Şimdi Ara

Hepsiburada Appstore da super olmus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburada appstoreda super olmus mutlaka deneyin. Bu arada verildiyse silinebilir mobildeyim tam kontrol edemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frtn -- 4 Aralık 2011; 21:11:56 >

• fiyat konusunda da biraz süperleşseler iyi olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

fiyat konusunda da biraz süperleşseler iyi olacak

+1
  • ciddi güzel yapmışlar uygulamayı geçişler efekler falan hoşta ordan bişey alınmaz ciddi çoğu şeyin fiyatlar baya tuzlu..
  • hepsiburada mı ?
    aman uzak dursun
  • Sahte ürünleri piyasa fiyatından satan, kargoyu günlerce bekleten tehdit etmeden göndermeyen işe yaramaz bir firma. Reklama yaptığı yatırım kadar işini yapsa 1 numara olurlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bir defa urun aldim 3 gun sonra teslim etdiler o yuzden kotu konusamam haklarinda ama, genel bi memnuniyetsizlik varsa dogrudur.
  • quote:

+1907

Linkinide Ben Vereyim...

Edit:isteyenler icin indirme linki eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 5 Aralık 2011; 11:24:51 >
  • quote:

aynen katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Sahte ürünleri piyasa fiyatından satan, kargoyu günlerce bekleten tehdit etmeden göndermeyen işe yaramaz bir firma. Reklama yaptığı yatırım kadar işini yapsa 1 numara olurlar.

neleri sahte satıyorlar?
  • Bikeresinde Bir Ürün Aldım Adresede Beykent Şubesi Yazdım.15 Gün Falan Geçti Bi An Aklıma Geldi Tedarik Sürecinde Yazıryordu Sitede Aradım Pazartesi Elinizde Olucak Dendi (3 Gün Sonrasıydı) Neyse Bekledim Gene Gelmedi.Tekrar Aradım Dedilerki Ev Adresi Gerekli Şubeye Gönderemiyoruz.Ya Dedim Evde Değilim ki Göndersende Şubeye Gidicek Ordan Alıcam Yok Falan Filan Ücreti İade İstedim.Sanırım o Konuda Hızlılar 1 2 Güne İade Ettiler Kredi Kartıma
  • herşey iyi güzelde,uygulama içinde kargo takibi yok sanırım ? kargoya teslim edilmiştir diyor o kadar.
    bu arada barkod gerçekten iyi olmuş,migrosu kullanıyordum ama elektronikte yetersizdi,yabancı kaynaklarda dış fiyatı veriyordu hepsiburada bence güzel.ben bugüne kadar sorun yaşamadım.bu konuda şanslı olduğumu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnltmr

quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Sahte ürünleri piyasa fiyatından satan, kargoyu günlerce bekleten tehdit etmeden göndermeyen işe yaramaz bir firma. Reklama yaptığı yatırım kadar işini yapsa 1 numara olurlar.

neleri sahte satıyorlar?

SGP Neo Hybrid EX Series mesela.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.