Şimdi Ara

hepsiburada dan alınan seagate hangi firma çıkışlı olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba.benim bi arkadaşımın hepsiburada dan aldığı 1.5 tb lık seagate arızalandı.acaba içinizde hepsiburada dan alınan seagate nin ithalatçısının kim olduğunu bileniniz varmı?

• Datagate veya Arena olabilir. HB'nin hangisiyle çalıştığını bilmiyorum

Datagate biraz sorunlu bir firma.http://www.datagate.com.tr/warranty.asp buradan seri no girişi yapıp garanti takibi yapabilirsiniz yalnız HB'den aldığınız hdd'yi tekrar HB'ye gönderin. bırakın distrübitörlerle onlar uğraşsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temren

Datagate veya Arena olabilir. HB'nin hangisiyle çalıştığını bilmiyorum

Datagate biraz sorunlu bir firma.http://www.datagate.com.tr/warranty.asp buradan seri no girişi yapıp garanti takibi yapabilirsiniz yalnız HB'den aldığınız hdd'yi tekrar HB'ye gönderin. bırakın distrübitörlerle onlar uğraşsın.

hb ye gönderecemde göndermesine yalnız içindeki veriler benim için önemli.direk seagate yle iletişim kursam en azından derdimi anlatır ve ona göre bir yol izlemelerini isterim.herhalde seagate veri kurtarması yapıyordur tahminimce

• ben hiç veri kurtarma yapan yetkili servis görmedim ama umarım verilerini kaybetmezsin
  • Veri kurtarma garanti kapsamında olan bir şey değilki

1.5 TB diskin içindekileri kurtarmak size baya pahalıya gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temren

Veri kurtarma garanti kapsamında olan bir şey değilki

1.5 TB diskin içindekileri kurtarmak size baya pahalıya gelebilir.

diskin 1.2 tb dolu idi.ama benim için önemli olan 10 gb lık resim ve videolar.acaba sadece 10 gb lık kısmın kurtarımını yaptırabiliyom mu
  • Dostum teknık servısler senın ıstedıgın kadarlık verıyı kurtarır lakın sen kendın soyluyorsun ıcındekı verı onemlı bunun onemını onlarda bıldıgı ıcın ve eger sen buna mecbursan verı basına fıyat verıyorlar mesela benım bıldıgım bursa da bunu yapan ozellıkle fırmalar var ama soyle 0-500mb arasına 150tl yazmıslar lıstelerınde bu boyle yukselıyor anladıgım kadarı ıle verı yukselınce orantılı sekılde fıyatıda yukseltıyorlar.He ama Seagate sana bır kıyak yaparsa onuda bılemem.

İnşallah kaybetmezsin verilerini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dabanemrah

Dostum teknık servısler senın ıstedıgın kadarlık verıyı kurtarır lakın sen kendın soyluyorsun ıcındekı verı onemlı bunun onemını onlarda bıldıgı ıcın ve eger sen buna mecbursan verı basına fıyat verıyorlar mesela benım bıldıgım bursa da bunu yapan ozellıkle fırmalar var ama soyle 0-500mb arasına 150tl yazmıslar lıstelerınde bu boyle yukselıyor anladıgım kadarı ıle verı yukselınce orantılı sekılde fıyatıda yukseltıyorlar.He ama Seagate sana bır kıyak yaparsa onuda bılemem.

İnşallah kaybetmezsin verilerini.

sağol dostum teşekkür ederim bilgi verdiğin için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.