Şimdi Ara

Hepsi Burada'daki fiyat saçmalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce hepsiburada'dan bir cihaz alacaktım fiyatı 488 tl'ydi sepete atınca 463.99'tl ye geliyordu. tam alcam ödemesini yapcam bi anda ürünü sepetten attı ve cihazın fiyatı 524 TL oldu. Şaka gibi arkadaşlar. Bir de bunlar her yerde bas bas reklam döndürüyor. yok efsane cok yok yılın indirimi yok böyle bir şey daha önce yapılmadı vs.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-box-s-4k-android-tv-box-media-player-hdr-dolby-dts-chromecast-p-HBV00000EUG10?magaza=erdemev

ürün de bu adam kandırmaktan baska bir şey değil bu yaptıkları. 463 tl ye alabileceğim ürün bir anda sepette 504 TL oldu.

Müşteri hizmelerinden de her zamanki gibi böyle şeylere yanıt yok.

#hepsiburada pişmanlıktır.

• 379 sattı 2 gün önce senin keyfini mi bekleyecekler

• Streets kullanıcısına yanıt

yo düştü sen kaçırmışsın, git 530e al şimdi  

• tamam sen dedin diye alıyorum simdi.

• Dün 550tl ye alacağım kulaklık şuan 610tl olmuş arada 10saat oldu ya da olmadı.

• arkadaşlar anladıgım kadarıyla fiyat saat başı değişiyor. saat 21.00'de yine indirim olacakmış. aynı ürün 434 TL'ye düştü aldım. pcden alacaksanız fiyatı 577 TL uygulama ile alacakksanız 459 TL oldu. sürekli fiyat değişiyor.

bir şey alacaksanız fiyatları takip edin. sürekli indirim oranı değişiyor cunku.

• aynı ürünü uyuz oldugum için amazondan alacaktım. orada da sabah 488 TL'ydi. şimdi olmus 458 TL n11 de ise 600 TL sacma sapan şeyler oluyor anlayacağınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.