalar

Bu bölümun önce pasta ile temizlenmesi gerekir. Sonrasında rötuş yapabilirsiniz

Veya

Önce zımpara ile duzleyip, maskeleyip astar boyası atıp sonrasında sprey ile uygulama yapabilirsiniz.

Hocam meraba urun geldi. Cok saglam paketlenmis. Resimdeki ciziklere yakindan baktim ki tamponun astarlari gozukiyor disa dogru astar cikintilari kalmis o yuzden uygulayamadim. Pastayla bastirarak sildim ama haliyle astarlara bisey olmaz. Sence biraya nasil bir uygulama yapmaliyim hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malicinar -- 28 Eylül 2016; 18:39:57 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.