Şimdi Ara

Hepsiburada dan havale ile alışveriş yapan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen cuma ödemeyi yaptım dekont faxladım vs. hala bi haber yok

• eyvah ! paran yandi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havale ile uzun sürüyo diye hatırlıyorum. Bi de araya haftasonu falan girmiş. 1-2gün icinde gelişme olmazsa ararsın

• Ben de geçen hafta öyle bir hata yaptım. 3 kere mesaj attım bir hafta içinde dönmediler. Havale onayı aynı gün içinde onaylanır denmesine rağmen 1 hafta sürdü. Telefonla aradığım adam ukala bir şekilde sözümü bitirmeme fırsat vermeden daha havale yaptım der demez faks numarası verdi bu numaraya dekontu fakslayın dedi sanki benim zorunluluğummuş gibi. Daha önce çok alışveriş yapmıştım son zamanlarda yapmıyordum bu da son oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lars Ulrich

Ben de geçen hafta öyle bir hata yaptım. 3 kere mesaj attım bir hafta içinde dönmediler. Havale onayı aynı gün içinde onaylanır denmesine rağmen 1 hafta sürdü. Telefonla aradığım adam ukala bir şekilde sözümü bitirmeme fırsat vermeden daha havale yaptım der demez faks numarası verdi bu numaraya dekontu fakslayın dedi sanki benim zorunluluğummuş gibi. Daha önce çok alışveriş yapmıştım son zamanlarda yapmıyordum bu da son oldu.

peki ürün eline kaç günde geçti
  • Havale her zaman sakat iş, yani gereksiz bi sürü ıvırı zıvırı var. Hepsiburada da kapıda ödeme var en güzeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: +18

Havale her zaman sakat iş, yani gereksiz bi sürü ıvırı zıvırı var. Hepsiburada da kapıda ödeme var en güzeli.

yanlış bigi vermeyelim 100 tl+ kapıda ödeme var.

kardeş havale neymiş ya cocukların elinde bile banka kartı var en azından al sende bitane =)
  • ben genelde havale ile yaparım. ama ürünün hızlı gönderisi var mı bakarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakazman

quote:

Orijinalden alıntı: +18

Havale her zaman sakat iş, yani gereksiz bi sürü ıvırı zıvırı var. Hepsiburada da kapıda ödeme var en güzeli.

yanlış bigi vermeyelim 100 tl+ kapıda ödeme var.

kardeş havale neymiş ya cocukların elinde bile banka kartı var en azından al sende bitane =)

Ne yanlışı yahu öyle bir niyetim yoktu 100 tl üstü olduğunu düşünerek demiştim ama belirttiğin iyi oldu
  • up
  • Bende havale ile ürün almak istiyorum. Sitede 5 tane banka adresi verilmiş galiba Türkiye İş Bankası'nın her şubesinden havale yapamaz mıyım ? Kurumsal Şube yazmışlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.