Şimdi Ara

Hepsiburada'da bilgisayar kategorisinde KDV kadar indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
4.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Direk bir script gibi bir şey kurmuşlar galiba.. Bir tuşa basıyorlar PC kategorisinde olan tüm ürünler %16 zamlanıyor ve ardından %18 kdv indirimi uygulanıyor.

Bence bunu bir yere şikayet etmek gerekiyor. Bir iki kere belki anlaşılabilir ama sürekli bu şekilde yanıltıcı reklam yapmaktan ceza alabilirler. DH'nin de 3 kuruş gelir için binlerce üyesine bu yalanı duyurması tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 24 Ekim 2017; 20:12:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

Peki nerden alıcaz? Yurtdışı alınca garanti durum u ne oluyor?

Bu arada benim takip ettiği m 2 model de ciddi indirim var. Peki bu saatten sonra full hd olmayan laptop alınır mı?

Full HD olmayan laptop tavsiye etmem ama ucuz olsun, webde gezeyim, yarım HD film izleyeyim dersen uygundur. Bunun dışında oyun amaçlı ucuz laptop alınmaz zaten.

Amazondan daha ucuza temin edebilirsin ama taksit imkanı olmaz. Garanti için satıcıyı araştırman gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 24 Ekim 2017; 20:21:6 >
  • shockwave error kullanıcısına yanıt
    Cidden dedğiniz gibi %1 %2 lik indirimler var. İyiki güvenmemişim hepsiburadaya yoksa daha çok beklicektim.

Mesela 850evo ssdyi normalde 438e satıyorlardı kdv indirimiyle 385 oluyordu şimdiki indirimde 400 tl olmuş. Oysa ki ben n11den kuponla 350 liraya aldım. ve bunun gibi bir çok örnek var...
  • Kitapsızlar.

• Evet simdi reklamlar... İndirimmiş güya, yersen...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FS50W1082N Modeli ve 80X60076TX nasıldır?

Hangisinszce yada öneri varmı hafif güçlü ni alet? Oyun oynanmycak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz ssd bakayım dedim. 550den 497ye düşmüş görünüyor. İnternette arayayım bakayım uygun muymuş dedim. Cimri.com da en düşük fiyat 499 çıktı. Aa piyasa fiyatıymış, neresiymiş bu diye girdim. O da Hepsiburada çıktı. %10 indirimi 2 tl yapmaları konusunda tebrik ederim adamları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkenin hali ortada neyin indirimini yapacak adamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sinergy

Ucuz ssd bakayım dedim. 550den 497ye düşmüş görünüyor. İnternette arayayım bakayım uygun muymuş dedim. Cimri.com da en düşük fiyat 499 çıktı. Aa piyasa fiyatıymış, neresiymiş bu diye girdim. O da Hepsiburada çıktı. %10 indirimi 2 tl yapmaları konusunda tebrik ederim adamları

anlatmaya çalıştığını anladım fakat anlattığın olay çok farklı
  • beyler hdd toshiba p300 mü yoksa wd blue mu önerirsiniz. hangisi daha sessizdir. 2tb lazım dahili
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceza237

quote:

Orijinalden alıntı: sinergy

Ucuz ssd bakayım dedim. 550den 497ye düşmüş görünüyor. İnternette arayayım bakayım uygun muymuş dedim. Cimri.com da en düşük fiyat 499 çıktı. Aa piyasa fiyatıymış, neresiymiş bu diye girdim. O da Hepsiburada çıktı. %10 indirimi 2 tl yapmaları konusunda tebrik ederim adamları

anlatmaya çalıştığını anladım fakat anlattığın olay çok farklı

Nesi farklı. Daha dün 499 olan ssdyi 550ye çıkartıp sepette yine dünkü fiyata satıyor buna da %10 indirim yaptım diyor. Standart önce bindirim sonra indirim işte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• EDD.tr kullanıcısına yanıt
    bence alınmaz. 1050 ekran kartı var bari 1050ti olaydı... 4.5 k para veriyorsun yazıktır
  • MEMATİ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum yorumunuz için almaktan vazgeçtim umarım uygun bir bilgisayar bulabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim çok fena mesela şöyle bir indirim hiç görmedim ben :)
    Anasayfada 699 TL fırsat olarak verilen monitör üzerine tıklayınca bana özel 716,45 TL yükseliyor böyle de fena bir indirim işte :D

Hepsiburada'da bilgisayar kategorisinde KDV kadar indirim

• java kullanıcısına yanıt
    Kendilerini akıllı sanıyorlar.

• Ben ilerde alacağım telefon için 128gb hafıza kartı düşünüyordum. Aynı ürünün fiyat karşılaştırmasında vatan resmen daha pahalı satıyor.

Gerçek indirim yok diyorsunuzda buda mı gol değil?

Hepsiburada

Vatan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven -- 25 Ekim 2017; 4:57:21 >

• Alıcısı var ki bu numaraları çekiyorlar.

• Dell laptop alınır mı? Şimdiye kadar asus ve lenovo baktım. Servis malzeme kalitesi nasil?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.